Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

debil s felicií

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

debil s felicií

Poslaťod George » Ned Aug 27, 2006 7:27 pm

Včera mě předjížděl na horizontu mladej blbeček v orezlý otuzený filcce. Mladý ucho, každej nárazník jiná barva ale tuningovej, vejfuk velkej že bych do něj strčil i nohu, neustále mě a zadkem (jel jsem asi 30 páč sme přejížděli rozbitý koleje). Neviděl nikam. Najednou podřadil a hups vedle mě a jal se filckovým zrychlením mě předjíždět za řevu hodným vrtulníku. Proti němu se však vyřítil z protisměru kravsky letící baworák. Výsledek? Já smyk, BMW smyk (než seplo ABS) a debil s filckou se málem zabil (avšak vlípnul se přede mně tak že mi málem urval čumák). Namísto toho aby se srovnal okamžitě začal předjíždět auto přede mnou a opět (pořád na horizontu) se proti němu vyřítilo auto jedoucí za baworákem. Opět šli ti dvá předemnou do smyku akorát že vozidlo za baworákem nemělo brzdy jako baworák a musel to poslat hned vedle stromu do pole jinak by tam byl smrťák. Nemusím asi říkat že floutek byť způsobyl nehodu a poslal auto do pole ujel. Jestli ho někde v Krumlově ( byl to krumlovák) uvidím tak mu tu jeho rezlou filcku okopu že nebude jezdit nčím zmrd

Čím vetší sráč, tím větší debil za volantem
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Michal 4WS » Ned Aug 27, 2006 7:34 pm

:twist: :twist: :twist: :twist: :twist: :twist:
kkt - iba to ma napadá ... A treba naňho Black s kočičkou :twisted
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Maco222 » Ned Aug 27, 2006 7:36 pm

NO by som ho dobehol zastavil vytiahol z auta a dokopat v strede pola..
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod George » Ned Aug 27, 2006 7:37 pm

No frajer jen vyjel z pole (autu naštěstí nic nebylo) a jel rychle tím směrem. Jestli ho našel tak to musela bejt dobrá petelice páč se do auta sotva vešel a byl to takovej ten vyholenej hromotluk. Ale přál bych mu to zmetkovi aby mu rozšlápnul hubu páč málem sejmul několik lidí najednou debil.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Maco222 » Ned Aug 27, 2006 7:38 pm

George píše:No frajer jen vyjel z pole (autu naštěstí nic nebylo) a jel rychle tím směrem. Jestli ho našel tak to musela bejt dobrá petelice páč se do auta sotva vešel a byl to takovej ten vyholenej hromotluk. Ale přál bych mu to zmetkovi aby mu rozšlápnul hubu páč málem sejmul několik lidí najednou debil.

Dufam ze ho chytil
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod George » Ned Aug 27, 2006 7:45 pm

Maco222 píše:NO by som ho dobehol zastavil vytiahol z auta a dokopat v strede pola..
No on poslal do pole toho co jel proti němu. Pak ujel. A než zjistíš jestli se tamtomu něco nestalo tak už ho nedojedeš zmrda ale byl jsem naštvanej dost. Nejdřív se pekelně leknul ale když jsem zastavil tak už jsem chtěl jen tomu blbovi dát pár facek.

Přijde mi že to snad i udělal schválně jako nějakej stupidní adrenalinovej sport. Potřeboval by do hlavy natlouct pravidla slušnosti a bezpečnosti. A natlouct pořádně
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod misko42 » Pon Aug 28, 2006 9:17 am

hajzel zasrany,.. ja ako tak jazdim tak si to vsimam uz dlhsu dobu ze soferi na feliciach a fabiach su ty najhorsi,najfrajerskejsi hajzli... si myslia ze maju neviem co a... hajzel jeden,ja mam s nimi tiez zle skusenosti...

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod harmasan » Pia Sep 01, 2006 12:06 am

Takovejch zmrdů se na silnici najde...
Dneska jedu po Jindřichově Hradci (čtyřicítka za nářežím), táhlá levotočivá ŠIROKÁ zatáčka, těsně za ní přechod - na levým chodníku stojí holka, tak si říkám "udělám dobrej skutek, pustím ji"; piánko zastavím (stál jsem dost vlevo, dáno tou levotočivou zatáčkou), za mnou piánko zastaví chlap. Holka se rozhlídne, přejde levej pruh, přijde do půlky mý mazdy a V TOM NÁS OBA ZPRAVA PŘEDJEDE NĚJAKEJ PIČUS V PROREZLÝ KANÁRKOVĚ ŽLUTÝ STODVACÍTCE!!!
No já se lekl tak, že jsem se málem posral... Ta holka koukala, jako by se podruhý narodila (však taky možná jo), já jen bezmocně troubil; v tu chvíli ve mě bouchly saze tak, že kdybych toho č*ráka dohnal, i při svý rachitidě bych ho snad vytáh z auta...
harmasan
Opytovateľ
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Mar 14, 2005 9:50 pm
Bydlisko: Jindřichův Hradec

Poslaťod misko42 » Pia Sep 01, 2006 10:39 am

no to tie skody 120, da tam kriklavu farbu, dovnutra da potahy s napisom TUNING a mysli si ze je majster sveta, preco by aj zastavoval ked sa konecne rozbehol :snip

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod EDU » Pia Sep 01, 2006 11:18 am

myslite ze by natoceni zverstva podobneho druhu mohlo poslouzit jako dukazny material ke stihani takovychto prestupku? napriklad pevnou kamerou v aute, zaznamenavajici ve smycce vse co se deje od zad ridice dopredu?

Bylo by se mozno branit zaznamem z auta v pripade neopravneneho stihani?
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod tgala » Pia Sep 01, 2006 11:20 am

Na Slovensku nie. V Cechach neviem
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod whitex » Pia Sep 01, 2006 1:06 pm

misko42 píše:hajzel zasrany,.. ja ako tak jazdim tak si to vsimam uz dlhsu dobu ze soferi na feliciach a fabiach su ty najhorsi,najfrajerskejsi hajzli... si myslia ze maju neviem co a... hajzel jeden,ja mam s nimi tiez zle skusenosti...
Jeste bych k tomu pridal fazoly a shade... Sofery techto aut bych rozdelil na 3 casti... 1. asi 20% jsou normalni ridici co jezdi rozumně... 2. asi 40% jsou dedci, co po 30letech ve skode 100 nasetrili lepsi kus (felina, fabka, fazol) a jedou po prostredku cesty, protoze ja mam super nove auto a jedou 60km/h furt! 3. jsou mladi chuji, s vyfukem z kominovy roury a naraznikem z laminatu nastrikanym plnicem... - ty bych bil asi nejvic, protoze jedou presne tak jak popisoval George...
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod mpv » Pia Sep 01, 2006 8:46 pm

No na takych idiotov plati len poriadna nakladacka. Jedneho takeho som chcel tahat zo 120 teraz cez tyzden. Nech si ho nevsimnem a nepribrzdim ma naberie. Keby som tam nemal maminu, ho zastavim.
zoom zoom
Obrázok užívateľa
mpv
VIP 2006
 
Príspevky: 223
Registrovaný: Sob Máj 13, 2006 12:34 pm
Bydlisko: Stupava

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť