Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

blby obrubnik na parkovisku v N-centre

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

blby obrubnik na parkovisku v N-centre

Poslaťod misko42 » Pon Sep 11, 2006 8:48 am

tak si idem na autosalon v nire a ze najlepsie je odstavit to hore na parkovisku v N-Centre, kto tam bol tak urcite vie ze sa tam blbo ide lebo je to moc uske a tie obrubniky...no brrr, (predomnou bolo jedno BMW x5 ktory asi 3 min sa steloval aby sa mohol trafit medzi tie zavory a obrubnik) no tak ako si idem z hlavnej cesty odbocim na vjazd na to parkovisko kde si len tak v ceste stoji forman a stresoval tam tak som ho rychlo obehol ale tie blbe obrubniky, len rana a sakra :vztekly , vysiel som hore na parkovisko pozriem a puklica vyskocena a disk bo trochu prevaleny :koule
som myslel ze aj defekt bude tak som to nechal tak a isiel na ten salon.Po navrate som zistil ze koleso drzi, ziadny defekt tak som pomaly isiel hladat nejaky pneuservis a dal som si vyvazit koleso, a ked som tam bol tak obe predne kolesa, nebolo to drahe ale naserie to, keby som mal elektrony s nejakym nizkoprofilovyma gumama tak neviem neviem jako by som obysiel,urcite hlbsie do penazenky.

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod whitex » Pon Sep 11, 2006 2:47 pm

Joo na to bacha... Boční průraz se na gumách neopravuje - a to ani takový, že ti tam někdo vrazí hřebík... Pokud najedeš bokem gumy na obrubník a guma se ti skřípne mezi disk a obrubník, tak se většinou doslova "rozjede" drátěný kord pneumatiky a můžeš si s ní leda tak zatopit a opéct na ní špekáčky... :ho:
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod misko42 » Pon Sep 11, 2006 4:37 pm

to by boli potom krasne vyudene :lol

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Joseph » Pon Sep 11, 2006 5:58 pm

ja som tam dnes bol a v pohode som vysiel aj zisiel, zdalo sa mi to truchu uzke a aj ma napadlo, ze na tomto mieste asi musia mat niektori ludia problemy ale mne sa to podarilo bez problemov...
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod misko42 » Uto Sep 12, 2006 7:24 pm

JosephBSG píše:ja som tam dnes bol a v pohode som vysiel aj zisiel, zdalo sa mi to truchu uzke a aj ma napadlo, ze na tomto mieste asi musia mat niektori ludia problemy ale mne sa to podarilo bez problemov...


jasne ze sa to da bez problemov, mne sa to stalo kvoli tomu panacikovi na tom formane kedze som ho obhiehal a tak to nevyslo nejak. horsie sa tam ide jak ten na tom BMW X5 ked vychadzas a ides z pravej strany tak potom zatocit s tym velkym autom medzi tie dve zavory,je to bezproblemov lenze keby tak tam sedelo za takym autom neznejsie pohlavie tak neviem neviem... :koule

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Doktor » Str Sep 13, 2006 11:49 pm

misko42 píše: lenze keby tak tam sedelo za takym autom neznejsie pohlavie tak neviem neviem... :koule


No pokial som mal moznost skusit, tak X5 ma super posilovac riadenia a vacsina ma automat - nevidim v tom problem.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Michal 4WS » Štv Sep 14, 2006 8:07 am

Treba byť kludnejší a nebudeš mať problémy z kolesami :spik2 Viem to podľa seba. Odrbaná puklica, prehnutý disk ....skúsenosti
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod misko42 » Štv Sep 14, 2006 10:02 am

Doktor píše:No pokial som mal moznost skusit, tak X5 ma super posilovac riadenia a vacsina ma automat - nevidim v tom problem.


tam ide o to ze to tam je v tom N centre trosku dost uzke a to ze dievcata s tym odhadom maju trosku problem tak horko tazko by sa tam zapasovala,trafila

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Ricko » Štv Sep 14, 2006 5:34 pm

ja som tam tiez bol naposledy nabehnuty ale zvladol som to.. :) ked som isiel naspat tak som si daval vacsi pozor..
Mazda 323 BJ IV S, 2.0 DiTD
Ricko
Prispievateľ
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Ned Jún 04, 2006 11:29 am
Bydlisko: Trnava, SVK

Poslaťod misko42 » Pia Sep 15, 2006 8:49 am

Ricko píše:ja som tam tiez bol naposledy nabehnuty ale zvladol som to.. :) ked som isiel naspat tak som si daval vacsi pozor..


takze :respekt: pred n-centrom

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod robin74 » Ned Sep 17, 2006 8:45 pm

Naposledy som tam bol vcera, som si vsimol, ze sa chystaju male zmeny, mozno ze z dvoch prudov zostane jedem, aj tie zavory su minulostou.
Obrázok užívateľa
robin74
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv Aug 10, 2006 10:31 pm
Bydlisko: Nitra

Poslaťod misko42 » Pon Sep 18, 2006 6:14 pm

robin74 píše:Naposledy som tam bol vcera, som si vsimol, ze sa chystaju male zmeny, mozno ze z dvoch prudov zostane jedem, aj tie zavory su minulostou.


tak tak.. ze ich to aj napadlo,vlastne neviem naco su tam hore tie zavory, keby to bolo spoplatnovane parkovisko tak to chapem ale ked to je verejne pripustne parkovisko a dole pri vhcode su mreze ktore sa tusim zatvaraju tak naozaj ze neviem...

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod robin74 » Štv Sep 28, 2006 8:45 pm

mozno si mysleli, ze si nieco utrhnu vramci konania vystav, ked budu vyberat poplatky. ktovie, zavory odstranili to je fakt ale nechali tam aj tak ich zaklady zaplechovane, mali ich odstranit cele :roll
Mazda 323 BW kombi, 1992, 1,7D
Obrázok užívateľa
robin74
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv Aug 10, 2006 10:31 pm
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Wlado » Pia Sep 29, 2006 12:30 pm

misko42 píše:tak si idem na autosalon v nire a ze najlepsie je odstavit to hore na parkovisku v N-Centre, kto tam bol tak urcite vie ze sa tam blbo ide lebo je to moc uske a tie obrubniky...no brrr, (predomnou bolo jedno BMW x5 ktory asi 3 min sa steloval aby sa mohol trafit medzi tie zavory a obrubnik) no tak ako si idem z hlavnej cesty odbocim na vjazd na to parkovisko kde si len tak v ceste stoji forman a stresoval tam tak som ho rychlo obehol ale tie blbe obrubniky, len rana a sakra :vztekly , vysiel som hore na parkovisko pozriem a puklica vyskocena a disk bo trochu prevaleny :koule
som myslel ze aj defekt bude tak som to nechal tak a isiel na ten salon.Po navrate som zistil ze koleso drzi, ziadny defekt tak som pomaly isiel hladat nejaky pneuservis a dal som si vyvazit koleso, a ked som tam bol tak obe predne kolesa, nebolo to drahe ale naserie to, keby som mal elektrony s nejakym nizkoprofilovyma gumama tak neviem neviem jako by som obysiel,urcite hlbsie do penazenky.


to ti verím že si nadával, ja ked som tam bol prvý krat tak som hned na vrchu bol v z praveho pruhu v lavom ani som nevedel ako a skoro som vzal rampu, je to važne spravené na chuja :neane :dost , , to ked idem do polusu je jedna básen ale tu v N-centre to je vážne na chuja. Od vtedy tam už nikdy nechodím parkovať
Obrázok užívateľa
Wlado
Prispievateľ
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Sob Jún 10, 2006 7:17 am
Bydlisko: Nitra

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť