Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

TRIANGEL objednavka

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

TRIANGEL objednavka

Poslaťod misko42 » Ned Sep 24, 2006 5:45 pm

tak som sa rozhodol kupit si aj s priatelkou sedacku.Pozerali sme po obchodoch a zapacila sa nam jedna potom z triangel katalogu tak sme si ju odtial aj objednali.dodacia lehoty je ze najneskor 5-7 tyzdnou ale povedali nam ze zo skusenosti to pride tak do 3-4 tyzdnov. No bolo to presne 19. júla a do dnesneho dna to este staaale ze nemame. ma s tym niekto nejake skusenosti? Mna to poriadne nastvalo hajzli!!!!

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod dabel » Ned Sep 24, 2006 6:08 pm

Jo kaaamo - tak tu Ti mozem dat priklad Nabytku Galan - na objednavke za svinske peniaze pos.ali vsetko, co sa dalo: namiesto dohodnutej dodavky "vsetko naraz" dodavali na 2x, skrinky v obyvacke poskodene, na postel sme cakali namiesto 6 tyzdnov skoro 3 mesiace, dohodnuta "doprava a montaz zdarma" "nebola zaznacena v objednavke" atd. atd. atd.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod PePa » Ned Sep 24, 2006 6:32 pm

Tak s tymto som mal tiez skusenost. Objednana kozena sedacka za nenormalne prachy. Priviezli ju a kedze sa nezmestili cez dvere, chceli ju nechat len tak na chodbe, ze ich to nezaujima. Samozrejme som im odmietol podpisat prevzatie a tvaril som sa, ze ma to nezaujima. Isli vyskocit od zurivosti z koze a museli ju ciastocne rozmontovat a potom znovu zmontovat. Stastie, ze som bol vtedy nahodou doma, lebo byvala zena by im to kludne podpisala a sedacka by ostala na chodbe (na prizemi, aspon by si cakajuci na vytah mali kde sadnut).

Pouceny som potom pri objednavani spalne trval na tom, aby sme do objednavky napisali, ze bude zmontovana (tiez montaz zdarma) v miestnosti, ktoru im ja urcim. Prebehlo to potom bez problemov. Treba uz pri objednavani napisat vsetko pisomne do objednavky. Aj ked na to potom mesiace cakam, nepodpisem prevzatie, kym nesplnia dohodu.
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod Lubos1 » Ned Sep 24, 2006 6:47 pm

Objednaval som si z Decodomu kuchynu (cez ich pobocku v TPD) - zlava 20%, na spotrebicoch som usetril cca 20 000 Sk kvoli akciovym cenam. Spokojnost.
Ale kedze samozrejme nic nejde ako ma ist, tak prisla jedna skrina poskodena, ale ludia z TPD na to prisli a reklamovali ju. Montaz je naplanovana na utorok, takze ak nepride spominana skrina zajtra, tak mi nezlozia kuchynu celu. Mam radost. A este mi chyba umyvacka riadu, ktoru vypredali den predtym ako som spotrebice kupoval.
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod misko42 » Ned Sep 24, 2006 7:47 pm

takze vidim ze nie som sam.... mam tam napisane ze dodavka do domu zdarma takze tiez pokial to nedaju dnu tak nepodpisem,a ked mi to pomoze vyniest aj hore na poschodie tak mu dam aj na pivko... ale ze najskor si to mam cele prezriet aj odbalit a az potom podpisat prevzatie. tak dufam ze to nebude s tym problem lebo raz mi to kurier nechcel dovolit lebo vraj to musim najskor podpisat a az potom pozriet a bla bla bla takze... uvidime. potom napisem ako to dopadlo. Napisane su uz aj dve staznosti,swamozrejme sme obe poslali tak cakame na nejaku tu zlavu alebo nieco take...

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Maco222 » Ned Sep 24, 2006 10:29 pm

dabel píše:Jo kaaamo - tak tu Ti mozem dat priklad Nabytku Galan - na objednavke za svinske peniaze pos.ali vsetko, co sa dalo: namiesto dohodnutej dodavky "vsetko naraz" dodavali na 2x, skrinky v obyvacke poskodene, na postel sme cakali namiesto 6 tyzdnov skoro 3 mesiace, dohodnuta "doprava a montaz zdarma" "nebola zaznacena v objednavke" atd. atd. atd.

Presne toto iste sa mi stalo pri sedacke a potom nabytku a tento rok aj pri koberci.. to som sa uz nasral a zavolal si pana Galana a som na neho trosku nahucal.. ale aj tak to nic nepomohlo.. sedacku po 2 mesiacoch zistili, ze zabudli objednat, cakal som dalsie 2, kreslo prislo ine a koberec nam po 2 mesiacoch zmenil farbu z bezoveho na cierny.. ze to sme si my urobili topankami.. kkt..
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod EDU » Ned Sep 24, 2006 11:14 pm

po nekolika zkusenostech uz nakupujeme jenom v Ikee. Vsechno sedi, nabytek ma alespon nejaky design, ceny jsou trzni (no po srovnani cena D a CZ se jede tam kde je nakup levnejsi, mame to stejne daleko), a mam moc rad svedske masove kulicky.....
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod martin323 » Pon Sep 25, 2006 7:49 am

EDU píše:po nekolika zkusenostech uz nakupujeme jenom v Ikee. Vsechno sedi, nabytek ma alespon nejaky design, ceny jsou trzni (no po srovnani cena D a CZ se jede tam kde je nakup levnejsi, mame to stejne daleko), a mam moc rad svedske masove kulicky.....


edu a mas vsetko hned a necakas
mazda 6 gy 2.0 mzr-cd
mazda 323 bj 1.6 sedan
Obrázok užívateľa
martin323
VIP 2009
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Štv Mar 17, 2005 9:49 pm
Bydlisko: ba

Poslaťod dabel » Pon Sep 25, 2006 8:22 am

No ja zase odporucam (aspon pre tych, co to maju blizko) zajst do Viedne (XXXLutz, Ludwig - popripade do Nemecka do Segmüllera) - ceny o dost lepsie ako v BA, kvalita 100%, ochota... samozrejme idealne pre mensie kusy nabytku, co sa daju do auta popratat (zase z Mnichova som vliekol jedalensky stolik a potom 6 stoliciek ;) )
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod majki » Pon Sep 25, 2006 9:08 am

EDU píše:po nekolika zkusenostech uz nakupujeme jenom v Ikee. Vsechno sedi, nabytek ma alespon nejaky design, ceny jsou trzni (no po srovnani cena D a CZ se jede tam kde je nakup levnejsi, mame to stejne daleko), a mam moc rad svedske masove kulicky.....

Tak nejak, pristi tyden jdeme pro nejvetsiho Hopena a trisuplikoveho Malma...a ten jejich uzeny losos, no mnaaaam :ham
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod misko42 » Pon Sep 25, 2006 9:22 am

bol som aj v europa mobel ale tam taku sedacku nemali a ked som ju chcel objednat tak tiez ze 6 tyzdnou cakam a vysla by ma drahsie plus este 2500,- sk za dopravu by som platil. Potom aj v IKEA ale tam tiez nebola taka a preto ked som otvoril ten triengel a som ju tam zbadal tak.. bereme!!! Ale mam taky pocit ze sestra kupovala z toho GALANu sedacku a nestazovala sa ale to som si nie isty.

takze vidim ze je to u nas vo vsetkych obchodoch takto na figu... Poslal som im 1. staznost tak mi volali (pondelok) ze je to uz vyrobene preto tak neskor lebo boli dovolenky a tak ze v piatok (ten co uz bol) mi pride a ze mi dajuzlavu 5% z ceny. Potom mi volali vo stvrtok ze mi to pride az o dva tyzdne lebo ze este neni vyrobena, ze nemozu zohnat potah na tu sedacku. Tak som im vynadal, a hned napisal a poslal dalsiu staznost priamo riaditelovi. A asi tak za 2 hod mi volali ze tak sedacka je uz vyrobena ze mi pride v stredu tento tyzden. Tak som zvedavy a aj na tu staznost druhu co mi odpovedia.

Ale ani by ma to az tak nesralo keby mi boli zavolali ked sa uz konci ten 7tyzden co to mali dodat ze to nestihnu preto a preto ze ci chcem este pockat tak by som povedal ze dobre tak si pockam este. Ale ked im volam a zakazdym mi povedali ze oni to nevedia zistit nech zavolam rano a to bolo staaale.

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Gretka » Pon Sep 25, 2006 10:54 am

dabel píše:No ja zase odporucam (aspon pre tych, co to maju blizko) zajst do Viedne (XXXLutz, Ludwig - popripade do Nemecka do Segmüllera) - ceny o dost lepsie ako v BA, kvalita 100%, ochota... samozrejme idealne pre mensie kusy nabytku, co sa daju do auta popratat (zase z Mnichova som vliekol jedalensky stolik a potom 6 stoliciek ;) )
no ano, len chodte do Ludwigu, pretoze Ludwig macht lust aus wohnen (ci ako)..a aspon bude mat krstny provizie :chacha
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Gretka » Pon Sep 25, 2006 10:56 am

martin323 píše:
EDU píše:po nekolika zkusenostech uz nakupujeme jenom v Ikee. Vsechno sedi, nabytek ma alespon nejaky design, ceny jsou trzni (no po srovnani cena D a CZ se jede tam kde je nakup levnejsi, mame to stejne daleko), a mam moc rad svedske masove kulicky.....


edu a mas vsetko hned a necakas
anooo, takmer cely nas byt je reklama na Ikejuuu :lol
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Ricko » Pon Sep 25, 2006 7:27 pm

ja som cakal na sedacku z triangelu 9 tyzdnov.. ale bolo mi to suma fuk kedze som mal este staru.. ked ju doniesli tak som ju s kamosom niesol az na 10 poschodie sami dvaja kedze mala 120 kg tak si viete predstavit ako sme sa namakali.. lebo sa nevosla do vytahu.. chybalo cca 10 cm aby tam vosla.. isli sme hore cca 40 min. takze uz nikdy nic tazke tam nebudem niest...
Mazda 323 BJ IV S, 2.0 DiTD
Ricko
Prispievateľ
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Ned Jún 04, 2006 11:29 am
Bydlisko: Trnava, SVK

Poslaťod misko42 » Pon Sep 25, 2006 7:43 pm

Je napisane ze dovoz do domu (bytu) a nie pred dom (byt) takze treba im to vysvetlit!
Uz mi volali ze v stredu medzi 11tu a 17tu to maju priniest tak uvidime

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Ďalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť