Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

F1

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod TomAnt » Uto Okt 10, 2006 9:18 am

Nezavrsi, aj ked odchod z kariery by to bol pekny. BTW, je to vitazstvo...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod misko42 » Uto Okt 10, 2006 9:21 am

ved to pekny odchod by to bol. ale takto je to dobre napynave, nie jak pred par rokmi ze boli v polovici pretekov a vitaz bol uz jasny

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod TomAnt » Uto Okt 10, 2006 9:24 am

Hej hej, je to napinave :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod misko42 » Uto Okt 10, 2006 9:26 am

len ma stve to ze tonedavaju na markize ako volakedy, teraz v tom nemam az taky prehlad a na ORF to pozerat ked tam daju len zaznam.. ale lepsie ako nic

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Enzo » Uto Okt 10, 2006 9:27 am

Schumi a Ferrari. Nikdy nic lepsie nebolo, nie je a ani uz nebude.
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod misko42 » Uto Okt 10, 2006 9:30 am

Enzo píše:Schumi a Ferrari. Nikdy nic lepsie nebolo, nie je a ani uz nebude.


:tlesk: :dik :rock :rock tak to mas pravdu... uz teda ani neviem ci to bez neho budem sledovat a to co pocuvam tak kazdy to hovory ze bez neho to uz ani pozerat nemusia

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod pete » Uto Okt 10, 2006 9:37 am

Enzo píše:Schumi a Ferrari. Nikdy nic lepsie nebolo, nie je a ani uz nebude.

pre niekoho radostne, pre niekoho bolestive, ale pravdive 8-)
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod TomAnt » Uto Okt 10, 2006 9:54 am

Enzo píše:Schumi a Ferrari. Nikdy nic lepsie nebolo, nie je a ani uz nebude.


Ale bolo. Napriklad taky Ayrton Senna. A to ze nebude? Ako mozes povedat nieco take? Mas kristalovu gulu? To je uplne haluzny vyrok, ako onehda Bill Gates ked povedal, ze 640 kB pamate bude navzdy stacit kazdemu...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod misko42 » Uto Okt 10, 2006 10:16 am

TomAnt píše: Bill Gates ked povedal, ze 640 kB pamate bude navzdy stacit kazdemu...


a to povedal kedy?? :koule

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Kris » Uto Okt 10, 2006 10:17 am

TomAnt píše:
Enzo píše:Schumi a Ferrari. Nikdy nic lepsie nebolo, nie je a ani uz nebude.


Ale bolo. Napriklad taky Ayrton Senna. A to ze nebude? Ako mozes povedat nieco take? Mas kristalovu gulu? To je uplne haluzny vyrok, ako onehda Bill Gates ked povedal, ze 640 kB pamate bude navzdy stacit kazdemu...


Ze vraj je to hoax. :ha:
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod majki » Uto Okt 10, 2006 11:51 am

Jo, taky me to mrzi :(...jsem fanda Ferrari, dost hodne zarytej, uz hooodne dlouho (snad od 96? mozna 95...), co se jezdcu tyce, tak tam mam svy tri favority, nebo spis ti, kterym fandim...Barik, Schumik a Kimik...
Koudy píše:Maj rozum a cpou peníze jinam. A k těm formulím - uvažuju, kdo sestřelí Alonsa - Ferrari, Red bull a nebo Toro rosso. První dva mají společné motory a třetí je "juniorkou" Red bullu. Tak jak? :twisted
Nene, nejjistejsi je harakiri Sato :chacha
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Uto Okt 10, 2006 11:59 am

Enzo píše:Schumi a Ferrari. Nikdy nic lepsie nebolo, nie je a ani uz nebude.

Pravda pravda...som zvedavy, ako to bude dalej. Schumik je zo vsech jazdcov najlepsi hlavne v ohlede komunikacie z technikami, dokaze dobre analyzovat a popisat problem, je maximalne vstricny atd. Navyse do Ferrari dotiahol takmer polovicu ludi a s nimi zacal piast novodobu historiu tejto formulovej staje.

Som rad, ze Kimi ide prave do Ferrari, staj z najspolahlivejsim autom...sralo sa mu v McLarenu auto kazdym razem, tak snad teraz konecne ukaze, co v nom je...len sa bojim prave teho, ze nie je vobec komunikativny typ, uplny opak Schumika...no uvidime :)

Docela ma serie, ze som bol taky maly a formule nesledoval uz v dobe tymu Benetton, kedy ho tam Briatore ucil (teraz Briatora povazujem za najnamyslenejsieho cloveka v F1, ktory si o sebe mysli bohvie co..)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Koudy » Uto Okt 10, 2006 4:04 pm

TomAnt píše:ale inac v kutiku duse je stale McLaren mojim timom


To jako hej? V tom případě jsme tady už dva zarytí mclareňáci. :rock
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod Koudy » Uto Okt 10, 2006 4:06 pm

majki píše:
Enzo píše:Schumi a Ferrari. Nikdy nic lepsie nebolo, nie je a ani uz nebude.

Pravda pravda...som zvedavy, ako to bude dalej. Schumik je zo vsech jazdcov najlepsi hlavne v ohlede komunikacie z technikami, dokaze dobre analyzovat a popisat problem, je maximalne vstricny atd. Navyse do Ferrari dotiahol takmer polovicu ludi a s nimi zacal piast novodobu historiu tejto formulovej staje.

Som rad, ze Kimi ide prave do Ferrari, staj z najspolahlivejsim autom...sralo sa mu v McLarenu auto kazdym razem, tak snad teraz konecne ukaze, co v nom je...len sa bojim prave teho, ze nie je vobec komunikativny typ, uplny opak Schumika...no uvidime :)

Docela ma serie, ze som bol taky maly a formule nesledoval uz v dobe tymu Benetton, kedy ho tam Briatore ucil (teraz Briatora povazujem za najnamyslenejsieho cloveka v F1, ktory si o sebe mysli bohvie co..)


Majki je pravda, že Schumi udělal z ferrari hodně spolehlivé auto, ale kdo ví, jak to bude dál. Aby Kimmi nelitoval. Ale o tom se tady můžem přít kdo ví jak dlouho. Ukáže čas.
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod majki » Uto Okt 10, 2006 4:17 pm

Koudy píše:Majki je pravda, že Schumi udělal z ferrari hodně spolehlivé auto, ale kdo ví, jak to bude dál. Aby Kimmi nelitoval. Ale o tom se tady můžem přít kdo ví jak dlouho. Ukáže čas.

Ceho by mel litovat??? Horsi to 100% nebude. McLaren ma sice technologie, ale naprosto nespolehlive. Zatimco Ferrari melo problemy jen 3/4 sezony (te minule), s McLarenem se to tahne uz mooooc dlouho a je to docela skoda, protoze to jednu dobu byl jediny, ano, BYL, rovnocenny souper Ferrari.
Je mi to docela lito, pac McLaren posledni roky, nez se dostal tam, kde je dnes, prichazel s novymi napady atd. a jini kopirovali...ale proste nekde delaji chybu a ta technika ma obrovsky mouchy.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť