Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Bouračka

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod Kubis » Str Sep 06, 2006 3:25 pm

Black píše:
Kubis píše:ja myslim že když to sepsali policajti tak už se z toho ten japik nevymota a pujde to s jeho pojistky, nevim..ja se v tom moc nevyznam....
Kubis grrr jakej Japík :-x , byla tu kur.a vietnamská :hanged .

a nemaš to jedno? všici maji šikme oči....
ObrázokObrázok Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
Audi A6 Avant 2,5TDi QUATTRO
Obrázok užívateľa
Kubis
VIP 2007
 
Príspevky: 1600
Registrovaný: Ned Mar 06, 2005 2:30 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Doktor » Str Sep 06, 2006 6:06 pm

Kubis píše:a nemaš to jedno? všici maji šikme oči....


To teda nemáš jedno. Inak pekné klbko xenofobistov sa nám tu vyliahlo.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Black » Str Sep 06, 2006 6:47 pm

yano píše:
PePa píše:Tiez by ma zaujimalo, ako postupovat, ak to ten ping-pong nenahlasi. Lebo kedysi to bolo tak, ze poistovna nechcela platit (mozno ani nemohla?), kym to vinnik nenahlasi (bola povinnost nahlasit to do 15 dni).
Pritom sa stavali aj take veci ako kamosovi (bolo to ale uz davno - asi zaciatkom 90. rokov), ze ked sa mu podarilo konecne vinnika prinutit, aby nehodu nahlasil v poistovni, do protokolu uviedol ako poznamku, ze nesuhlasi s vyplatenim nahrady skody. Poskodeny sa mohol aj posrat, ale poistovna sa mu smiala do xichtu, ze oni nemozu nic zaplatit. Tahalo sa to niekolko rokov, aj sa sudili a neviem ako to nakoniec dopadlo.


presne to sa moze stat a poistovne dokonca nahovaraju ludi na to, aby to tam vpisali. Potom uz asi nezostava nic ine, iba obratit sa na sud za poskodenie veci, ci ako sa to vola...
tak pozor to není pravda, že by pojišťovna někoho naváděla :-x :twist: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Str Sep 06, 2006 6:48 pm

Kubis píše:
Black píše:
Kubis píše:ja myslim že když to sepsali policajti tak už se z toho ten japik nevymota a pujde to s jeho pojistky, nevim..ja se v tom moc nevyznam....
Kubis grrr jakej Japík :-x , byla tu kur.a vietnamská :hanged .

a nemaš to jedno? všici maji šikme oči....
A ty máš GD z Číny :spik2 .
PS.jak to bude s tím motorem, co jsi Kubis chtěl?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Str Sep 06, 2006 6:50 pm

Znovu opakuji, že to musí nahlásit obě strany a to znamená viník i poškozený :??? . S tím čongem to bude asi těžké :-x .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Pavel » Štv Sep 07, 2006 8:10 am

Black píše:Znovu opakuji, že to musí nahlásit obě strany a to znamená viník i poškozený :??? . S tím čongem to bude asi těžké :-x .


Musí? A není to tak trošku postavený na hlavu? To nestačí pojišťovně vyšetření od policie? To by mělo mít větší váhu než naše nahlášení. Jestli to funguje tak jak říkáš black tak je to špatně nastavený.... Pojišťovny v tom případě nepřímo podporují "nehodovost" a tyhle parchanty, kteří tak rádi bourají... Příště na to budu myslet a až to do někoho nakulím tak to nenahlásím a budu vysmátý jak lečo... A pojišťovna mi ještě poděkuje, že nemusela plnit a jako pozornost mi pošle dárkový balíček.

Včera jsme to nahlásili na pojištovnu, čong samozřejmě ještě ne. Jinak jedná se o Kooperativu. Má s ní někdo zkušenosti?
Co z toho, že zítra bude líp, když vždy, když se ráno vzbudím, je dnes.
Obrázok užívateľa
Pavel
Prispievateľ
 
Príspevky: 253
Registrovaný: Str Feb 08, 2006 7:45 pm
Bydlisko: Praha

Poslaťod Black » Štv Sep 07, 2006 8:29 am

Pavel píše:
Black píše:Znovu opakuji, že to musí nahlásit obě strany a to znamená viník i poškozený :??? . S tím čongem to bude asi těžké :-x .


Musí? A není to tak trošku postavený na hlavu? To nestačí pojišťovně vyšetření od policie? To by mělo mít větší váhu než naše nahlášení. Jestli to funguje tak jak říkáš black tak je to špatně nastavený.... Pojišťovny v tom případě nepřímo podporují "nehodovost" a tyhle parchanty, kteří tak rádi bourají... Příště na to budu myslet a až to do někoho nakulím tak to nenahlásím a budu vysmátý jak lečo... A pojišťovna mi ještě poděkuje, že nemusela plnit a jako pozornost mi pošle dárkový balíček.

Včera jsme to nahlásili na pojištovnu, čong samozřejmě ještě ne. Jinak jedná se o Kooperativu. Má s ní někdo zkušenosti?
Ano s Kooperativou mám osobně zkušenost, ta baba, co do mne nabourala teď v květnu, byla pojištěná u Kooperativy, sice mi musel pomáhat právník a volala jsem tam několikrát, ale do 30 dnů jsem měla peníze na účtu. Jestli chceš, tak trochu ti přece jen snad mohu pomoci a posílám ti v soukromé zprávě na sebe mobil.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Štv Sep 07, 2006 8:37 am

Jinak já toho taky musela využít a jednu nehodu jsem nenahlásila, protože se potkala ze začátku kdy jsem měla 626 GD můj zadní nárazník při couvání s nárazníkem předním jednoho chlápka, vypadla SPZ z rámečku, protože to bylo v nulové rychlosti, SPZ si dal chlapík zpět, nárazník neměl ani škrábaneček a chlapík policii volat nechtěl, světe div se volal mi za 14 dnů, že mu v myčce upadl celý nárazník a že to bude hlásit na moji pojišťovnu. Taky to nahlásil ovšem já ne, pojišťovna poté stejně chtěla moje vyjádření, vše jsem nadiktovala do protokolu s poznámkou, že jde o pojistný podvod, kdyby se totit stalo na místě, že mu auto poškodím, tak je to bez diskuzí, ale aby mu za 14 dní upadl celý nárazník, tak to tedy ne, ten chlap, pak ještě vyhrožoval u nác v práci, že tam zruší všechny pojistky, když mu to nezaplatím, byla jsem kvůli tomu u ředitele na koberečku, ale chlap prostě plnění nedostal, za svého povinného ručení nenechám opravit tomu grázlovi auto. Od té doby ke každé nehodě, i když jsem nikdy jindy nebyla viníkem volám policii.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod zombeee » Ned Sep 17, 2006 11:48 am

nazdarek

Mne ked ozran rozbil auto(isiel mi do protismeru a aby som sa vyhnul celnej zrazke, som trhol volant tiez do protismeru, no ten magor si to rozmyslel a isiel spat, tak mi zobral cely lavy bok ,smyk a sme boli v jaarku) no a potom som musel ist hned do poistovne toho stareho, a nahlasit , ze mi sposobil skodu. on tam este nebol a asik ma na to 2 tyzdne aby sa prihlasil. ked sa neprihlasi , bude to mat zle a kedze pil ,tak este horsie. prihlasil sa , tak som bol vypovedat na policii. medzitym bol znalec kuknut vrak, vycislil skodu.keby to dali na opravu by to vyslo velmy draho, tak mi dajak vypocitali hodnotu auta, minus vraku.Polisi musia poslat do poistovne , ze kto bol vynny. ked to dostanu , tak poistovna posle peniaze, ktore ale bude vymahat od stareho ,lebo bol opity.Podla zakona od neho som uz nic viac vymahat nemohol, tak som dufal ze ho stretnem a opravim dajaku stolicku na chrbte, ale nestretol som ho.pohoda .peniaze som dostal vrak predal aj papiermi a kupil si novsiu mazdicku.

hlavne je abys otravoval poistovnu, lebo sa nikam neponahlaju a zvyknu na to aj zbudat. vies ako, ked musia davat je ine ako ked cakaju na poplatky.

p.s. ten stary mal Allianz a mal som cash do mesaaca a pol. toto nie je reklama, vyvolaval som im :)
zombeee
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Aug 24, 2006 3:28 pm
Bydlisko: GA

Poslaťod mpv » Ned Sep 17, 2006 5:07 pm

Zoran píše:
Black píše:
Pavel píše:Jsem zvědavý jak se bude postupovat dál, protože pochybuji, že by ten čong to nahlásil na pojištovnu. Nevíte jak se postupuje? Pojišťovna určitě komunikuje s policajty?
S tím ještě bude problém, protože jestli to nenahlásí pojišťovně, tak pojišťovna nebude plnit, musí to nahlásit obě strany, jediné štěstí je, že tam u toho byli policajti. U které pojišťovny byl ten šikmoočka pojištěný?
ak je pripad setreny policiou a vitnamec oznaceny ako vinnik tak to poistovna preplati a ak to aj vietnamec nenahlasi bude to regresne od neho vymahat...


Presne, ak mas policajny spravu, ten Cong doskakal. Ak to nenahlasi, mas spravu o nehode a jeho poistku. Nam tak naburala jedna zena Mazdu 6, prisli policajti, zdokumentovali to a do servisu prisiel poistovak, ktory si to ohodnotil.
zoom zoom
Obrázok užívateľa
mpv
VIP 2006
 
Príspevky: 223
Registrovaný: Sob Máj 13, 2006 12:34 pm
Bydlisko: Stupava

Poslaťod Pavel » Ned Sep 17, 2006 5:11 pm

Tak jsem byl v pátek s tátou na výpovědi u policajtů.... Mimochodem výpověď jednoho trvala hodinu :koule Vše jsme to sepsali a policie po vyslechnutí obou stran posíla toto šetření a jeho výsledek na pojišťovnu na základě kterého plní pojistnou událost. Pak je postup s pojišťovnou stejný jak píše zombeee tedy pokud to viník nenahlásí, plní pojišťovna na základě vyšetření policie a pojišťovna poté vymáhá náhradu na viníkovi pokud byl opilý apod.... Každopádně budeme to dávat do servisu, kde tyto veškeré obštrukce s pojišťovnou zařídí oni. Uvidíme jak to půjde dál. Zatím jsme byli u výslechu tak až bude něco nového opět napíši...
Co z toho, že zítra bude líp, když vždy, když se ráno vzbudím, je dnes.
Obrázok užívateľa
Pavel
Prispievateľ
 
Príspevky: 253
Registrovaný: Str Feb 08, 2006 7:45 pm
Bydlisko: Praha

Poslaťod Pavel » Uto Okt 31, 2006 10:48 pm

Mazdička už je opravená. Šlo to vše bez problému. Bylo to v servisu, kde to různé crcání s pojišťovnou udělali za nás...
Po výpovědi u policajtů se auto dalo do servisu. Mezitím nám přišel dopis od pojišťovny o vyrozumnění škody. Ostatní už pak zařídil servis, ale předpokládám klasický postup. Přišel likvidátor, ohodnotil škodu, servis opravil, pojišťovna zaplatila a mazdička konečně doma. :tlesk: Jen ti maňasové v servisu nám nandali starou masku, které se dávali na první GE místo chromované. :roll
Jak dopadl čong nevím, ale jeho aundinu potkávám, ale nevím zda s ní jezdí on....

Díky všem za podporu a rady..... :ahoj
Co z toho, že zítra bude líp, když vždy, když se ráno vzbudím, je dnes.
Obrázok užívateľa
Pavel
Prispievateľ
 
Príspevky: 253
Registrovaný: Str Feb 08, 2006 7:45 pm
Bydlisko: Praha

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť