Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Cobra Tuning

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Cobra Tuning

Poslaťod pete » Pia Aug 11, 2006 4:15 pm

... mam objednane nejake diely v horemenovanej firme ... nepisal by som to tu, keby to bola prva skusenost ...
... v stredu mi zavolaju, diely dosli, mame poslat? samo ze ano
... vo stvrtok popoludni zavolaju znova, ze posielaju ...
... no a v piatok volame my, ze akou postou to islo?
tak odpoved je, ze to pojde na buduci tyzden :koule
resume: tito ludia ziju v inej dimenzii, spravaju sa ako monopol ( v reale je to asi tak, lebo kde to budes nahanat ) no co sa tyka obchodu, tak vtedy v skole chybali, je to smutne v dnesnom tempe, ked sa ti firmy tlacia s rozvozom aj 3x denne, len ber, nemam co dodat :(
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod Joseph » Pia Aug 11, 2006 5:15 pm

Takze oni ti 3x volali, namiesto toho aby ti to hned poslali?
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Enzo » Pia Aug 11, 2006 5:34 pm

Iny priklad. Mal som objednane cire smerovky. Dohodli sme sa ze za 2 tyzdne ich budu mat a ze mi to poslu postou. Po 1,5 mesiaci mi volaju okolo 15:00 ze to doslo, ze co s tym. Hovorim, nech mi to poslu. Zhodou okolnosti bol v BA kamos (okolo 16:00) a zastavil sa v Cobre a pyta sa ze ci nahodou nedosli smerovky na to a to meno. A oni ze este nie.
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Maco222 » Pia Aug 11, 2006 5:55 pm

Poznam ich tam vsetkych, tak len kratko..
Mal som objednane svetla na moje - 9 mesiacov, teraz mam uz asi 3 mesiace objednany budik an stlpik.
Ale, jedna vec je dodanie na SK, jedna vec je dodanie zakaznikovi. Viem akoto funguje s tym ze ked som ja nieco chcel tak volali do nemecka dodavatelovi ci to ma, on povedal ano ma tak poslali peniz a on to pol roka nebol schopny dodat. Takto to funguje.
Druha vec je to ze sa tam v podstate stale menia ludia ( asi kazdeho pol roka iny) a to zrovna neprospieva kvalite firmy.. chapem to z pohladu, ze viem ake je relativne tazke sem dostat nejake veci a kolko maju roboty, ale zas pristup ku mne ako zakaznikovi by mal byt o komunikacii. Na to sa musi este vela vela firiem na Slovensku vela vela ucit
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Enzo » Pia Aug 11, 2006 6:12 pm

Ja som mal na mysli, ze v jednu hodinu tovar mali na sklade a o hodinu neskor nevedeli o com je rec.
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Enzo » Pia Aug 11, 2006 6:14 pm

Som bral nejake veci zo Speedycarsu v TT a no problem so vsetkym. Velka spokojnost.
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod pete » Pia Aug 11, 2006 10:06 pm

podstatny nedostatok, ktory som zistil u Cobry, nemaju sklad ...
v dnesnej dobe robit biznis s takym rozsahom ( vid web ) a nemat hned na predaj
zakladne veci sortimentu, tak to svedci o jasnom nedostatku kapitalu ...
mam na mysli doplnky univerzalne, vhodne do viacerych typov, co jednoducho neostanu
lezat na tom sklade, napr sport filter na Fabiu HTP, ved ich beha tisice .... :koule
no fakt, v dnesnej dobe skupinka nadsencov nestaci, treba aj korunky, a tak sa do cohosi
pustat, tak ci tak nech si ziju :twist:
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod Joseph » Pia Aug 11, 2006 11:21 pm

Enzo píše:Iny priklad. Mal som objednane cire smerovky. Dohodli sme sa ze za 2 tyzdne ich budu mat a ze mi to poslu postou. Po 1,5 mesiaci mi volaju okolo 15:00 ze to doslo, ze co s tym. Hovorim, nech mi to poslu. Zhodou okolnosti bol v BA kamos (okolo 16:00) a zastavil sa v Cobre a pyta sa ze ci nahodou nedosli smerovky na to a to meno. A oni ze este nie.


To je sila, dobry chaos tam maju...
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Joseph » Pia Aug 11, 2006 11:22 pm

Maco222 píše:Poznam ich tam vsetkych, tak len kratko..
Mal som objednane svetla na moje - 9 mesiacov, teraz mam uz asi 3 mesiace objednany budik an stlpik.
Ale, jedna vec je dodanie na SK, jedna vec je dodanie zakaznikovi. Viem akoto funguje s tym ze ked som ja nieco chcel tak volali do nemecka dodavatelovi ci to ma, on povedal ano ma tak poslali peniz a on to pol roka nebol schopny dodat. Takto to funguje.
Druha vec je to ze sa tam v podstate stale menia ludia ( asi kazdeho pol roka iny) a to zrovna neprospieva kvalite firmy.. chapem to z pohladu, ze viem ake je relativne tazke sem dostat nejake veci a kolko maju roboty, ale zas pristup ku mne ako zakaznikovi by mal byt o komunikacii. Na to sa musi este vela vela firiem na Slovensku vela vela ucit


To hej, firmy ktore menia stale zamestnancov su nedoveryhodne.
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod TomAnt » Pia Aug 11, 2006 11:32 pm

JosephBSG píše:
Maco222 píše:Poznam ich tam vsetkych, tak len kratko..
Mal som objednane svetla na moje - 9 mesiacov, teraz mam uz asi 3 mesiace objednany budik an stlpik.
Ale, jedna vec je dodanie na SK, jedna vec je dodanie zakaznikovi. Viem akoto funguje s tym ze ked som ja nieco chcel tak volali do nemecka dodavatelovi ci to ma, on povedal ano ma tak poslali peniz a on to pol roka nebol schopny dodat. Takto to funguje.
Druha vec je to ze sa tam v podstate stale menia ludia ( asi kazdeho pol roka iny) a to zrovna neprospieva kvalite firmy.. chapem to z pohladu, ze viem ake je relativne tazke sem dostat nejake veci a kolko maju roboty, ale zas pristup ku mne ako zakaznikovi by mal byt o komunikacii. Na to sa musi este vela vela firiem na Slovensku vela vela ucit


To hej, firmy ktore menia stale zamestnancov su nedoveryhodne.


To je zasa co za tvrdenie? Podloz to Jozko niecim...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Joseph » Sob Aug 12, 2006 12:21 am

TomAnt píše:
JosephBSG píše:
Maco222 píše:Poznam ich tam vsetkych, tak len kratko..
Mal som objednane svetla na moje - 9 mesiacov, teraz mam uz asi 3 mesiace objednany budik an stlpik.
Ale, jedna vec je dodanie na SK, jedna vec je dodanie zakaznikovi. Viem akoto funguje s tym ze ked som ja nieco chcel tak volali do nemecka dodavatelovi ci to ma, on povedal ano ma tak poslali peniz a on to pol roka nebol schopny dodat. Takto to funguje.
Druha vec je to ze sa tam v podstate stale menia ludia ( asi kazdeho pol roka iny) a to zrovna neprospieva kvalite firmy.. chapem to z pohladu, ze viem ake je relativne tazke sem dostat nejake veci a kolko maju roboty, ale zas pristup ku mne ako zakaznikovi by mal byt o komunikacii. Na to sa musi este vela vela firiem na Slovensku vela vela ucit


To hej, firmy ktore menia stale zamestnancov su nedoveryhodne.


To je zasa co za tvrdenie? Podloz to Jozko niecim...


Ak chce mat firma skusenych a spolahlivych zamestnancov, tak to trva nejaky cas ale ked po pol roku zamestnanec odide a dojde tam znovu mlady a neskuseny, tak asi aj tak tie sluzby tej firmy vyzeraju, mas v tejto teme priame skusenosti zakaznikov...
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Enzo » Sob Aug 12, 2006 7:29 am

Suhlasim s tebou. Ale je dost mozne ze ho nemaju za co ani zaplatit. Alebo z coho. To tiez nie je dobra viziztka firmy :???
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod TomAnt » Sob Aug 12, 2006 10:29 am

JosephBSG píše:
TomAnt píše:
JosephBSG píše:
Maco222 píše:Poznam ich tam vsetkych, tak len kratko..
Mal som objednane svetla na moje - 9 mesiacov, teraz mam uz asi 3 mesiace objednany budik an stlpik.
Ale, jedna vec je dodanie na SK, jedna vec je dodanie zakaznikovi. Viem akoto funguje s tym ze ked som ja nieco chcel tak volali do nemecka dodavatelovi ci to ma, on povedal ano ma tak poslali peniz a on to pol roka nebol schopny dodat. Takto to funguje.
Druha vec je to ze sa tam v podstate stale menia ludia ( asi kazdeho pol roka iny) a to zrovna neprospieva kvalite firmy.. chapem to z pohladu, ze viem ake je relativne tazke sem dostat nejake veci a kolko maju roboty, ale zas pristup ku mne ako zakaznikovi by mal byt o komunikacii. Na to sa musi este vela vela firiem na Slovensku vela vela ucit


To hej, firmy ktore menia stale zamestnancov su nedoveryhodne.


To je zasa co za tvrdenie? Podloz to Jozko niecim...


Ak chce mat firma skusenych a spolahlivych zamestnancov, tak to trva nejaky cas ale ked po pol roku zamestnanec odide a dojde tam znovu mlady a neskuseny, tak asi aj tak tie sluzby tej firmy vyzeraju, mas v tejto teme priame skusenosti zakaznikov...


Ale nemozes to predsa takto generalizovat, to je haluz. SU firmy kde je rotacia zamestnancov naopak zelana a nutna. Su naopak firmy, kde ludia pracuju 10ky rokov, co je u nich tiez zelany stav. Ale generalne povedat ze "firmy ktore menia stale zamestnancov su nedoveryhodne" je blbost.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Enzo » Sob Aug 12, 2006 11:52 am

Tak mi povedz preco by Cobra menila zamestnancov? Aky to ma zmysel? Ked je raz niekto odbornik cez suciastky a rozumie tomu, tak ho predsa neprepustim. To nema logiku Tome.
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Maco222 » Sob Aug 12, 2006 11:55 am

Niekto chcel zmenu, lebo ho nebavilo robit stale to iste, niekto zasa chce viac, ale majitel, spolumajitel, a este jeden tam su stale.. teraz pribrali novu babu na vybavovanie neprijemnosti a maju jednu sektocku a teraz noveho zamestnanca.. a rozumiet sa autam, to je taky siroky pojem ze taky clovek na svete asi nie je..
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Ďalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť