Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Dopravní nehoda

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod Black » Pon Dec 11, 2006 10:12 pm

Já bych se tak opila, ale nejde mi to, dnes mi ani ten Jim Beam nechutná :zouf .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod yano » Pon Dec 11, 2006 10:21 pm

Black píše:Já bych se tak opila, ale nejde mi to, dnes mi ani ten Jim Beam nechutná :zouf .


posli, ale radsej nieco menej sladke, napriklad volaco od irov, jameson ... dik moc ;-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Black » Pon Dec 11, 2006 10:42 pm

yano píše:
Black píše:Já bych se tak opila, ale nejde mi to, dnes mi ani ten Jim Beam nechutná :zouf .


posli, ale radsej nieco menej sladke, napriklad volaco od irov, jameson ... dik moc ;-)
Jim Beam není vůbec sladký, od Irů mám ráda Tulamore dew 8-), ale musím pít s někým jinak mne to nebaví a dneska jsem moc smutná :cry .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pon Dec 11, 2006 10:58 pm

To jsem ještě projevila maximální milosrdenství a před polïcií jsem se s tím dědkem domluvila, když uznal svoji vinu a policie vše pouze zapsala a nafotila, ale protokol se nepsal, on to zítra společně se mnou nahlásí a já si nechám Mazdu prohlédnout a objednám se na opravu v AB auto Brno, když by ho náhodou napadlo to nenahlásit, tak to policie došetří jako ujetí a nenahlášení nehody s pokutou od 25 000Kč a se zákazem řízení na půl roku, takže jsem mu ušetřila peníze za pokutu a body, tak doufám, že vše proběhne hladce a já budu mít Mazdičku do Silvestra v pořádku :pray , hned zítra to oběhnu :??? .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Sedvo » Pon Dec 11, 2006 11:01 pm

Black píše:To jsem ještě projevila maximální milosrdenství a před polïcií jsem se s tím dědkem domluvila, když uznal svoji vinu a policie vše pouze zapsala a nafotila, ale protokol se nepsal, on to zítra společně se mnou nahlásí a já si nechám Mazdu prohlédnout a objednám se na opravu v AB auto Brno, když by ho náhodou napadlo to nenahlásit, tak to policie došetří jako ujetí a nenahlášení nehody s pokutou od 25 000Kč a se zákazem řízení na půl roku, takže jsem mu ušetřila peníze za pokutu a body, tak doufám, že vše proběhne hladce a já budu mít Mazdičku do Silvestra v pořádku :pray , hned zítra to oběhnu :??? .


Nebude lepší si to nechat udělat rozpočtem? A v AB si to potom můžeš nechat opravit nebo bych to opravil někde jinde, ale když ti nevadí, že na tom nevyděláš, tak je to jedno.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Kris » Pon Dec 11, 2006 11:11 pm

Radsej to GFko predaj. :jamaica
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Black » Pon Dec 11, 2006 11:13 pm

Sedvo píše:
Black píše:To jsem ještě projevila maximální milosrdenství a před polïcií jsem se s tím dědkem domluvila, když uznal svoji vinu a policie vše pouze zapsala a nafotila, ale protokol se nepsal, on to zítra společně se mnou nahlásí a já si nechám Mazdu prohlédnout a objednám se na opravu v AB auto Brno, když by ho náhodou napadlo to nenahlásit, tak to policie došetří jako ujetí a nenahlášení nehody s pokutou od 25 000Kč a se zákazem řízení na půl roku, takže jsem mu ušetřila peníze za pokutu a body, tak doufám, že vše proběhne hladce a já budu mít Mazdičku do Silvestra v pořádku :pray , hned zítra to oběhnu :??? .


Nebude lepší si to nechat udělat rozpočtem? A v AB si to potom můžeš nechat opravit nebo bych to opravil někde jinde, ale když ti nevadí, že na tom nevyděláš, tak je to jedno.
Popřemýšlím o tom, pro mne jsou důležité dvě věci a to,aby ten lak byl jako původní (neodfláklá práce,nechci jiný odstín a ulámané plasty) a taky chci mít opravu hotovou do Silvestra .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pon Dec 11, 2006 11:15 pm

Kris píše:Radsej to GFko predaj. :jamaica
Nikdy :neane , moje 626 GD a 626 GF dožijí se mnou :loveagain .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gib » Uto Dec 12, 2006 12:17 am

Black píše:Ten dědek do mne zacouval se svojí Felicií, jemu praskl zadní nárazník a já mám zvenčí ohlou SPZ a poškozený lak a je povyskočený nárazník a dál to snad nešlo, nevím, byla tma, tak se uvidí až zítra v Mazda servisu. Jsem teď doma a parádně mne bolí a motá se mi hlava :nosit .


No vidis vidiv! Som Ti vcera hovoril aby si sla do Bystrice. Nic sa neuselo stat ;) Inak je mi to uprimne luto ... :(
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod Black » Uto Dec 12, 2006 12:19 am

Gib píše:
Black píše:Ten dědek do mne zacouval se svojí Felicií, jemu praskl zadní nárazník a já mám zvenčí ohlou SPZ a poškozený lak a je povyskočený nárazník a dál to snad nešlo, nevím, byla tma, tak se uvidí až zítra v Mazda servisu. Jsem teď doma a parádně mne bolí a motá se mi hlava :nosit .


No vidis vidiv! Som Ti vcera hovoril aby si sla do Bystrice. Nic sa neuselo stat ;) Inak je mi to uprimne luto ... :(
Kdybych byla v BB s Miškem, tak se mi nic nestalo, máš pravdu 8-) .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gretka » Uto Dec 12, 2006 10:15 am

Black píše: moje Mazdička má bolístku a já trpím s ní
ci pana, tu zaberu uz asi iba elektrosoky :koule
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Kris » Uto Dec 12, 2006 11:57 am

600vka Diazepam... 3 x denne. Ale uz to ide iba tlmit, liecit nie. A bude to vekom horsie. :o:
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod misko42 » Uto Dec 12, 2006 12:12 pm

a zase tu mame jedneho dedka a skodu..to sna dedkovci dostavaju ked idu do dochodku ako podakovanie auto skoda alebo co??? u nas v robote tiez si kupil fajbiju,dedko uz X rokov na dochodku a hovori ze uz potrebuje kvalitne a spolahlive auto tak si kupil toto fajbja Htp :jamaica to zas pozor nacestach

:nazdravi :drunk

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Black » Uto Dec 12, 2006 7:17 pm

Takže dneska jsem byla na prohlídce v pojišťovně a výčet škod je následovný. Poškozený lak předního nárazníku, celý přední nárazník je hnutý, prohnutá SPZ, praskla chromová lišta se znakem, posunuté blinkry a posunutý chladič. Opraví mi to ve značkovém servisu, ale až po Novém roce, protože dřív nemají volno :( .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Uto Dec 12, 2006 7:19 pm

Gretka píše:
Black píše: moje Mazdička má bolístku a já trpím s ní
ci pana, tu zaberu uz asi iba elektrosoky :koule
Děkuji nechci, to už na mě chtěl aplikovat Doktor :aaa a stejně by to nepomohlo :spik2 , já jsem z těch Mazd úplně nemocná :loveagain .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť