Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

13. august

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod Enzo » Str Aug 16, 2006 2:58 pm

Dik Black, Dik Whitex. O 2 tyzdne budem na dovolenke, takze strecha sa asi nekona :lol
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Black » Str Aug 16, 2006 4:21 pm

Enzo píše:Dik Black, Dik Whitex.
Kamarádovi ráda pomohu vždy :suns .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Enzo » Str Aug 16, 2006 5:58 pm

Toho si cenim Black
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod whitex » Str Aug 16, 2006 7:41 pm

Enzo píše:Dik Black, Dik Whitex. O 2 tyzdne budem na dovolenke, takze strecha sa asi nekona :lol
Za nic kámo... :wink Jak nekona??? Si pis ze kona... - Kdyz tak bez tebe... :lol
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod PePa » Str Aug 16, 2006 8:57 pm

No Enzo, možno Ti to bude pripadať blbo, ale ber to ako útechu.
Neviem ako dlho ste boli spolu, ale vždy je lepšie, keď to dopadlo takto, ako keby si neskôr robil všetko pre rodinu, makal ako divý, len aby sa mala čo najlepšie, mali spolu dieťa a po 15 rokoch manželstva by si prišiel na to, že už rok Ťa podvádza s kolegom (môj prípad :( ).
:zhuleny:
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod Michal 4WS » Str Aug 16, 2006 9:04 pm

PePa píše:No Enzo, možno Ti to bude pripadať blbo, ale ber to ako útechu.
Neviem ako dlho ste boli spolu, ale vždy je lepšie, keď to dopadlo takto, ako keby si neskôr robil všetko pre rodinu, makal ako divý, len aby sa mala čo najlepšie, mali spolu dieťa a po 15 rokoch manželstva by si prišiel na to, že už rok Ťa podvádza s kolegom (môj prípad :( ).
:zhuleny:

:cry :cry :cry :cry :cry
Ach ..... To mi je ľúto :( Ja som tiež zažil niečo podobné doma, ale po 23 rokoch ....
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Zuzana » Str Aug 16, 2006 9:09 pm

Asi mi neprinalezi sa ti do toho Enzo nejako "miesat", ale velmi sa mi pacia rady co ti tu davaju mazdaci, hlavne tie zo zivota :tlesk: myslim si, ze casto je cloveku tazko povedat a aj priznat si podobne skusenosti, niekedy aj vlastne chyby a "zazitky" a dat ich do fora 8-) uz par dni citam prispevky co chodia do tvojho threadu a neda mi nereagovat aspon takto...mrzi ma to, co sa ti stalo, ale opakujem sa - radsej skôr ako neskoro - PePa to vystihol velmi trefne :lol Takze len tolko, vsetko raz preboli, ale zabudnut sa neda, no cas je najlepsi LIEK a myslim si, ze tu mas dost forumakov, ktori ta uplne chapu, ja tiez :suns
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod Enzo » Str Aug 16, 2006 10:16 pm

Dakujem vam vsetkym. Ja som to sem dal preto lebo vas beriem ako druhu rodinu a kamaratov a potreboval som sa niekomu vyzalovat. Dik za pomoc a za rady. Vsetkym.
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod TomAnt » Ned Aug 20, 2006 9:07 pm

Enzo, viem presne ako sa citis, zazil som onehda nieco podobne po 8 rokoch vztahu.

Ale... kazda minca ma dve strany a toto je jedna zivotna pravda. VZDY, opakujem VZDY najdes este lepsiu, s ktorou budes stastny, spokojny a do minulosti sa uz ani neobzries. Aj tu viem o com hovorim, pozri aku peknu milu Gretku som si nasiel...

Hlavu hore chlape, drz sa, bude uz len lepsie...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Gretka » Pon Aug 21, 2006 8:52 am

TomAnt píše:Enzo, viem presne ako sa citis, zazil som onehda nieco podobne po 8 rokoch vztahu.
Ale... kazda minca ma dve strany a toto je jedna zivotna pravda. VZDY, opakujem VZDY najdes este lepsiu, s ktorou budes stastny, spokojny a do minulosti sa uz ani neobzries.
heh, Petra bola lepsia ako Misa? :jaja

TomAnt píše:Aj tu viem o com hovorim, pozri aku peknu milu Gretku som si nasiel...
Hlavu hore chlape, drz sa, bude uz len lepsie...
:pusa :love
------------------

Enzo, je Ti urcite velmi na<->, a budme realisti, chvilku Ti este bude... Mozes to riesit ako Milan, navonok stvrdnut (ale popritom vo vnutri bazit po laske) alebo sa chyt rad od Berry (ja som svoje situacie onehda riesila presne tak isto)...
Mozno jedineho coho sa vyvaruj, je najst si prechodnu nahradu, ktora by Ti mala pomoct sa z toho dostat...budes sa tvarit ako ju lubis, a pritom klames len sam seba...
Drz sa chlape! :good
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Enzo » Pon Aug 21, 2006 9:36 am

Dakujem Vam za rady pan Predseda a pani Predsedova. Sa z toho pomaly ale isto dostavam. Zacal som chodit s kamosmi von s autami aby clovek dosiel na ine myslienky a dost to pomaha. A mam jednu fajn kamaratku........a auta su jej neni cudzie. Tiez zazila nieco podobne ako ja, tak si mame co povedat. Takze uvidim ako to vsetko nakoniec vypali. A teraz sme boli s partiou na Carat Tunig Party v PN, same policajne hliadky, neony pod autom, nevrazive pohlady policajtov, ignorovanie cestnych kontrol a tak. Adrenalin. Aj to pomaha. :lol :lol :lol
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Berry » Pon Aug 21, 2006 9:37 am

Bezva! To vypadá na odraz ode dna :suns
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod Enzo » Pon Aug 21, 2006 9:39 am

Dalo by sa to tak nazvat. Aj ked nehovorim, ze je vsetko zazehnane, ale lepsi sa to.
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Enzo » Pon Aug 21, 2006 9:44 am

Ked mi niekto hovoril, ze vsetko zle je na nieco dobre, neveril som ze je to pravda....po tom co sa mi stalo som sa dal do kopy s ludmi, ktorych by som kedysi najradsej zabil....(citajte do konca)
http://www.tkpn.sk/viewtopic.php?t=61&p ... sc&start=0
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Gretka » Pon Aug 21, 2006 10:07 am

hm, mazdaklub mi nepride taky vulgarny :ha:
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť