Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Co s Black?

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod Michal 4WS » Pia Okt 13, 2006 6:32 pm

Luke.cz píše:Cenzura funguje nejen v Blackboxu. Osobně se mě to netýká, ale principielně s tím nesouhlasím aby někdo z pozice "mocnějšího" upravoval nebo mazal příspěvky protože se mu nehodí do krámu.

Presne tak !!!!!!!
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Koudy » Pia Okt 13, 2006 7:10 pm

Osobně se mi také stalo, že mi někdo smazal příspěvek, ale je to jeho právo. Jenže pokud někdo vstoupí do příspěvku a "upraví" ho tak, aby vyzněl úplně jinak, tak to je PRASÁRNA.
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod Black » Pia Okt 13, 2006 10:59 pm

donaifel píše:No neviem neviem. Blacky vyjadri sa. Čarovala si?
Ano trochu ano :oops ,to přiznávám bez mučení :pray , Koudy si o to vlastně sám řekl :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pia Okt 13, 2006 11:02 pm

Koudy píše:Osobně se mi také stalo, že mi někdo smazal příspěvek, ale je to jeho právo. Jenže pokud někdo vstoupí do příspěvku a "upraví" ho tak, aby vyzněl úplně jinak, tak to je PRASÁRNA.
Ano je to prasárna, ale dějí se tu i horší věci, takové věci až na vyjímky nedělám ,ale v tvém případě jsem tu vyjímku udělala :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pia Okt 13, 2006 11:07 pm

Musíš se mě Koudy zbavit, jediné co by pomohlo, by bylo postavit ke zdi a odstřelit :hanged :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod EDU » Sob Okt 14, 2006 12:00 am

Black píše:
donaifel píše:No neviem neviem. Blacky vyjadri sa. Čarovala si?
Ano trochu ano :oops ,to přiznávám bez mučení :pray , Koudy si o to vlastně sám řekl :lol .


Black, to je ale po vsech tech pocmaranejch strankach vstekani a prskani na foru na pest. Uvedomujes si to doufam :-(

Jestlize uz nekoho vubec napadne vlezt a upravit neci text, no to je absolutne nepripustne sakra. I kdyby tam napsal ze to upravil. To me teda... :o: :o: :o: bleeeeeeeeee :shock
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod Black » Sob Okt 14, 2006 12:03 am

EDU píše:
Black píše:
donaifel píše:No neviem neviem. Blacky vyjadri sa. Čarovala si?
Ano trochu ano :oops ,to přiznávám bez mučení :pray , Koudy si o to vlastně sám řekl :lol .


Black, to je ale po vsech tech pocmaranejch strankach vstekani a prskani na foru na pest. Uvedomujes si to doufam :-(

Jestlize uz nekoho vubec napadne vlezt a upravit neci text, no to je absolutne nepripustne sakra. I kdyby tam napsal ze to upravil. To me teda... :o: :o: :o: bleeeeeeeeee :shock
Moderátor tu možnost má a já toho nevyužívám, ale opravdu mi to nedalo. Tady je nepřípustných věcí více. OK klidně mne zabte, že jsem to udělala, je mi to jedno :hanged .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Sob Okt 14, 2006 12:56 am

Black píše:
EDU píše:
Black píše:
donaifel píše:No neviem neviem. Blacky vyjadri sa. Čarovala si?
Ano trochu ano :oops ,to přiznávám bez mučení :pray , Koudy si o to vlastně sám řekl :lol .


Black, to je ale po vsech tech pocmaranejch strankach vstekani a prskani na foru na pest. Uvedomujes si to doufam :-(

Jestlize uz nekoho vubec napadne vlezt a upravit neci text, no to je absolutne nepripustne sakra. I kdyby tam napsal ze to upravil. To me teda... :o: :o: :o: bleeeeeeeeee :shock
Moderátor tu možnost má a já toho nevyužívám, ale opravdu mi to nedalo. Tady je nepřípustných věcí více. OK klidně mne zabte, že jsem to udělala, je mi to jedno :hanged .



Pekne si sa vyznamenala, len co je pravda :pray :lol
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod EDU » Sob Okt 14, 2006 1:38 am

Black píše:
EDU píše:
Black píše:
donaifel píše:No neviem neviem. Blacky vyjadri sa. Čarovala si?
Ano trochu ano :oops ,to přiznávám bez mučení :pray , Koudy si o to vlastně sám řekl :lol .


Black, to je ale po vsech tech pocmaranejch strankach vstekani a prskani na foru na pest. Uvedomujes si to doufam :-(

Jestlize uz nekoho vubec napadne vlezt a upravit neci text, no to je absolutne nepripustne sakra. I kdyby tam napsal ze to upravil. To me teda... :o: :o: :o: bleeeeeeeeee :shock
Moderátor tu možnost má a já toho nevyužívám, ale opravdu mi to nedalo. Tady je nepřípustných věcí více. OK klidně mne zabte, že jsem to udělala, je mi to jedno :hanged .


no, celkem mas drzkatosti moje sympatie, ale v tom momente mi to nedalo. Ale to doufam si uz poznala :-)
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod Bootleg » Sob Okt 14, 2006 8:42 am

Paci sa mi, Black, ako zahladzujes svoje konanie vyrokom, ze su tu aj horsie veci.. Ja ked niekomu presuniem prispevok, tak som prasa a ty svoje konanie ospravedlnujes horsimi vecami na fore. Inak rada pre ostatnych, aby ste sa zamysleli, co nabuduce na moju adresu napisete ohladom presuvania prispevkov, hlavne po tom, co tu robi Black. A nechcem citat dalsie kecy o tom. End.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Kris » Sob Okt 14, 2006 11:01 am

Steve píše:Paci sa mi, Black, ako zahladzujes svoje konanie vyrokom, ze su tu aj horsie veci.. Ja ked niekomu presuniem prispevok, tak som prasa a ty svoje konanie ospravedlnujes horsimi vecami na fore. Inak rada pre ostatnych, aby ste sa zamysleli, co nabuduce na moju adresu napisete ohladom presuvania prispevkov, hlavne po tom, co tu robi Black. A nechcem citat dalsie kecy o tom. End.



No ale ty presuvas v krizovej situacii...za istych okolnosti sa to da pochopit :jamaica ...ale Black presuva z rozmaru :lol
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Black » Sob Okt 14, 2006 11:17 am

Steve píše:Paci sa mi, Black, ako zahladzujes svoje konanie vyrokom, ze su tu aj horsie veci.. Ja ked niekomu presuniem prispevok, tak som prasa a ty svoje konanie ospravedlnujes horsimi vecami na fore. Inak rada pre ostatnych, aby ste sa zamysleli, co nabuduce na moju adresu napisete ohladom presuvania prispevkov, hlavne po tom, co tu robi Black. A nechcem citat dalsie kecy o tom. End.
Steve ty máš vůbec, co se ozývat a házet na mne špínu, jen si vzpomeň, co si mi napsal za soukromou zprávu, jsem si ji uložila, aby až budu mít slabou chvilku a vzpomenu si na tebe, tak abych byla v obraze a vše jsi mi napsal kvůli jedné pitomé televizi, co jsi prodával tady a ještě jednou zapřemýšlej na tím, jestli jsem ti zrovna já ublížila tím, že jsem zveřejnila to, že ta televize, když je nová, tak stojí o mnoho víc a ty ji prodáváš tím pádem za dobrou cenu, navíc jsem tím odkazem přidala ještě více technických parametrů pro případného zájemce o tu televizi a ty jsi mi to sprostě smazal a ne jen z rozmaru, prostě jsi to bezmyšlenkovitě sprostě smazal a Steve div se, já na tebe po tom všem nezanevřela narozdíl od tebe. Děkuji ti za vše Steve :cry .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Sob Okt 14, 2006 11:31 am

Kris píše:
Steve píše:Paci sa mi, Black, ako zahladzujes svoje konanie vyrokom, ze su tu aj horsie veci.. Ja ked niekomu presuniem prispevok, tak som prasa a ty svoje konanie ospravedlnujes horsimi vecami na fore. Inak rada pre ostatnych, aby ste sa zamysleli, co nabuduce na moju adresu napisete ohladom presuvania prispevkov, hlavne po tom, co tu robi Black. A nechcem citat dalsie kecy o tom. End.



No ale ty presuvas v krizovej situacii...za istych okolnosti sa to da pochopit :jamaica ...ale Black presuva z rozmaru :lol
Ano já jsem zatím v Blackboxu několik témat rozdělila, aby v tom nebyl zmatek, smazala jsem jednu hádku, které už přecházela do extrému a přepsala jsem v legraci, třeba špionážní fotky s mariuhanovým stromečkem a nebo koudyho narážky jsem taky trošku upravila ale v žertu, ovšem ten hrad jsem tam nechala, ale byl změněn někým jiným na bělehrad. Tak mě odsuďte, ano jsem špatná, skoro všem vadím, že tu jsem, pořád dělám něco, co se vám nelíbí. To mě fakt budete muset odstřelit, aby jste tady měli klid :koule :hanged .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Sob Okt 14, 2006 11:31 am

Black píše:
Steve píše:Paci sa mi, Black, ako zahladzujes svoje konanie vyrokom, ze su tu aj horsie veci.. Ja ked niekomu presuniem prispevok, tak som prasa a ty svoje konanie ospravedlnujes horsimi vecami na fore. Inak rada pre ostatnych, aby ste sa zamysleli, co nabuduce na moju adresu napisete ohladom presuvania prispevkov, hlavne po tom, co tu robi Black. A nechcem citat dalsie kecy o tom. End.
Steve ty máš vůbec, co se ozývat a házet na mne špínu, jen si vzpomeň, co si mi napsal za soukromou zprávu, jsem si ji uložila, aby až budu mít slabou chvilku a vzpomenu si na tebe, tak abych byla v obraze a vše jsi mi napsal kvůli jedné pitomé televizi, co jsi prodával tady a ještě jednou zapřemýšlej na tím, jestli jsem ti zrovna já ublížila tím, že jsem zveřejnila to, že ta televize, když je nová, tak stojí o mnoho víc a ty ji prodáváš tím pádem za dobrou cenu, navíc jsem tím odkazem přidala ještě více technických parametrů pro případného zájemce o tu televizi a ty jsi mi to sprostě smazal a ne jen z rozmaru, prostě jsi to bezmyšlenkovitě sprostě smazal a Steve div se, já na tebe po tom všem nezanevřela narozdíl od tebe. Děkuji ti za vše Steve :cry .


Black, zase si sentimentalna. To potrebuje prechadzku a nejaku tvorivu cinnost. Keby som nemal co robit, pridem ta do Brna pozriet a zastrielat si. :ha:
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod tgala » Sob Okt 14, 2006 11:32 am

A co sa presne stalo? Black niekomu zeeditovala prispevok? Bez jeho vedomia?
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť