Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

mala nehoda :-(

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

mala nehoda :-(

Poslaťod Lubos1 » Pon Sep 25, 2006 7:55 pm

Dnes som mal smolu. Na Spitalskej nedobrzdil vodic Opla Omegy a tukol mi do zadneho narazniku. Nastastie sa iba rozbiehal, ja som zabrzdil pred prechodom pre chodcov a on uz nestihol. Bol seriozny, pockali sme na policiu, obehali sme poistovnu a zajtra idem do APB :roll.

V podstate sa nestalo nic, len mam na jednej strane preliaceny naraznik a jeden parkovaci senzor, nic viac. Ale nasere to, hlavne ta strata casu.

Najradsej by som bol, keby mi ten preliaceny naraznik docasne ako-tak vyrovnali, aby som mohol jazdit vonku, kym mi nepripravia novy.

Kolko moze stat zadny naraznik na M6 - komplet aj so striekanim?
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Maco222 » Pon Sep 25, 2006 8:41 pm

No to je vazne smola.. stane sa ale.. no ako nechcem ta nejako zmervoznit, ale v APB je teraz taka situacia, ze ked nebudu mat na sklade naraznik, tak ti nevedia novy objednat.. co myslim ze by mohli mat skladom takuto v podstate beznu vec ale zas senzor to dost pochybujem.. ked nemaju ani platnicky skladom.. tak daj vediet ako si dopadol zajtra
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod tgala » Pon Sep 25, 2006 11:14 pm

Lubos1 píše:Dnes som mal smolu. Na Spitalskej nedobrzdil vodic Opla Omegy a tukol mi do zadneho narazniku. Nastastie sa iba rozbiehal, ja som zabrzdil pred prechodom pre chodcov a on uz nestihol. Bol seriozny, pockali sme na policiu, obehali sme poistovnu a zajtra idem do APB :roll.

V podstate sa nestalo nic, len mam na jednej strane preliaceny naraznik a jeden parkovaci senzor, nic viac. Ale nasere to, hlavne ta strata casu.

Najradsej by som bol, keby mi ten preliaceny naraznik docasne ako-tak vyrovnali, aby som mohol jazdit vonku, kym mi nepripravia novy.

Kolko moze stat zadny naraznik na M6 - komplet aj so striekanim?


Nieco okolo 40 000. Stalo sa mi nieco podobne.
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Lubos1 » Str Sep 27, 2006 8:57 am

V APB boli napodiv dost mili, zadny naraznik mi vytlacili na povodne miesto, takze ak je auto spinave, ani to nevidno :ha:
Menit ho budu o cca 3 tyzdne, akurat ma sere, ze tam auto bude musiet ostat 2 dni kvoli parkovacim senzorom.

Neviem, ci by som este kupil Mazdu, je hanba, ze v BA je iba jeden servis, v ktorom absolutne nestihaju.
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod whitex » Str Sep 27, 2006 9:48 am

Lubos1 píše:Neviem, ci by som este kupil Mazdu, je hanba, ze v BA je iba jeden servis, v ktorom absolutne nestihaju.

Pointa je, že pokud to (jako v tvém případě) nerozbiješ - tak do toho servisu jezdíš akorát na garančky...
viz. Mazda u nás (Hekra - Neplachovice)... Dělají servis Mazda a Kia prakticky pro polovinu severni moravy... Na severni moravě je Mazda v Neplachovicích v Dolním Benešově a v OS... Takže Hekra Neplachovice pokrývá od Opavy (tu si částečeně dělí s Dolním Benešovem) až po Jeseník... Celkem velké území... A mechanici na servisu nemají co dělat, takže si k těm dvěma automobilkám přibrali (cca před třemi týdny) ještě Opela (který na Opavsku nemá autorizovaný servis vůbec - teda teď už ano)...
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť