Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

V tematu Chci se pochvalit...

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

V tematu Chci se pochvalit...

Poslaťod Beaver » Sob Okt 07, 2006 11:40 am

..., konkretne v prispevku 8C mi nekdo vytrvale odstranuje prispevky. Zadam dotycneho, ktery to dela, aby mi laskave napsal sem, kdyz uz nema ani tolik slusnosti, aby otevrel zobak (resp. se uracil) a napsal mi treba SZ z jakeho duvodu je odstranil.
Obrázok užívateľa
Beaver
Prispievateľ
 
Príspevky: 450
Registrovaný: Pia Júl 07, 2006 9:36 am

Poslaťod yano » Sob Okt 07, 2006 12:09 pm

Beaver píše:..., konkretne v prispevku 8C mi nekdo vytrvale odstranuje prispevky. Zadam dotycneho, ktery to dela, aby mi laskave napsal sem, kdyz uz nema ani tolik slusnosti, aby otevrel zobak (resp. se uracil) a napsal mi treba SZ z jakeho duvodu je odstranil.


a sme doma, stara znama tema ;-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Kris » Sob Okt 07, 2006 1:12 pm

Beaver píše:..., konkretne v prispevku 8C mi nekdo vytrvale odstranuje prispevky. Zadam dotycneho, ktery to dela, aby mi laskave napsal sem, kdyz uz nema ani tolik slusnosti, aby otevrel zobak (resp. se uracil) a napsal mi treba SZ z jakeho duvodu je odstranil.


Dotycny je majitel threadu. Namiesto toho aby si tu vypisoval verejne, si mu presne toto mohol napisat do SS. Uzavieram tuto temu, je to ako obohrata platna, pravidla su dane, ked nie su jasne, treba si ich precitat znova.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť