Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Přednost zprava!

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Přednost zprava!

Poslaťod Pavel Rittich » Štv Aug 17, 2006 7:55 am

Tak to na nás dopadlo! Před časem jsem se dozvěděl z televizních zpráv, že v našem (!) městě se radní rozhodli řešit náklady na dopravní značení (jedna značka stojí kolem dvou tisíc) tak, že značky, které jim prý chybí na průjezdu městem, seberou na sídlišti. Tahle zpráva se skutečně objevila v místním zpravodaji a od 15.8. to opravdu udělali. Představte si, že 18 let jezdíte po sídlišti s vědomím, že některé ulice jsou logicky hlavní a příjezdy od jednotlivých paneláků jsou vedlejší. Najednou z toho nic neplatí. Před každou odbočkou brzdím s obavou aby do mě někdo nevrazil, ale nejsem si jistej ani tam kde teď mám přednost zprava, protože ješte v pondělí to byla vedlejší a spousta lidí si ještě nevšimlo, že už na ulici nejsou žádné značky. No myslím, že teď u nás autoklempíři budou mít žně :twisted
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Enzo » Sob Aug 19, 2006 10:46 pm

Tak to ti teda nezavidim. Z vlastneho mesta sa zo dna na den stane mesto cudzie.
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Peped » Ned Aug 20, 2006 12:25 am

U nás v tescu to bolo opačne najprv žiadne značky a potom prednosť v jazde. Zvyknutý že mám prednosť som skoro pokrčil nárazník, bolo to ochlp. :roll
Moja ex............323 BF 1.6 GTi
Obrázok užívateľa
Peped
Čitateľ
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Ned Júl 16, 2006 2:11 pm
Bydlisko: Nitra

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť