Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Skur..na Garaz

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Skur..na Garaz

Poslaťod Zoran » Sob Nov 11, 2006 1:15 pm

Chcel by som sa podakovat debilovy ktory robil stavebny dozor pri stavbe nasej garaze, uz druhy krat som si nalomil predny naraznik na idiotsky spravenom rozdiele medzi dverami garaze a cestou... aj ked idem zosikma, vzdy aspon suchnem spodok narazniku... Asi si fakt sam zozeniem nejaku frezu na beton a ten nadjazd sam vyfrezujem... :-x
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod misko42 » Sob Nov 11, 2006 3:27 pm

no tak to si neni sam, u nas je to tak isto, s favoritom to nevadilo ale teraz sa to oskiera tak to mam vypodlozene pred garazou s doskami a je to v pohode. asi az po zime sa do toho pustim a urobime novu komplet prijazdovu cestu ku garazi, aj ked by sa zisli nove dvere naj na dialkove ale to asi az do buducna.

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Zoran » Sob Nov 11, 2006 3:47 pm

dvere na dialkove mam odnovoty, radsej by som chcel lepsiu prijazd... :(
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod tomasicek » Ned Nov 12, 2006 4:20 pm

Zoran píše:dvere na dialkove mam odnovoty, radsej by som chcel lepsiu prijazd... :(



nebude to tym ze mas predny naraznik 3 cm od zeme? :roll
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Šeďa » Ned Nov 12, 2006 6:20 pm

Taky sem si musel upravit vjezd do garáže, byl tam velkej schod tak se tam blbě vjíždělo.
Čtyři velký kyble štěrkopísku od švagra ze stavby, pytel cementu za 60,- Kč, hodinka práce a bylo hotovo.
Obrázok užívateľa
Šeďa
Prispievateľ
 
Príspevky: 316
Registrovaný: Pon Apr 03, 2006 9:56 am
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

Poslaťod Zoran » Ned Nov 12, 2006 6:46 pm

no mam garaz na ulici pred domom v sidlisku, cize to asi tym cementom nevyriesim, jedina moznost je to dat zbrusit... :roll :-x
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Zoran » Ned Nov 12, 2006 6:48 pm

tomasicek píše:
Zoran píše:dvere na dialkove mam odnovoty, radsej by som chcel lepsiu prijazd... :(



nebude to tym ze mas predny naraznik 3 cm od zeme? :roll
zeby :mrk jasne ze je to aj tym, ale normalny prijazd by mal byt bez akehokolvek prevysenia, potom by som tam vosiel aj s autom co je 1cm od zeme.. :???
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Joseph » Ned Nov 12, 2006 11:19 pm

Najvacsi problem by som nevidel v tej garazi, skor by si sa mal zamysliet nad tym ze mas auto nizsie ako dovoluju standarty a v tom je problem. Vobec sa netajim tim, ze som proti takymto tuningom, je to absolutne neefektivne.

Na tvojom mieste by som sa ani nestazoval, lebo to je presne take ako keby som si naschval odrezal ruku a teraz plakal, ze nemozem plavat...
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Gretka » Ned Nov 12, 2006 11:56 pm

heh...tiez nazor...
JosephBSG píše:Najvacsi problem by som nevidel v tej garazi, skor by si sa mal zamysliet nad tym ze mas auto nizsie ako dovoluju standarty a v tom je problem. Vobec sa netajim tim, ze som proti takymto tuningom, je to absolutne neefektivne.

Na tvojom mieste by som sa ani nestazoval, lebo to je presne take ako keby som si naschval odrezal ruku a teraz plakal, ze nemozem plavat...
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod maros » Pon Nov 13, 2006 12:11 pm

vidíš ja nemám taký problém... lebo ja nemám garáž... :roll

ale bodla by... :koule
Obrázok užívateľa
maros
VIP 2007
 
Príspevky: 1047
Registrovaný: Uto Aug 22, 2006 4:57 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Zoran » Pon Nov 13, 2006 12:36 pm

JosephBSG píše:Najvacsi problem by som nevidel v tej garazi, skor by si sa mal zamysliet nad tym ze mas auto nizsie ako dovoluju standarty
hehe jozko a ake su dovolene standardy? keby som mal fabricky nizko polozenu rx-8mu alebo hoci co ine sportove tak co potom? Asi by som ju neparkoval na ulici pod oknom? :koule
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Joseph » Pon Nov 13, 2006 3:55 pm

Gretka píše:heh...tiez nazor...
JosephBSG píše:Najvacsi problem by som nevidel v tej garazi, skor by si sa mal zamysliet nad tym ze mas auto nizsie ako dovoluju standarty a v tom je problem. Vobec sa netajim tim, ze som proti takymto tuningom, je to absolutne neefektivne.

Na tvojom mieste by som sa ani nestazoval, lebo to je presne take ako keby som si naschval odrezal ruku a teraz plakal, ze nemozem plavat...


Dakujem za korekciu.
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Gretka » Pon Nov 13, 2006 3:56 pm

JosephBSG píše:
Gretka píše:heh...tiez nazor...
JosephBSG píše:Najvacsi problem by som nevidel v tej garazi, skor by si sa mal zamysliet nad tym ze mas auto nizsie ako dovoluju standarty a v tom je problem. Vobec sa netajim tim, ze som proti takymto tuningom, je to absolutne neefektivne.

Na tvojom mieste by som sa ani nestazoval, lebo to je presne take ako keby som si naschval odrezal ruku a teraz plakal, ze nemozem plavat...


Dakujem za korekciu.
prosim :ha:
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Joseph » Pon Nov 13, 2006 3:58 pm

Zoran píše:
JosephBSG píše:Najvacsi problem by som nevidel v tej garazi, skor by si sa mal zamysliet nad tym ze mas auto nizsie ako dovoluju standarty
hehe jozko a ake su dovolene standardy? keby som mal fabricky nizko polozenu rx-8mu alebo hoci co ine sportove tak co potom? Asi by som ju neparkoval na ulici pod oknom? :koule


Keby si mal RX8 tak nemas garaz na Dolnych Honoch ale v nejakej milionarskej osade aku napriklad teraz stavaju korejcom :P
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Maco222 » Pon Nov 13, 2006 4:05 pm

Aka sranda, ze okolo mna byvaju ludia v panelakoch a maju BMW 745, 760, kopec ML, X5 atd tak preco by mali mat dom hm? Vies kolko ludi ma novy dom a jazdi na Felde alebo inom lacnejsom aute?
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Ďalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť