Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Bouračka

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Bouračka

Poslaťod Pavel » Str Sep 06, 2006 9:26 am

Tak si konečně postěžuji i já a jsem fest nasraný... Včera večer táta přijel s mazděnkou a nebylo kde zaparkovat. Tak jí dal před garáž, kterou máme hned pod okny. Když už jsme všichni usínaly, ozvala se strašná rána a rupnutí a mě bylo hned jasný, že je to naše mazděnka. Vylítl jsem z postele k oknu a vidím Audi A3 jak byla narvaná do mazdičky a pomalu z ní vyjížděl a chtěl zdrhnout (i když nevím kam, protože to jsou v zásadě sousedi, kteří bydlí o pár bloku dál). A nejlepší na tom je, že to jsou vietnamčtí parchanti, řidič vožralej jak doga až to z něho táhlo na metry a ještě nám říká: "já neviděl, já neviděl". No to se ani nedivím, žes neviděl kreténe! Okamžitě jsme šli s tátou dolů, šikmovoký tam něco patlali s tou svoji hatmatilkou, já jsem pak běžel do bytu pro mobil zavolat policajty. Hlídka přijela do 10 min. Mezitím vožralej čong zdrhnul do svého bytu, jeho žena (taky jela v autě) začala tvrdit "já řídit, já řídit" (měl jsem chuť jí dát mezi voči pindě). Policajti pak šli vytáhnout toho vožralýho z bytu což naštěstí šlo bez násilí, zavřely ho do auta a mezitím přijely policajti na nehody. Začaly všechno šetřit, změrili mu chlast (samozřejmě pozitivní) a mezitím tam přišel ještě jeden čong, oblečený úplně stejně jako ten řidič a začal zase tvrdit on, že řídil (uměl víc česky a bylo evidentní, že je to jejich kápo, problém byl v tom, že byl dvakrát tak větší než skutečný řidič a měl fousy). No prostě vietnamská tržnice hadr. Běhalo tam asi šest čongů včetně malýho čonga dítěte a mektaly tam ten svůj vyblitej jazyk....
A co mě nejvíc nasralo? Ani mi tolik nevadí, že nám zase nějaký hovado nabouralo mazdu (kecám, sere mě to hodně) a ani mi nevadí, že byl zlitej jak prase, ale co mě nejvíc nasralo bylo to, že pořád tvrdí, že neřídil a tvrdí to i policajtům. Kurva šikmooká. Sere se do naší matičky země a místo toho, aby měl úctu k nám, k rodným obyvatelům této země tak jim ještě zasírá život!!! Nikdy jsem je neměl rád, nemám a mít nebudu což teď platí dvojnásob.

Autíčko má v háji nárazník, světla mají v pořádku skla ale jsou ulomený úchyty, maska, je chycená kapota a musela to být opravdu prda, protože se na pravým blatníku objevil ďolík a zlomenina na ohybu u kola.... Čong jen podřený bok od zadního blatníku do půlky zadních dvěři. V zásadě jen začištění nerovností a barva. Parchant... !!
Jsem zvědavý jak se bude postupovat dál, protože pochybuji, že by ten čong to nahlásil na pojištovnu. Nevíte jak se postupuje? Pojišťovna určitě komunikuje s policajty?
Co z toho, že zítra bude líp, když vždy, když se ráno vzbudím, je dnes.
Obrázok užívateľa
Pavel
Prispievateľ
 
Príspevky: 253
Registrovaný: Str Feb 08, 2006 7:45 pm
Bydlisko: Praha

Poslaťod EDU » Str Sep 06, 2006 10:04 am

Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod Kubis » Str Sep 06, 2006 10:34 am

ja myslim že když to sepsali policajti tak už se z toho ten japik nevymota a pujde to s jeho pojistky, nevim..ja se v tom moc nevyznam....
ObrázokObrázok Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
Audi A6 Avant 2,5TDi QUATTRO
Obrázok užívateľa
Kubis
VIP 2007
 
Príspevky: 1600
Registrovaný: Ned Mar 06, 2005 2:30 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Pavel » Str Sep 06, 2006 10:47 am

No doufejme, že se to někde nezadrhne.
Co z toho, že zítra bude líp, když vždy, když se ráno vzbudím, je dnes.
Obrázok užívateľa
Pavel
Prispievateľ
 
Príspevky: 253
Registrovaný: Str Feb 08, 2006 7:45 pm
Bydlisko: Praha

Poslaťod yano » Str Sep 06, 2006 11:05 am

Pavel píše:Tak si konečně postěžuji i já a jsem fest nasraný... Včera večer táta přijel s mazděnkou a nebylo kde zaparkovat. Tak jí dal před garáž, kterou máme hned pod okny. Když už jsme všichni usínaly, ozvala se strašná rána a rupnutí a mě bylo hned jasný, že je to naše mazděnka. Vylítl jsem z postele k oknu a vidím Audi A3 jak byla narvaná do mazdičky a pomalu z ní vyjížděl a chtěl zdrhnout (i když nevím kam, protože to jsou v zásadě sousedi, kteří bydlí o pár bloku dál). A nejlepší na tom je, že to jsou vietnamčtí parchanti, řidič vožralej jak doga až to z něho táhlo na metry a ještě nám říká: "já neviděl, já neviděl". No to se ani nedivím, žes neviděl kreténe! Okamžitě jsme šli s tátou dolů, šikmovoký tam něco patlali s tou svoji hatmatilkou, já jsem pak běžel do bytu pro mobil zavolat policajty. Hlídka přijela do 10 min. Mezitím vožralej čong zdrhnul do svého bytu, jeho žena (taky jela v autě) začala tvrdit "já řídit, já řídit" (měl jsem chuť jí dát mezi voči pindě). Policajti pak šli vytáhnout toho vožralýho z bytu což naštěstí šlo bez násilí, zavřely ho do auta a mezitím přijely policajti na nehody. Začaly všechno šetřit, změrili mu chlast (samozřejmě pozitivní) a mezitím tam přišel ještě jeden čong, oblečený úplně stejně jako ten řidič a začal zase tvrdit on, že řídil (uměl víc česky a bylo evidentní, že je to jejich kápo, problém byl v tom, že byl dvakrát tak větší než skutečný řidič a měl fousy). No prostě vietnamská tržnice hadr. Běhalo tam asi šest čongů včetně malýho čonga dítěte a mektaly tam ten svůj vyblitej jazyk....
A co mě nejvíc nasralo? Ani mi tolik nevadí, že nám zase nějaký hovado nabouralo mazdu (kecám, sere mě to hodně) a ani mi nevadí, že byl zlitej jak prase, ale co mě nejvíc nasralo bylo to, že pořád tvrdí, že neřídil a tvrdí to i policajtům. Kurva šikmooká. Sere se do naší matičky země a místo toho, aby měl úctu k nám, k rodným obyvatelům této země tak jim ještě zasírá život!!! Nikdy jsem je neměl rád, nemám a mít nebudu což teď platí dvojnásob.

Autíčko má v háji nárazník, světla mají v pořádku skla ale jsou ulomený úchyty, maska, je chycená kapota a musela to být opravdu prda, protože se na pravým blatníku objevil ďolík a zlomenina na ohybu u kola.... Čong jen podřený bok od zadního blatníku do půlky zadních dvěři. V zásadě jen začištění nerovností a barva. Parchant... !!
Jsem zvědavý jak se bude postupovat dál, protože pochybuji, že by ten čong to nahlásil na pojištovnu. Nevíte jak se postupuje? Pojišťovna určitě komunikuje s policajty?


To je mi luto! Prajem rychle riesenie a opravu, nech to mas cim skor za sebou. Jednoznacne to pojde z poistky toho auta, nech uz uznaju ze riadil ktokolvek, zodpovedny za poistku auta je jeho majitel nie vodic. S vodicom zas bude riesit priestupok policia... Dalsi postup by mal byt z esa aj s congom vydate do poistovne, v ktorej ma cong auto a tam to cele nahlasite aj s tym ze vec presetrila policia.
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Black » Str Sep 06, 2006 11:18 am

Kubis píše:ja myslim že když to sepsali policajti tak už se z toho ten japik nevymota a pujde to s jeho pojistky, nevim..ja se v tom moc nevyznam....
Kubis grrr jakej Japík :-x , byla tu kur.a vietnamská :hanged .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod misko42 » Str Sep 06, 2006 11:19 am

ja sa v tom tiez moc nevyznam,som sa pytal na to a vraj by to mal oznamit ten vietnamec alebo aj ty ked pojdes do jeho poistovne,najlepsie s nim a tam vypisete volake potvrdenia,papiere a blbosti.

Potom ale daj vediet jak to doadlo,ci a kolko ti preplatili a tak...

Kurvi sikmooke

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Black » Str Sep 06, 2006 11:20 am

Pavel píše:Jsem zvědavý jak se bude postupovat dál, protože pochybuji, že by ten čong to nahlásil na pojištovnu. Nevíte jak se postupuje? Pojišťovna určitě komunikuje s policajty?
S tím ještě bude problém, protože jestli to nenahlásí pojišťovně, tak pojišťovna nebude plnit, musí to nahlásit obě strany, jediné štěstí je, že tam u toho byli policajti. U které pojišťovny byl ten šikmoočka pojištěný?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod PePa » Str Sep 06, 2006 11:26 am

Tiez by ma zaujimalo, ako postupovat, ak to ten ping-pong nenahlasi. Lebo kedysi to bolo tak, ze poistovna nechcela platit (mozno ani nemohla?), kym to vinnik nenahlasi (bola povinnost nahlasit to do 15 dni).
Pritom sa stavali aj take veci ako kamosovi (bolo to ale uz davno - asi zaciatkom 90. rokov), ze ked sa mu podarilo konecne vinnika prinutit, aby nehodu nahlasil v poistovni, do protokolu uviedol ako poznamku, ze nesuhlasi s vyplatenim nahrady skody. Poskodeny sa mohol aj posrat, ale poistovna sa mu smiala do xichtu, ze oni nemozu nic zaplatit. Tahalo sa to niekolko rokov, aj sa sudili a neviem ako to nakoniec dopadlo.
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod yano » Str Sep 06, 2006 11:30 am

PePa píše:Tiez by ma zaujimalo, ako postupovat, ak to ten ping-pong nenahlasi. Lebo kedysi to bolo tak, ze poistovna nechcela platit (mozno ani nemohla?), kym to vinnik nenahlasi (bola povinnost nahlasit to do 15 dni).
Pritom sa stavali aj take veci ako kamosovi (bolo to ale uz davno - asi zaciatkom 90. rokov), ze ked sa mu podarilo konecne vinnika prinutit, aby nehodu nahlasil v poistovni, do protokolu uviedol ako poznamku, ze nesuhlasi s vyplatenim nahrady skody. Poskodeny sa mohol aj posrat, ale poistovna sa mu smiala do xichtu, ze oni nemozu nic zaplatit. Tahalo sa to niekolko rokov, aj sa sudili a neviem ako to nakoniec dopadlo.


presne to sa moze stat a poistovne dokonca nahovaraju ludi na to, aby to tam vpisali. Potom uz asi nezostava nic ine, iba obratit sa na sud za poskodenie veci, ci ako sa to vola...
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Pavel » Str Sep 06, 2006 11:33 am

Právě tohoto se bojím, že ten čongař to nenahlásí a bude problém. Měl jsem dvě bouračky (lehčí, žádný masakry a hlavně žádný problém, protože vždy přiznaly vinu) a vždy to museli nahlásit obě strany. V český pojišťovně mi i řekli, že obě nahlášení spojí a řeší pojistnou událost, ale jak to funguje když to ten, kdo způsobil škodu nenahlásí? Moje úvaha je taková, že pojišťovna se musí v každém případě obrátit na policii, pokud u toho byla a na základě toho to pak šetří... Jestli to tak dopadne tak to bude trvat pěkně dlouho... Ach jo...
Dnes mě napadla ještě jedna varianta na které bychom vydělali a vše urychlili, ale čong by zůstal bez postihu.... Na ní už je ale pozdě. Určitě každého napadne co myslím....

Určitě budu pravidelně psát jak to postupuje...

To yano a PePa: To jsem nechtěl slyšet.... :(
Naposledy upravil Pavel dňa Str Sep 06, 2006 11:37 am, celkovo upravené 2
Co z toho, že zítra bude líp, když vždy, když se ráno vzbudím, je dnes.
Obrázok užívateľa
Pavel
Prispievateľ
 
Príspevky: 253
Registrovaný: Str Feb 08, 2006 7:45 pm
Bydlisko: Praha

Poslaťod Kris » Str Sep 06, 2006 11:33 am

Black píše:
Kubis píše:ja myslim že když to sepsali policajti tak už se z toho ten japik nevymota a pujde to s jeho pojistky, nevim..ja se v tom moc nevyznam....
Kubis grrr jakej Japík :-x , byla tu kur.a vietnamská :hanged .


Black ma ironicky, ale v podstate pravdu...u ozajstneho Japonca je takmer nerealne aby zdrhol a robil obstrukcie..skor by mal snahu vsetko hned urovnat...s nasou strdoeuropskou moralkou sa mozeme skryt.. :ha:
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod PePa » Str Sep 06, 2006 11:42 am

Myslim, ze teraz su uz aj u nas take protokoly, ktore sa vypisu hned po nehode (najlepsie este pri policajtoch) ako v Rakusku. Tam ked vinnik podpise, ze je na vine, uz mu nic nepomoze. Priatelka to dostala od Uniqy, ked prihlasovala povinne rucenie. Je to taky formular s kopiou a vypise sa tam priebeh nehody a poskodenie aut atd.
Kto vie viac (Black?), nech napise.
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod PePa » Str Sep 06, 2006 11:47 am

Pavel píše:
To yano a PePa: To jsem nechtěl slyšet.... :(

Sorry, je mi luto, nechcel by som mat Tvoje terajsie starosti, ale fakt by ma zaujimalo do buducna, co treba robit v takom pripade.
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod Zoran » Str Sep 06, 2006 12:14 pm

Black píše:
Pavel píše:Jsem zvědavý jak se bude postupovat dál, protože pochybuji, že by ten čong to nahlásil na pojištovnu. Nevíte jak se postupuje? Pojišťovna určitě komunikuje s policajty?
S tím ještě bude problém, protože jestli to nenahlásí pojišťovně, tak pojišťovna nebude plnit, musí to nahlásit obě strany, jediné štěstí je, že tam u toho byli policajti. U které pojišťovny byl ten šikmoočka pojištěný?
ak je pripad setreny policiou a vitnamec oznaceny ako vinnik tak to poistovna preplati a ak to aj vietnamec nenahlasi bude to regresne od neho vymahat...
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Ďalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť