Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

pozicanie auta priatelke?

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod misko42 » Pon Dec 11, 2006 2:47 pm

yano píše:Hehe, na Ive alebo na mazde? :-D


to aj to sa rata na kilometre??a zas som o kusocek mudrejsi :lol

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod yano » Pon Dec 11, 2006 4:14 pm

misko42 píše:
yano píše:Hehe, na Ive alebo na mazde? :-D


to aj to sa rata na kilometre??a zas som o kusocek mudrejsi :lol


:nevim mozno musis po nejakom pocte KM skontrolovat podvozok a tak ;-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod misko42 » Pon Dec 11, 2006 5:26 pm

yano píše: :nevim mozno musis po nejakom pocte KM skontrolovat podvozok a tak ;-)


a do kolko to ma zaruku,kolko tak vydrzi km (aby som vedel kedy treba ist vymenit +/- doplatok) :zhuleny:

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod yano » Pon Dec 11, 2006 6:19 pm

misko42 píše:
yano píše: :nevim mozno musis po nejakom pocte KM skontrolovat podvozok a tak ;-)


a do kolko to ma zaruku,kolko tak vydrzi km (aby som vedel kedy treba ist vymenit +/- doplatok) :zhuleny:


zalezi od toho ako sa o nu staras, aku znacku si si zadovazil, od kvality daneho kusu a tak ;-)
Tazko povedat ;-) Zalezi to aj od pocitu z jazdy ;-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Casper » Uto Dec 12, 2006 3:03 pm

Ja som raz nechal kocku soferovat :plynuly rozbeh, radenie v pohode, dokonca sa aj udrzala na ceste(to bolo na prazdnej ceste) ale po takych dvoch kilakoch sa na nas nalepilo nejake auto kocka znervoznela zastavila na stopke :pray ,ked sa chcela rozbehnut zaradila trojku prudko pustila spojku :hmm a vtedy som si vsimol dve cervene konrtolky,( ktore som na tom aute este nevidel svietit) striedavo preblikavat :koule :koule ,motor samozrejme po 4 skokoch auta zdochol :pray
Ale po opatovnom nastartovani sa rozbeh uspesne podaril a pokracovaly sme v ceste :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk:
[b]626 GE Comprex
Obrázok užívateľa
Casper
Prispievateľ
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Uto Nov 28, 2006 1:57 pm
Bydlisko: Galanta okolie
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod yano » Uto Dec 12, 2006 3:10 pm

Casper píše:Ja som raz nechal kocku soferovat :plynuly rozbeh, radenie v pohode, dokonca sa aj udrzala na ceste(to bolo na prazdnej ceste) ale po takych dvoch kilakoch sa na nas nalepilo nejake auto kocka znervoznela zastavila na stopke :pray ,ked sa chcela rozbehnut zaradila trojku prudko pustila spojku :hmm a vtedy som si vsimol dve cervene konrtolky,( ktore som na tom aute este nevidel svietit) striedavo preblikavat :koule :koule ,motor samozrejme po 4 skokoch auta zdochol :pray
Ale po opatovnom nastartovani sa rozbeh uspesne podaril a pokracovaly sme v ceste :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk:


na niecom sa naucit musela no ;-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod misko42 » Uto Dec 12, 2006 3:18 pm

raz jedna moja byvala robila autoskolu na fiat panda co islo z 0 na 100 km/h za vyse 20sekund. potom jak mala vodicak ze nech jej dam previest tak si sadla za volant to bola Audi 90 5 valec, 2.0 benzin no a jak sadla,zmackla spojku,hodila jednotku, plyn na podlahu,prudko pusitla spojku a . . . asi si viete predstavit ako to dopadlo... :koule

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Black » Uto Dec 12, 2006 7:29 pm

Casper píše:Ja som raz nechal kocku soferovat :plynuly rozbeh, radenie v pohode, dokonca sa aj udrzala na ceste(to bolo na prazdnej ceste) ale po takych dvoch kilakoch sa na nas nalepilo nejake auto kocka znervoznela zastavila na stopke :pray ,ked sa chcela rozbehnut zaradila trojku prudko pustila spojku :hmm a vtedy som si vsimol dve cervene konrtolky,( ktore som na tom aute este nevidel svietit) striedavo preblikavat :koule :koule ,motor samozrejme po 4 skokoch auta zdochol :pray
Ale po opatovnom nastartovani sa rozbeh uspesne podaril a pokracovaly sme v ceste :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk:
Tak to já ten problém nemám, mě Miško 4WS půjčil svoji Mazdičku a řekl, jedeme se projet, tak jsem ji projela, jela jsem po dálnici 185km/hod :oops , takže není ženská jako ženská, já jsem asi vyjímečná :angelnot: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Casper » Str Dec 13, 2006 10:58 am

Black píše:
Casper píše:Ja som raz nechal kocku soferovat :plynuly rozbeh, radenie v pohode, dokonca sa aj udrzala na ceste(to bolo na prazdnej ceste) ale po takych dvoch kilakoch sa na nas nalepilo nejake auto kocka znervoznela zastavila na stopke :pray ,ked sa chcela rozbehnut zaradila trojku prudko pustila spojku :hmm a vtedy som si vsimol dve cervene konrtolky,( ktore som na tom aute este nevidel svietit) striedavo preblikavat :koule :koule ,motor samozrejme po 4 skokoch auta zdochol :pray
Ale po opatovnom nastartovani sa rozbeh uspesne podaril a pokracovaly sme v ceste :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk:
Tak to já ten problém nemám, mě Miško 4WS půjčil svoji Mazdičku a řekl, jedeme se projet, tak jsem ji projela, jela jsem po dálnici 185km/hod :oops , takže není ženská jako ženská, já jsem asi vyjímečná :angelnot: .
nie je zenska ako zenska, ta moja kamoska sa uz lepsi nema problem soferovat ani vo vysokych podpetkoch; po cestach jazdi ako zavodnik, parkovat sa uz naucila a nastastie moje GE nikde neodrala :tlesk: :tlesk: :tlesk: len skoda ze nema vodicak :skler
[b]626 GE Comprex
Obrázok užívateľa
Casper
Prispievateľ
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Uto Nov 28, 2006 1:57 pm
Bydlisko: Galanta okolie
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Str Dec 13, 2006 11:10 am

Já mohu řídit i v potapěčských ploutvích a nemám problém :mrk a rychlost je pro mne přímo opojná :twisted .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Casper » Str Dec 13, 2006 11:19 am

ja sa niekedy ale len niekedy rad necham odviest :twisted
Totizto denno denne sedim za volantom mojej majdy :drivs
tyzdenne pretecie jej hrdlom 25/40l nafty :race :race nie je to vela ale staci
pri spotrebe 7az7.5l na100Km
[b]626 GE Comprex
Obrázok užívateľa
Casper
Prispievateľ
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Uto Nov 28, 2006 1:57 pm
Bydlisko: Galanta okolie
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Str Dec 13, 2006 11:20 am

Casper píše:ja sa niekedy ale len niekedy rad necham odviest :twisted
Totizto denno denne sedim za volantom mojej majdy :drivs
tyzdenne pretecie jej hrdlom 25/40l nafty :race :race nie je to vela ale staci
pri spotrebe 7az7.5l na100Km
Jestli se někdy objevíš na srazu, tak tě svezu :twisted :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Casper » Str Dec 13, 2006 11:24 am

A mas tam aspon 5 bodove bezp. pasy???????? :jamaica
[b]626 GE Comprex
Obrázok užívateľa
Casper
Prispievateľ
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Uto Nov 28, 2006 1:57 pm
Bydlisko: Galanta okolie
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Str Dec 13, 2006 11:27 am

Casper píše:A mas tam aspon 5 bodove bezp. pasy???????? :jamaica
Nemám :lol . A na co je potřebuješ? Já v 626 GD nemám ani airbag :spik2 .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Casper » Str Dec 13, 2006 11:33 am

Black píše:
Casper píše:A mas tam aspon 5 bodove bezp. pasy???????? :jamaica
Nemám :lol . A na co je potřebuješ? Já v 626 GD nemám ani airbag :spik2 .
ja podobne dokonca ani pas nepouzivam :rock strasne ma skrti a mam nanho paragraf :nemoc cize ani zeleny muzickovia mi nic nemozu :fuck :fuck :fuck
[b]626 GE Comprex
Obrázok užívateľa
Casper
Prispievateľ
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Uto Nov 28, 2006 1:57 pm
Bydlisko: Galanta okolie
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť