Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Umrela mi mazdicka...

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod George » Pon Okt 02, 2006 8:15 pm

Ty vole já jsem ten nadpis rychle prolítnul a četl jsem "umřela mi babička" :o) .
No tak ještě že to je jenom to auto :lol

Jinak mít peníze tak prdím na to co jsem narval do GD a jdu okamžitě do X9 a GD dám přítelkyni popř. prodám. Nač řešit nějakou zbytečnou nostalgii nad autem. Užil jsem si s ním a když to není k tomu tak pryč s ním. Já spíš řeším opačný problém. Mám auto v supr stavu a v cajku ale chci jiný :-D
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Pon Okt 02, 2006 9:48 pm

Harry FE3 píše:Rozhodně nebojuju tak jako ty,ale pokud jde jen o tuto závadu,tak se přimlouvám k výměně uchycení tlumiče.
Já jsem psycho na 626 GD :koule :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pon Okt 02, 2006 9:48 pm

Harry FE3 píše:Jinak proč mylsíš že mám ten avatar co mám? :lol
Už jsi bez podvozku :jamaica ?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod et3308 » Uto Okt 03, 2006 1:00 am

Black, dakujem za podporu (trafila si sa co sa tyka stavu Mazdy a mojich pocitov), ale Berry sa trafil do reality... Je to druhe auto v rodine, jazdi s nou manzelka s detmi :( Ja jazdim na sluzobnych autach, ale na Mazde som najazdil takych 320t tak teraz je to taka prijemna spomienka, relax, ziaden stres, prosto pohodova jazda...
A Luke napisal presne co to chce, a na to ja nemam priestor/cas a ani prostriedky. Zenine auto musi byt spolahlive a bezpecne...

Asi sa budem musiet pobzerat po niecom novsom a vecsom..

Dakujem vsetkym za nazory

A.
et3308
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Okt 02, 2006 12:21 am
Bydlisko: BA

Poslaťod whitex » Uto Okt 03, 2006 8:33 pm

to et3308:
Po něčem novějším a bezpečnějším - 626 GE... :suns
- ale s dieselem opartně... :roll
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Zuzana » Uto Okt 03, 2006 9:53 pm

[ale Berry sa trafil do reality... A Luke napisal presne co to chce, a na to ja nemam priestor/cas a ani prostriedky. Zenine auto musi byt spolahlive a bezpecne...

Asi sa budem musiet pobzerat po niecom novsom a vecsom..

Berry je fajn kocka a nie chlap :mrk ale to ty este nevies - si tu kratko - a s tym autom? no aj podla mna uz ho neozivuj, rozluc sa s nim, poplac si a pokukaj po niecom inom :ha: ojazdenych aut je plno, len si treba "dobre"vybrat :jamaica drzim ti :banan palce a dufam ze to bude opat mazdicka :tlesk:
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod Black » Uto Okt 03, 2006 9:56 pm

Já svoji 626 GD oživím a oživovat budu, říkám si když do pekla, tak na milovaném koni, rodinu v 626 GD vozím vyjímečně a děti nemám, tak jsem v klidu a navíc mám ještě 626 GF, tak nemám důvod se 626 GD zbavit :neane .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod PePa » Uto Okt 03, 2006 10:03 pm

George píše:Ty vole já jsem ten nadpis rychle prolítnul a četl jsem "umřela mi babička" :o) .
No tak ještě že to je jenom to auto :lol


:hihi: :hihi: :hihi:
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod Šeďa » Uto Nov 07, 2006 11:06 pm

Vytrženej tlumič ještě není taková hrůza a navíc se to dá spravit tak, že je to pomalu lepší než nový (zajímavý je, že tohle se vám na třicet let starý Škodovce nestane), jestli ale zbytek auta stojí za prd tak to asi nemá cenu dělat...
Obrázok užívateľa
Šeďa
Prispievateľ
 
Príspevky: 316
Registrovaný: Pon Apr 03, 2006 9:56 am
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

Poslaťod whitex » Str Nov 08, 2006 5:26 pm

Šeďa píše:Vytrženej tlumič ještě není taková hrůza a navíc se to dá spravit tak, že je to pomalu lepší než nový (zajímavý je, že tohle se vám na třicet let starý Škodovce nestane), jestli ale zbytek auta stojí za prd tak to asi nemá cenu dělat...
No ona totiž ta škodovka zhnije všude jinde, než začne hnít to uložení tlumiče... :ho:
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť