Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nejaky k.k.t mi oskriabal auto

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Nejaky k.k.t mi oskriabal auto

Poslaťod Peter Borek » Štv Aug 10, 2006 2:47 pm

dnes rano si pridem k autu ze idem do prace a co nevidim nejaky ko...kot mi oje..bal predny roh naraznika s nejakou starou kriklavozltou kraksnou lebo takmer vsetka jeho farba mi ostala na mojom aute.....
ale keby len oskrabal a nechal na seba kontakt.......zdrhol hajzel jeden naraznik je zatlaceny, blatnik vyskocil z uchytov.....ma to odhadom vyjde s farbou a strikanim na nejaku 4-5tisicok........

aky som nasraty od rana ze konec
MAZDA 626 GV Combi 2.Oi, r.v. 88
DAEWOO Nexia 1.5 16V 92 PS
Obrázok užívateľa
Peter Borek
Forum Guru
 
Príspevky: 1078
Registrovaný: Pon Nov 22, 2004 5:10 pm
Bydlisko: Michalovce

Poslaťod tomasicek » Štv Aug 10, 2006 2:53 pm

myslim ze taku farbu auta v michalovciach lahko najdes a ked bude este oskreta tak potom :stop :theaxe :twisted
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Peter Borek » Štv Aug 10, 2006 3:05 pm

no neviem az tak male Michalovce niesu......a nebbudem behat po kazdej garzi......a on si to zatrie stetcom aj dnes poobbede..........

hajzel jeden uz taky problem mu bolo to dat zo zakonej poistky jemu by dvihli o nejaku 100 rocne niektore poistovne jednu udalost toleruju a ja mam skodu na niekolko tisicok a nie mojov vinou.....

na aky ch..j platime tie zakone poistky ktore niesu najnizsie a hovno z nich mame????
MAZDA 626 GV Combi 2.Oi, r.v. 88
DAEWOO Nexia 1.5 16V 92 PS
Obrázok užívateľa
Peter Borek
Forum Guru
 
Príspevky: 1078
Registrovaný: Pon Nov 22, 2004 5:10 pm
Bydlisko: Michalovce

Poslaťod tomasicek » Štv Aug 10, 2006 3:07 pm

Peter Borek píše:no neviem az tak male Michalovce niesu......a nebbudem behat po kazdej garzi......a on si to zatrie stetcom aj dnes poobbede..........

hajzel jeden uz taky problem mu bolo to dat zo zakonej poistky jemu by dvihli o nejaku 100 rocne niektore poistovne jednu udalost toleruju a ja mam skodu na niekolko tisicok a nie mojov vinou.....

na aky ch..j platime tie zakone poistky ktore niesu najnizsie a hovno z nich mame????


mozno o tom nevedel(a)..ja mam tiez auto skoro rok a neviem ze by som to mal spravit ... aj ked mam dobre srdce....teraz uz budem vediet... :??? :neutral
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Bootleg » Štv Aug 10, 2006 3:07 pm

Vrati sa mu to, co bojis..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod tomasicek » Štv Aug 10, 2006 3:08 pm

skus sa opytat nejakeho kamosa fizla nech ti to zisti kolko takych aut u vas beha....ved to nieje obycajna farba kriklavo zelena
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Peter Borek » Štv Aug 10, 2006 3:31 pm

no v MI je pomerne obbena......asi 4 seat ibizi co viem ze tu behaju, potom zlte dodavky Renault Master asi 5 ks, o postovych 1203 ani nehovorim......a stare S-105 120 tie ani nezratam kolko ich zltych beha

a na policia maju zaznam iba zlta a zelena nie kriklavozlta alebo kriklavozelena
MAZDA 626 GV Combi 2.Oi, r.v. 88
DAEWOO Nexia 1.5 16V 92 PS
Obrázok užívateľa
Peter Borek
Forum Guru
 
Príspevky: 1078
Registrovaný: Pon Nov 22, 2004 5:10 pm
Bydlisko: Michalovce

Poslaťod Peter Borek » Štv Aug 10, 2006 3:32 pm

Steve píše:Vrati sa mu to, co bojis..


mozno ano ale mna to neuspokoji....lebo moje loove pojdu lakyrnikovy
MAZDA 626 GV Combi 2.Oi, r.v. 88
DAEWOO Nexia 1.5 16V 92 PS
Obrázok užívateľa
Peter Borek
Forum Guru
 
Príspevky: 1078
Registrovaný: Pon Nov 22, 2004 5:10 pm
Bydlisko: Michalovce

Poslaťod Enzo » Štv Aug 10, 2006 4:00 pm

Ale este nemas zarucene, ze je z Michaloviec
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Peter Borek » Štv Aug 10, 2006 4:17 pm

Enzo píše:Ale este nemas zarucene, ze je z Michaloviec


to je dalsia vec..... :cry asi si len mozem poriadne ponadavat....a to je vsetko
MAZDA 626 GV Combi 2.Oi, r.v. 88
DAEWOO Nexia 1.5 16V 92 PS
Obrázok užívateľa
Peter Borek
Forum Guru
 
Príspevky: 1078
Registrovaný: Pon Nov 22, 2004 5:10 pm
Bydlisko: Michalovce

Poslaťod Black » Štv Aug 10, 2006 4:22 pm

Peter Borek píše:dnes rano si pridem k autu ze idem do prace a co nevidim nejaky ko...kot mi oje..bal predny roh naraznika s nejakou starou kriklavozltou kraksnou lebo takmer vsetka jeho farba mi ostala na mojom aute.....
ale keby len oskrabal a nechal na seba kontakt.......zdrhol hajzel jeden naraznik je zatlaceny, blatnik vyskocil z uchytov.....ma to odhadom vyjde s farbou a strikanim na nejaku 4-5tisicok........

aky som nasraty od rana ze konec
Věř tomu, že já jsem teď naštvaná taky, když někdo poškodil, takové krásné auto co má tak nádhernou barvu na kterou se nemohu vynadívat :cry .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Ricko » Štv Aug 10, 2006 6:00 pm

Peter Borek píše:no v MI je pomerne obbena......asi 4 seat ibizi co viem ze tu behaju, potom zlte dodavky Renault Master asi 5 ks, o postovych 1203 ani nehovorim......a stare S-105 120 tie ani nezratam kolko ich zltych beha

a na policia maju zaznam iba zlta a zelena nie kriklavozlta alebo kriklavozelena
ja by som si to asi tak zmeral co by mi mohlo do toho naburat a nasledne z toho by som vydedukoval co to asi moze byt. este na starej mazde sa mi to takto stalo. ja som to sice vobec nemal oskrete ale iba prevalene. bolo to dost vysoko a tak som to vobec nechapal. a nakoniec som zistil ze to bola honda crv s nahradnou gumou na chrbte... tak asi tak... :)
Mazda 323 BJ IV S, 2.0 DiTD
Ricko
Prispievateľ
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Ned Jún 04, 2006 11:29 am
Bydlisko: Trnava, SVK

Poslaťod whitex » Štv Aug 10, 2006 8:55 pm

Kdybys náhodou viděl takovou barvu na autě a měl sebemenší podezření, že to byl on, tak si zapiš číslo a nahlas škodu, žes to viděl z dálky, jak ti to a to číslo odřelo auto... A pak jen doufej že nemá alibi... Ikdyž i to se dá bezproblémů zajistit... :(
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod misko42 » Pia Aug 11, 2006 8:21 am

u nas v robote sa uz nieco take vyriesilo tak ze dali to cez jedneho zamestnanca ze do nich nabural, zaplatilo im to poistovna a jemu potom doplatili tie bonusy co mu strhli a neviem ci aj nejaka premia nebola na vyplatnej paske :)
tak asi aj tak by sa to mozno nejako dalo urobit

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Peter Borek » Pia Aug 11, 2006 9:46 am

misko42 píše:u nas v robote sa uz nieco take vyriesilo tak ze dali to cez jedneho zamestnanca ze do nich nabural, zaplatilo im to poistovna a jemu potom doplatili tie bonusy co mu strhli a neviem ci aj nejaka premia nebola na vyplatnej paske :)
tak asi aj tak by sa to mozno nejako dalo urobit


este chvilocku sa ho budem snazit najst......ale nedavam tomu nejak velku sancu a nejak tak to budem musiet spravit aj ja..........lebo menej ma vyjde preplatit niekomu bonus ako platit opravu
MAZDA 626 GV Combi 2.Oi, r.v. 88
DAEWOO Nexia 1.5 16V 92 PS
Obrázok užívateľa
Peter Borek
Forum Guru
 
Príspevky: 1078
Registrovaný: Pon Nov 22, 2004 5:10 pm
Bydlisko: Michalovce

Ďalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť