Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

pozicanie auta priatelke?

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod Doktor » Štv Dec 14, 2006 2:29 pm

yano píše:
a som na to patricne hrdy :-D tak vysvetli nee?


Mám zásadu moc jej do toho nekecať v procese, to iba vedie k zhoršeniu situácie. Zasahujem len v ohrození života.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod yano » Štv Dec 14, 2006 3:09 pm

Doktor píše:
yano píše:
a som na to patricne hrdy :-D tak vysvetli nee?


Mám zásadu moc jej do toho nekecať v procese, to iba vedie k zhoršeniu situácie. Zasahujem len v ohrození života.


no ak ta situacia nenastava moc casto tak si v pohode ;-) btw, je ohrozenie zivota ked sa snazi radit rychlosti bez stlacenej spojky?
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod EDU » Štv Dec 14, 2006 4:00 pm

yano píše:
Doktor píše:
yano píše:
a som na to patricne hrdy :-D tak vysvetli nee?


Mám zásadu moc jej do toho nekecať v procese, to iba vedie k zhoršeniu situácie. Zasahujem len v ohrození života.


no ak ta situacia nenastava moc casto tak si v pohode ;-) btw, je ohrozenie zivota ked sa snazi radit rychlosti bez stlacenej spojky?


co si??? na to potrebujes len trochu cviku... a dobre ucho..
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod Doktor » Štv Dec 14, 2006 5:27 pm

yano píše:
no ak ta situacia nenastava moc casto tak si v pohode ;-) btw, je ohrozenie zivota ked sa snazi radit rychlosti bez stlacenej spojky?


Situácia moc často nenastáva, dokonca aj zaspím (na highway). Keď sa snaží zaradiť bez spojky, je

a, závodník
b, ničiteľ prevodovky, keď nevie, ako na to
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Black » Pia Dec 15, 2006 7:32 pm

Michal 4WS píše:Ja som svoju CICU za rok a pol čo ju mám zveril do rúk trom luďom!!! Jeden kamarát ju iba preparkoval cca 10m na prázdnom parkovisku, druhý nanej jazdil aj po meste a striedali sme sa aj na ceste do BA a ešte som ju požičal Black! V ani jednom prípade sa nič našťastie nestalo :hura
Však tvojí krásné Cice bych nikdy neublížila, jen jsem ji trošku provětrala koníky :oops , ale to jí neuškodí :notme: .Moc děkuji za půjčení. A věřím, že mi ji půjčíš znovu, prosím, prosím, slibuji,že už pojedu podle předpisů :angelnot: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť