Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Dopravní nehoda

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod 323.Hans.626 » Uto Apr 03, 2007 10:12 am

Black píše:Takže pokračování číslo dvě :vztek: , nechce se mi zakládat nová rubrika :vztekly . Opět mám nabouranou svoji 626 GF, naboural mi ji v Brně na parkovišti u nemocnice lékař a od nehody ujel :hanged . Vzhledem k tomu, že ten dotyčný neumí jezdit s Toyotou Land Cruiser, tak si můžete domyslet, jak jsem dopadla, přední nárazník je prasklý na několika místech, je vylomený blinkr a nový lak z Mazdy je v <> a to díky tomu k*k*t*v* :vztekly , volala jsem policii a uvidíme co bude dál.

Ty woe to je mi fakt líto... o to víc že to byla GF :cry :cry :cry :cry :cry
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod Black » Uto Apr 03, 2007 5:52 pm

majki píše:
Black píše:Takže pokračování číslo dvě :vztek: , nechce se mi zakládat nová rubrika :vztekly . Opět mám nabouranou svoji 626 GF, naboural mi ji v Brně na parkovišti u nemocnice lékař a od nehody ujel :hanged . Vzhledem k tomu, že ten dotyčný neumí jezdit s Toyotou Land Cruiser, tak si můžete domyslet, jak jsem dopadla, přední nárazník je prasklý na několika místech, je vylomený blinkr a nový lak z Mazdy je v <> a to díky tomu k*k*t*v* :vztekly , volala jsem policii a uvidíme co bude dál.

Mas to pojistene, ne? Tak to tak neprozivej.
Podivej, stryc koupil Peugeota 207, jel s nim pro sestrenku do skoly do Brna a tam ho na krizovatce smetla zenska...to auto v tu chvili melo na tachometru 280km. A jeste ho sestrelila tak blbe, ze jsou v prdeli nejen ridicovy dvere, ale taky prah a B sloupek...total novy auto. To pak nasere.
Majki já to prožívám, protože to auto mám ráda a není to poprvé co se to stalo, už mne to začíná srát, že kvůli tomu, že někteří neumí řídit, vůbec nezáleží jestli je to nové auto a nebo ne a nebo jestli je to jen přesouvací model (nákupní taška do města) a nebo auto.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Uto Apr 03, 2007 6:06 pm

To mas sice pravdu, ale rekl bych, ze mnohem vic nasere, kdyz ti nejaka krawa zprasi dva dny nove auto nez neco, co uz je zajete...ale holt proste to je risk, ktery podstupujes, kdyz sedas za volant, ze prakticky vkladas svuj zivot do rukou tisicu tobe naprosto neznamych lidi...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Beaver » Uto Apr 03, 2007 8:37 pm

No tak ja se pridam - malem jsem dostal pecku do GD, cca dva dny zpatky nejaky pako ve Fiatu nechapalo, ze plati nejaka prednost v jizde a pokusil se me nabourat zleva na ul. Odbojarska. Jeste stesti, ze to tam je relativne siroky a ze aspon zatocil a zabrzdil aby odvratil srazku (nejspis bych ho tam na miste ubil heverem za totalni tupost).
Obrázok užívateľa
Beaver
Prispievateľ
 
Príspevky: 450
Registrovaný: Pia Júl 07, 2006 9:36 am

Poslaťod Black » Str Apr 04, 2007 7:17 am

majki píše:To mas sice pravdu, ale rekl bych, ze mnohem vic nasere, kdyz ti nejaka krawa zprasi dva dny nove auto nez neco, co uz je zajete...ale holt proste to je risk, ktery podstupujes, kdyz sedas za volant, ze prakticky vkladas svuj zivot do rukou tisicu tobe naprosto neznamych lidi...
Pro mě není rozhodující věk auta,ale máš pravdu s tím, že denně je člověk na silnici v ohrožení života, ale s tím rizikem holt každý z nás usedá za volant. U nás se říká, že za volantem je člověk jednou nohou v krominále a jednou nohou v hrobě.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Str Apr 04, 2007 7:20 am

Beaver píše:No tak ja se pridam - malem jsem dostal pecku do GD, cca dva dny zpatky nejaky pako ve Fiatu nechapalo, ze plati nejaka prednost v jizde a pokusil se me nabourat zleva na ul. Odbojarska. Jeste stesti, ze to tam je relativne siroky a ze aspon zatocil a zabrzdil aby odvratil srazku (nejspis bych ho tam na miste ubil heverem za totalni tupost).
Já si čím dál víc všímám, alespoň u nás v Brně tomu tak je, že staší Fiaty a to zejména Bravo si pořízují hodně mladí lidé s malým sebevědomím a za volantem si léčí mindráky :hanged na úkor ostatních účastníků silničního provozu.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Šeďa » Str Apr 04, 2007 7:22 am

No jo, ty Fiaty... jestli už to není zhnilý ve šrotu, tak to ještě musí do někoho vrazit... :roll
Obrázok užívateľa
Šeďa
Prispievateľ
 
Príspevky: 316
Registrovaný: Pon Apr 03, 2006 9:56 am
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

Poslaťod Black » Str Apr 04, 2007 7:27 am

Šeďa píše:No jo, ty Fiaty... jestli už to není zhnilý ve šrotu, tak to ještě musí do někoho vrazit... :roll
Přesně tak jen někteří mají pocit italského auta snad si myslí, že mají Ferrari a podle toho tak jezdí, mám to na ulici,tak vím, veliká samolepka na skle vzadu i vepředu, ale s rozumem to trochu vázne :koule, ten člověk měl předtím Favorita a jen pro obrázek naložil plné auto lidí a jezdil jak hovado :hanged .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Str Apr 04, 2007 9:29 am

Napodobne, plno mladych magoru seda do svych GDcek s pocitem, ze maj Imprezu a muzou zavodit a delat voloviny :spik2
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Str Apr 04, 2007 8:45 pm

majki píše:Napodobne, plno mladych magoru seda do svych GDcek s pocitem, ze maj Imprezu a muzou zavodit a delat voloviny :spik2
Víš co je zajímavé, že s 626 GD a vůbec žádnou mazdou magora neznám, ale s Fiaty je to hrůza.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Str Apr 04, 2007 9:50 pm

Ja znam 4 a zamerne je netaham sem do klubu, pac se za ne stydim.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Str Apr 04, 2007 9:56 pm

majki píše:Ja znam 4 a zamerne je netaham sem do klubu, pac se za ne stydim.
Já opravdu ani jednoho, ale kdybych znala, tak nevím, jak bych se zachovala.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Sedvo » Str Apr 04, 2007 10:24 pm

Black píše:
Beaver píše:No tak ja se pridam - malem jsem dostal pecku do GD, cca dva dny zpatky nejaky pako ve Fiatu nechapalo, ze plati nejaka prednost v jizde a pokusil se me nabourat zleva na ul. Odbojarska. Jeste stesti, ze to tam je relativne siroky a ze aspon zatocil a zabrzdil aby odvratil srazku (nejspis bych ho tam na miste ubil heverem za totalni tupost).
Já si čím dál víc všímám, alespoň u nás v Brně tomu tak je, že staší Fiaty a to zejména Bravo si pořízují hodně mladí lidé s malým sebevědomím a za volantem si léčí mindráky :hanged na úkor ostatních účastníků silničního provozu.


Pokud vím, tak nejsilnější motor se tam montoval 2.0 pětiválec a to si myslím, že nejvíce jich jezdí 1.6 nebo 1.4. Tam jde spíše o nezkušenost.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Beaver » Štv Apr 05, 2007 1:31 am

Black píše:
Beaver píše:No tak ja se pridam - malem jsem dostal pecku do GD, cca dva dny zpatky nejaky pako ve Fiatu nechapalo, ze plati nejaka prednost v jizde a pokusil se me nabourat zleva na ul. Odbojarska. Jeste stesti, ze to tam je relativne siroky a ze aspon zatocil a zabrzdil aby odvratil srazku (nejspis bych ho tam na miste ubil heverem za totalni tupost).
Já si čím dál víc všímám, alespoň u nás v Brně tomu tak je, že staší Fiaty a to zejména Bravo si pořízují hodně mladí lidé s malým sebevědomím a za volantem si léčí mindráky :hanged na úkor ostatních účastníků silničního provozu.


A mozna to i bylo Bravo... tmavy, mozna tmave modry. Ridic evidentne slepej :o)
Obrázok užívateľa
Beaver
Prispievateľ
 
Príspevky: 450
Registrovaný: Pia Júl 07, 2006 9:36 am

Poslaťod Šeďa » Štv Apr 05, 2007 11:50 am

V práci přesně jednoho takovýho "nerozuma" s Fiatem Bravo máme. Rezne to, elektrika v háji, nefunguje kde co, a teď přestal i řadit.
Borec teď jezdí starou "stovkou".
Fiata bude ale pochopitelně ještě několik let splácet, prostě výhra! :asshole:
Obrázok užívateľa
Šeďa
Prispievateľ
 
Príspevky: 316
Registrovaný: Pon Apr 03, 2006 9:56 am
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť