Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nova Fabia

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod Kris » Pon Dec 11, 2006 4:04 pm

No mate pravdu..mna poplietlo to ze Majki vyplakava nad tym a tak sa mi pri slovach Swift v mysli vybavila Honda Civic bo co ine ho ohlo zarmutit ako podobnost fabky s jeho oblubenym autom.....a uznajte ze medzi Fabkou a hondou Civic s vypatim vsetkych sil ..ale aj tak nenajdete podobnost. :jamaica

Taze ten swift..no fakt je to take..a dopomahaju tomu tie cierne stlpiky.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod EDU » Pon Dec 11, 2006 4:34 pm

NO A JA VSETKY TYTO KRAMI JEDNODUCHO VIDIM AKO PRERASTENE MIMI. NEVIEM PRECO, ASI SOM TEN C STLPIK VIDEL A SPOJIL SOM SI TO S COOPEROM...
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod majki » Pon Dec 11, 2006 4:45 pm

Ano, vsak Suzuki aj povedalo, ze sa vychadzalo z MiniCoopera, povedalo to nahlas a natvrdo...tady tito nasi tyditi v Skodovke tomu daju roomestrovske oci a tvari sa ako ze su paaani originalni...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Pon Dec 11, 2006 4:45 pm

Kris píše:No mate pravdu..mna poplietlo to ze Majki vyplakava nad tym a tak sa mi pri slovach Swift v mysli vybavila Honda Civic bo co ine ho ohlo zarmutit ako podobnost fabky s jeho oblubenym autom.....a uznajte ze medzi Fabkou a hondou Civic s vypatim vsetkych sil ..ale aj tak nenajdete podobnost. :jamaica

Taze ten swift..no fakt je to take..a dopomahaju tomu tie cierne stlpiky.

Haha, no tak zo Civica to naozaj nema ani chlpik :lol
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod misko42 » Pon Dec 11, 2006 5:25 pm

majki píše:Ano, vsak Suzuki aj povedalo, ze sa vychadzalo z MiniCoopera, povedalo to nahlas a natvrdo...tady tito nasi tyditi v Skodovke tomu daju roomestrovske oci a tvari sa ako ze su paaani originalni...


a este vidu s tým ze je to uplne novy dizajn este neobkukany bla bla bla.... ze dizajnerom sa podaril husarsky kusok... :koule :lol

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod potkan » Pon Dec 11, 2006 11:35 pm

boze sak to je spatne jak cesta do roboty...
neviem kde sa ubera skodovacky design, ale spravna ta cesta podla mna nebude. absolutna rezignacia na nejaku homogennost, kompaktnost, celkovy vyraz... namiesto toho zlepenec vzajomne nesuvisiacich detailov, neproporcnych objemov a linii veducich odnikial nikam... neni to sice take sialene zle ako ten morlor menom roomster, ale strasne je to az-az. nejako mi tie zufalstva od skodovackeho design centra zacinaju pripominat uchvatny design ssang-yongu...
a ani tie debilne spicate dvere, ktore su zivotu nebezpecne si zasa ty blbci nevedeli odpustit...
potkan
Komunikátor
 
Príspevky: 670
Registrovaný: Pia Nov 17, 2006 2:00 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Gib » Uto Dec 12, 2006 12:11 am

Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod majki » Uto Dec 12, 2006 10:22 am

Jen tak premyslim, proc Roomster sbira jedno oceneni za druhym, a to po cely Evrope :skler

2 Gib: tak to je goood :tlesk: :lol
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Uto Dec 12, 2006 8:44 pm

majki píše:Jen tak premyslim, proc Roomster sbira jedno oceneni za druhym, a to po cely Evrope :skler

Pretoze, ked uz zainvestovali tolko prachov do toho hnusu, tak tych par melonov ako "vsimne" pre redaktorov a "ocenovacov" co chrlia pre Roomster tie ocenenia, je uz len kopka drobnych... Chapeme? :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod potkan » Uto Dec 12, 2006 10:24 pm

pisal som samozrejme iba svoj subjektivny nazor, aj ked si snad mozem dovolit tvrdit, ze snad nie uplne laicky, ku dizajnu nemam az tak uplne daleko...
vsetky mozne dizajnerske ceny vo svojej dobe pozbierala napriklad aj sierra, a mne sa napriek tomu nikdy nelubila, detto citroen CX. avsak toto boli aspon auta dizajnovo novatorske, je mozne ich s odstupom casu oznacit za vyznamny predel v historii automobiloveho dizajnu, tak ako napriklad aj 626GE ;)
krasne auto musi byt v prvom rade krasne ako celok, detaily maju tento celok iba podtrhovat a dotvarat. v pripade novych dizajnov skodovky vsade citam iba o krase jednotlivych prvkov, ktoru mozem uznat aj ja, avsak tieto prvky dokopy nedavaju jednoliaty celok, auto vypada na prvy pohlad ako zlepenec viacerych studii v roznom meritku. fabka ma z mojho pohladu prilis vysoku prednu kapotu, prilis velke predne svetla, obludne velke zadne svetla, prilis uzke piate dvere... a ako ceresnicka na psickomacickovskej torte posobi to, ze na tom aute tie male kolesa vypadaju este mensie... ale bojim sa, ze podobne by vypadali aj 17ky. proste ako by kazdy diel karoserie robil iny dizajner a vzajomne sa stretli az na vyrobnej linke.

a spicate dvere mozu byt naozaj zivotu nebezpecne, to mi nikto nevyhovori... uz len pomyslenie na obycajne vystupovanie v poladovici a hopla hrdlom...brrrrrrrrrrr
potkan
Komunikátor
 
Príspevky: 670
Registrovaný: Pia Nov 17, 2006 2:00 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod majki » Str Feb 14, 2007 5:39 pm

Je to vtip nebo realita? Novy SuperB prichazi...

http://auto.idnes.cz/spionazni-fotky-no ... aktual_fdv

To uz vazne skodovka nema designery nebo proste vari z vody??? Zepredu BMW, ze zadu Mercedes...
Jsem zvedav na Joystera a Yettiho (pristi rok maji jit spolecne s novym SuperBckem do vyroby)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Str Feb 14, 2007 5:47 pm

Tak vazeni, ten volant, to je HNUS velebnosti...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Str Feb 14, 2007 5:48 pm

Tak podla vsetkeho ide len o testovacie verzie ci co...no neviem. Zaujimava je aj diskuzia pod tym :twisted
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Str Feb 14, 2007 5:49 pm

Tie zadne svetla dtto...
su ok, kym to ma otvoreny kufor :ho:

normalne ma rozmosmiali, ze toto chcu predavat za tie peniaze...

Ako, ich chapem, ale ten blaaaazen co to kupi :koule
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Luke.cz » Str Feb 14, 2007 7:13 pm

Mě se to líbí, opravdu se mi to moc líbí.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron