Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Věk řidiče

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod 323.Hans.626 » Pia Feb 09, 2007 5:07 pm

Dopi píše:
George píše:Mohli by dělat samolepky jako je Z pro začátečníky tak třeba D jako důchodce a kdo by se necítil zcela v pohodě by si to tam nalepil aby ten co pojede za ním věděl že si má dát pozor.

Důchodci, kteří si sem jezdí z Německa zavzpomínat na válečné časy, už D vzadu na autě dávno vozí :lol

Bydlím u německejch hranic a co předvádějí někteří němečtí důchodci za volantem svých aut... škoda mluvit... Proto u nás ve většině případů platí D - Debil :twisted :twisted :twisted
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI

Mazda 323 P BA 1.3 16V B3 (1997)
Honda :Civic 8.gen SDN LS 1.8 iVTEC R18A2 (2006)
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod Black » Pia Feb 09, 2007 6:18 pm

Michal 4WS píše:Balck mala si zavolať naňho policajtov :twisted , alebo si zaobstaraj bejzbalku .... :o)
Já jsem byla tak vytočená, že mne mamka táhla pryč a radši jsem odjela, jsem ani nebyla schopná to natočit a nebo zavolat policajty :-x , Miško bejzbolku si půjčím od tebe z auta :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod 323.Hans.626 » Pia Feb 09, 2007 6:19 pm

Black píše:
Michal 4WS píše:Balck mala si zavolať naňho policajtov :twisted , alebo si zaobstaraj bejzbalku .... :o)
Já jsem byla tak vytočená, že mne mamka táhla pryč a radši jsem odjela, jsem ani nebyla schopná to natočit a nebo zavolat policajty :-x , Miško bejzbolku si půjčím od tebe z auta :mrk .

Hehe pro všechny případy vozím v každém autě železnou tyč :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI

Mazda 323 P BA 1.3 16V B3 (1997)
Honda :Civic 8.gen SDN LS 1.8 iVTEC R18A2 (2006)
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod Black » Pia Feb 09, 2007 6:29 pm

323.Hans.626 píše:
Black píše:
Michal 4WS píše:Balck mala si zavolať naňho policajtov :twisted , alebo si zaobstaraj bejzbalku .... :o)
Já jsem byla tak vytočená, že mne mamka táhla pryč a radši jsem odjela, jsem ani nebyla schopná to natočit a nebo zavolat policajty :-x , Miško bejzbolku si půjčím od tebe z auta :mrk .

Hehe pro všechny případy vozím v každém autě železnou tyč :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol
Já jen klíč na kola, ale pěkně schovaný u rezervy, protože bych pak byla moc nebezpečná :twisted :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť