Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Dopravní nehoda

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Dopravní nehoda

Poslaťod Black » Pon Dec 11, 2006 6:29 pm

Tak mám nabouranou svoji 626 GF :cry , před chvílí jsem se vrátila domů, policie přijela za dvě hodiny a mě bolí hlava, že mi snad praskne, zítra budu celý den lítat kolem toho, jediné štěstí je,že ten dědek je pojištěný u České pojišťovny. Já pořád říkám,že od určitého věku už bych ty lidi nepouštěla za volant, já s tím akorát bud mít trápení a to teď před koncem roku :twist: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod yano » Pon Dec 11, 2006 6:38 pm

Black píše:Tak mám nabouranou svoji 626 GF :cry , před chvílí jsem se vrátila domů, policie přijela za dvě hodiny a mě bolí hlava, že mi snad praskne, zítra budu celý den lítat kolem toho, jediné štěstí je,že ten dědek je pojištěný u České pojišťovny. Já pořád říkám,že od určitého věku už bych ty lidi nepouštěla za volant, já s tím akorát bud mít trápení a to teď před koncem roku :twist: .


ako sa to stalo? ake su skody?
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Black » Pon Dec 11, 2006 6:48 pm

Ten dědek do mne zacouval se svojí Felicií, jemu praskl zadní nárazník a já mám zvenčí ohlou SPZ a poškozený lak a je povyskočený nárazník a dál to snad nešlo, nevím, byla tma, tak se uvidí až zítra v Mazda servisu. Jsem teď doma a parádně mne bolí a motá se mi hlava :nosit .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod yano » Pon Dec 11, 2006 6:52 pm

Black píše:Ten dědek do mne zacouval se svojí Felicií, jemu praskl zadní nárazník a já mám zvenčí ohlou SPZ a poškozený lak a je povyskočený nárazník a dál to snad nešlo, nevím, byla tma, tak se uvidí až zítra v Mazda servisu. Jsem teď doma a parádně mne bolí a motá se mi hlava :nosit .


tak to zapi. neznie to az tak strasne, chvalabohu ti to rychlo opravia a nebude ta to stat $, mozna este zarobis ked sa dobre dohodnes zo servisom;-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Black » Pon Dec 11, 2006 6:56 pm

yano píše:
Black píše:Ten dědek do mne zacouval se svojí Felicií, jemu praskl zadní nárazník a já mám zvenčí ohlou SPZ a poškozený lak a je povyskočený nárazník a dál to snad nešlo, nevím, byla tma, tak se uvidí až zítra v Mazda servisu. Jsem teď doma a parádně mne bolí a motá se mi hlava :nosit .


tak to zapi. neznie to az tak strasne, chvalabohu ti to rychlo opravia a nebude ta to stat $, mozna este zarobis ked sa dobre dohodnes zo servisom;-)
Dám si panáka, teď už mohu, už jsem dýchala do alkoholtesteru, tak teď si mohu dát na vzpamatování Jima Beama. Újma snad veliká nevznikla i když já to těžce nesu. Asi na tom nevydělám 8-) , protože jedu do značkového servisu :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Maco222 » Pon Dec 11, 2006 7:02 pm

Neboj budes to mat rychlo opravene a opat sa z nej budes tesit :)
4.266 cm3 => 1.139 cm3 => 2.148 cm3 => 2.148 cm3.. Co bude dalej? Ze by 4.134 cm3 TDI?
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Black » Pon Dec 11, 2006 7:05 pm

Maco222 píše:Neboj budes to mat rychlo opravene a opat sa z nej budes tesit :)
:pray snad to bude do Silvestra hotové, moc by mne mrzelo, být tam s půjčenou Mazdou.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gretka » Pon Dec 11, 2006 7:13 pm

chod sa uz spit...je to len plechn, spravi sa to, tak klud :koule
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Black » Pon Dec 11, 2006 7:17 pm

Gretka píše:chod sa uz spit...je to len plechn, spravi sa to, tak klud :koule
Obě moje Mazdy jsou kus mého já, pro mne to není jen kus plechu, já je mám obě ráda :cry . Jdu si pro flašku :drunk :zouf . .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod yano » Pon Dec 11, 2006 8:33 pm

Black píše:
Gretka píše:chod sa uz spit...je to len plechn, spravi sa to, tak klud :koule
Obě moje Mazdy jsou kus mého já, pro mne to není jen kus plechu, já je mám obě ráda :cry . Jdu si pro flašku :drunk :zouf . .


uz si pod stolom? a to s tymi mazdickami chapem, to len Gretka je taka necitliva :-D :-D Ja ked mam mazdu v ohrozeni tak som cely bez seba...
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Black » Pon Dec 11, 2006 8:56 pm

yano píše:
Black píše:
Gretka píše:chod sa uz spit...je to len plechn, spravi sa to, tak klud :koule
Obě moje Mazdy jsou kus mého já, pro mne to není jen kus plechu, já je mám obě ráda :cry . Jdu si pro flašku :drunk :zouf . .


uz si pod stolom? a to s tymi mazdickami chapem, to len Gretka je taka necitliva :-D :-D Ja ked mam mazdu v ohrozeni tak som cely bez seba...
ještě nejsem pod stolem, v jednom se špatně pije :cry, nediv se Gretka má doma kravku a ne auto :jamaica . Si piš, že jsem bez sebe :hanged .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Donaifel » Pon Dec 11, 2006 9:51 pm

Jeeeej to tu zase je mecheche.
Black bola slepa a naburala chudaka dedka. Kde si zas mala hlavu? Chudak dedko... :old
Black aj tak som ti hovoril, ze dojdem a dokopem ti mazdu :jamaica
Staručka šunčička
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Pon Dec 11, 2006 9:58 pm

Donaifel píše:Jeeeej to tu zase je mecheche.
Black bola slepa a naburala chudaka dedka. Kde si zas mala hlavu? Chudak dedko... :old
Black aj tak som ti hovoril, ze dojdem a dokopem ti mazdu :jamaica
Donaifel zahráváš si s ohněm :peklo , moje Mazdička má bolístku a já trpím s ní a ty budeš trpět ještě víc :baseball , počkej až tě uvidím :podrazak :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Donaifel » Pon Dec 11, 2006 10:01 pm

Black píše:
Donaifel píše:Jeeeej to tu zase je mecheche.
Black bola slepa a naburala chudaka dedka. Kde si zas mala hlavu? Chudak dedko... :old
Black aj tak som ti hovoril, ze dojdem a dokopem ti mazdu :jamaica
Donaifel zahráváš si s ohněm :peklo , moje Mazdička má bolístku a já trpím s ní a ty budeš trpět ještě víc :baseball , počkej až tě uvidím :podrazak :lol .

Tak najprv ublizis dedkovi a teraz mne? Si nejaka nasilne ked nemas s.x...
Staručka šunčička
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Pon Dec 11, 2006 10:04 pm

Donaifel píše:
Black píše:
Donaifel píše:Jeeeej to tu zase je mecheche.
Black bola slepa a naburala chudaka dedka. Kde si zas mala hlavu? Chudak dedko... :old
Black aj tak som ti hovoril, ze dojdem a dokopem ti mazdu :jamaica
Donaifel zahráváš si s ohněm :peklo , moje Mazdička má bolístku a já trpím s ní a ty budeš trpět ještě víc :baseball , počkej až tě uvidím :podrazak :lol .

Tak najprv ublizis dedkovi a teraz mne? Si nejaka nasilne ked nemas s.x...
Tobě ublížím s potěšením :prdel :whip :podrazak .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Ďalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron