Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Co s Black?

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod Kris » Sob Okt 14, 2006 11:33 am

tgala píše:A co sa presne stalo? Black niekomu zeeditovala prispevok? Bez jeho vedomia?


Anooo anooo.. :lol
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod tgala » Sob Okt 14, 2006 11:36 am

Aj mi niekto napise, ze co sa zmenilo na co? Sak nech som v obraze :o)
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Michal 4WS » Sob Okt 14, 2006 11:36 am

Zase sa tu rozoberajú sračky.... :koule :koule :koule :koule :koule
Naposledy upravil Michal 4WS dňa Sob Okt 14, 2006 11:39 am, celkovo upravené 1
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod tgala » Sob Okt 14, 2006 11:39 am

Michal 4WS píše:Zase sa tu rozpisujú sračky.... :koule :koule :koule :koule :koule
:stour taketo?
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Sob Okt 14, 2006 11:41 am

tgala píše:A co sa presne stalo? Black niekomu zeeditovala prispevok? Bez jeho vedomia?
Prosím tě nic vážného se nestalo, ale koudy z toho má následky, že jsem mu mírně upravila příspěvek, kde na mne trochu v žertu měl poznámku, někteří to tady zase berou smrtelně vážně, nešlo o žádné vážné téma, ale o pokec v Blackboxu na téma o ničem :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Sob Okt 14, 2006 11:44 am

tgala píše:
Michal 4WS píše:Zase sa tu rozpisujú sračky.... :koule :koule :koule :koule :koule
:stour taketo?
jo jo přesně také, prostě sračky o ničem, nic důležitého jsem nikdy npeřepsala a ani nesmazala :neane 8-) .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod tgala » Sob Okt 14, 2006 11:44 am

No ja prave chcem vediet, ze co presne sa zmenilo na co, aby som si vedel urobit nazor o tom, ci je to naozaj banalita alebo nie. Chapes? :o)
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Sob Okt 14, 2006 11:46 am

EDU píše:
Black píše:
EDU píše:
Black píše:
donaifel píše:No neviem neviem. Blacky vyjadri sa. Čarovala si?
Ano trochu ano :oops ,to přiznávám bez mučení :pray , Koudy si o to vlastně sám řekl :lol .


Black, to je ale po vsech tech pocmaranejch strankach vstekani a prskani na foru na pest. Uvedomujes si to doufam :-(

Jestlize uz nekoho vubec napadne vlezt a upravit neci text, no to je absolutne nepripustne sakra. I kdyby tam napsal ze to upravil. To me teda... :o: :o: :o: bleeeeeeeeee :shock
Moderátor tu možnost má a já toho nevyužívám, ale opravdu mi to nedalo. Tady je nepřípustných věcí více. OK klidně mne zabte, že jsem to udělala, je mi to jedno :hanged .


no, celkem mas drzkatosti moje sympatie, ale v tom momente mi to nedalo. Ale to doufam si uz poznala :-)
Ty máš také moje sympatie, takže jsou to sympatie vzájemné a to, že jsem držkatá je dáno mojí profesí, to snad ani jinak nejde :lol :koule .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Donaifel » Sob Okt 14, 2006 11:47 am

Black radsej sa uc piect aby si ma neotravila v tej nemocnici ked mi donesies kolac!!!
Staručka šunčička
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Sob Okt 14, 2006 11:50 am

tgala píše:No ja prave chcem vediet, ze co presne sa zmenilo na co, aby som si vedel urobit nazor o tom, ci je to naozaj banalita alebo nie. Chapes? :o)
ano chápu, v Blackboxu v tématu o chlastu jsem Koudymu přepsala tři slova, to se stalo, mooooc vážná věc a pak ještě Majki změnil hrad na bělehrad a nastala Koudymu veliká újma :hanged .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Sob Okt 14, 2006 11:51 am

donaifel píše:Black radsej sa uc piect aby si ma neotravila v tej nemocnici ked mi donesies kolac!!!
Neboj pro tebe upeču ten nejlepší koláč na světě, přece bych neotrávila někoho, kdo jezdí mým Xedosem 9 :twisted :lol .
Naposledy upravil Anonymous dňa Sob Okt 14, 2006 11:51 am, celkovo upravené 1
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Sob Okt 14, 2006 11:51 am

Black píše:
tgala píše:No ja prave chcem vediet, ze co presne sa zmenilo na co, aby som si vedel urobit nazor o tom, ci je to naozaj banalita alebo nie. Chapes? :o)
ano chápu, v Blackboxu v tématu o chlastu jsem Koudymu přepsala tři slova, to se stalo, mooooc vážná věc a pak ještě Majki změnil hrad na bělehrad a nastala Koudymu veliká újma :hanged .


No asi taaak velka ako to tvoja pred dvoma dnami :mrk
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Donaifel » Sob Okt 14, 2006 11:52 am

Black píše:
donaifel píše:Black radsej sa uc piect aby si ma neotravila v tej nemocnici ked mi donesies kolac!!!
Neboj pro tebe upeču ten nejelpší koláč na světě, přece bych neotrávila někoho, kdo jezdí mým Xedosem 9 :twisted :lol .

Tak otravim ja teba a Xedos bude zase moj!
Staručka šunčička
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Sob Okt 14, 2006 11:52 am

Kris píše:
Black píše:
tgala píše:No ja prave chcem vediet, ze co presne sa zmenilo na co, aby som si vedel urobit nazor o tom, ci je to naozaj banalita alebo nie. Chapes? :o)
ano chápu, v Blackboxu v tématu o chlastu jsem Koudymu přepsala tři slova, to se stalo, mooooc vážná věc a pak ještě Majki změnil hrad na bělehrad a nastala Koudymu veliká újma :hanged .


No asi taaak velka ako to tvoja pred dvoma dnami :mrk
asi tak nějak :hanged :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Donaifel » Sob Okt 14, 2006 11:53 am

Mimochodom.Sak ty si robis zalusk na predsedove zarosene MCE!
Staručka šunčička
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť