Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

marecek a moje brzdy

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod petacik » Štv Nov 30, 2006 3:16 pm

Doktor píše:
tomasicek píše:
ja mam taky pocit ze asi ten pedal ma byt "makksi" kedze nemam ABS a keby bol taky tvrdy ako na inych autach tak by som do neho tukol a isiel by som automaticky do smyku....asi japonci vedeli ze co robia nie?


No, ja ABS mam, a pedal je makky...


Naozaj si myslím, že to nebude ne/prítomnosťou ABS, ja ABS na r.99 mám a pedál je mäkký, ABS však zaberá naozaj až keď to už veľmi treba.
Stále sa s tými mojimi mäkkými b. neviem úplne zmieriť a aj Milan, keď sa previezol, povedal že nie sú tak silné, ako by mali byť.
Nuž, prvá to u mňa "zdiagnostikovala" moja žienka, predsa len slabšie stvorenie, keď musela rýchlejšie brzdiť, povedala, že nevládze... :lol
Skúsime odvzdušniť, iní servisák mi navrhoval vymeniť resp. aspoň zrepasovať brzdový valec, či dobre natlakuváva. Avšak skúšky natlakovania ukazujú, že by mal. Neviem.
P.
Obrázok užívateľa
petacik
Prispievateľ
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned Mar 12, 2006 1:04 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod aniel » Ned Dec 03, 2006 3:51 am

karol píše:
aniel píše:na 1.5 som sa nevozil :o) to by nemalo vyznam, stale mam chut si vyskusat nieco zaujimave...

Yano este odpojit ABS, naucit sa kedy sa auto dostava do smyku a brzdis este ucinnejsie a lepsie ako s ABS...

cize podla teba je ABS zbytocna zataz a auto snim brzdi horsie?? :koule :pray


precitaj si to znova co som pisal a skus to pochopit, slova ako ABS je zbytocna zataz a AUTO S NIM BRZDI HORSIE som asi nepouzil, ci ano? rozmyslam, premyslam, uvazujem...
aniel
Prispievateľ
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Pon Nov 07, 2005 12:47 am

Poslaťod karol » Ned Dec 03, 2006 11:24 am

aniel píše:
karol píše:
aniel píše:na 1.5 som sa nevozil :o) to by nemalo vyznam, stale mam chut si vyskusat nieco zaujimave...

Yano este odpojit ABS, naucit sa kedy sa auto dostava do smyku a brzdis este ucinnejsie a lepsie ako s ABS...

cize podla teba je ABS zbytocna zataz a auto snim brzdi horsie?? :koule :pray


precitaj si to znova co som pisal a skus to pochopit, slova ako ABS je zbytocna zataz a AUTO S NIM BRZDI HORSIE som asi nepouzil, ci ano? rozmyslam, premyslam, uvazujem...

v tom pripade asi na vychode pouzivate slova v inom vyzname ako na zapade? lebo podla mna ak napises ze mozes robit nieco ucinnejsie a lepsie tak to znamena aspon teda v BA ze ti nieco vadi alebo prekaza v tom, aby si nieco robil lepsie! zrejme si mal na mysli ze by sa s autom dali robit lepsie veci v zmysle ako smyky a pod.. ale napisal si to uplne inac ako si to mylsel. scela urcite by nebrzdil "UCINNEJSIE A LEPSIE" bez ABS ako s ABS. teda aspon podla mna
Obrázok užívateľa
karol
Komunikátor
 
Príspevky: 546
Registrovaný: Ned Feb 19, 2006 10:29 pm
Bydlisko: bratislava

Poslaťod Bootleg » Ned Dec 03, 2006 11:45 am

karol píše:
aniel píše:
karol píše:
aniel píše:na 1.5 som sa nevozil :o) to by nemalo vyznam, stale mam chut si vyskusat nieco zaujimave...

Yano este odpojit ABS, naucit sa kedy sa auto dostava do smyku a brzdis este ucinnejsie a lepsie ako s ABS...

cize podla teba je ABS zbytocna zataz a auto snim brzdi horsie?? :koule :pray


precitaj si to znova co som pisal a skus to pochopit, slova ako ABS je zbytocna zataz a AUTO S NIM BRZDI HORSIE som asi nepouzil, ci ano? rozmyslam, premyslam, uvazujem...

v tom pripade asi na vychode pouzivate slova v inom vyzname ako na zapade? lebo podla mna ak napises ze mozes robit nieco ucinnejsie a lepsie tak to znamena aspon teda v BA ze ti nieco vadi alebo prekaza v tom, aby si nieco robil lepsie! zrejme si mal na mysli ze by sa s autom dali robit lepsie veci v zmysle ako smyky a pod.. ale napisal si to uplne inac ako si to mylsel. scela urcite by nebrzdil "UCINNEJSIE A LEPSIE" bez ABS ako s ABS. teda aspon podla mna


Zavisi od stavu povrchu, na ktorom sa nachadzas, ze? Ale to tebe v BA nemusim vysvetlovat. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod karol » Ned Dec 03, 2006 11:51 am

tak tak!ja v BA myslim na vsetko! :mrk
Obrázok užívateľa
karol
Komunikátor
 
Príspevky: 546
Registrovaný: Ned Feb 19, 2006 10:29 pm
Bydlisko: bratislava

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron