Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Ako na nas pani policajti zarabaju :)

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod Maco222 » Str Aug 09, 2006 2:04 pm

Enzo píše:V Cechach je Kokotsky les alebo vrch? Ale oblast sa nazyva Kokotsko. To viem urcite.

To som pisal ze treba kuknut oblast okolo Plzne :)
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod tomasicek » Str Aug 09, 2006 2:20 pm

Enzo píše:V Cechach je Kokotsky les alebo vrch? Ale oblast sa nazyva Kokotsko. To viem urcite.


tam bude ale veeeeela radarov :-D
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Enzo » Str Aug 09, 2006 2:41 pm

Maco222 píše:
Enzo píše:V Cechach je Kokotsky les alebo vrch? Ale oblast sa nazyva Kokotsko. To viem urcite.

To som pisal ze treba kuknut oblast okolo Plzne :)


Jj. Nadvazoval som na tvoj prispevok.
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod socoman » Str Aug 09, 2006 7:37 pm

je to podla mna slovinsko, lebo poznam typka co sa vola Saša Kokot a je slovinec u nich kokot znamena KOHUT
( po cesky KOHOUT) :ho: :hura
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod dabel » Štv Aug 10, 2006 8:21 am

Prave som mal zaujimavy zazitok s policajtami... rano (pred 8h) si frcim po Einsteinovej, vidim v dialke policajtov, ako odstavuju auta. Tak som sa tvaril "nenapadko" - samozrejme si ma z kolony "vytiahli". Tak reku, ze asi tam niekde mali radar, ale po spusteni okienka prebehol nasledovny rozhovor:
Ja: - Dobre rano!
Prisny pan policajt: - Dobre rano! Pan vodic, pozili ste pred jazdou alkoholicke napoje????
Ja (vykuleny, toto som teda fakt necakal): - Tak to teda ROZHODNE nie! Pozil som naposledy mozno v nedelu!
Prisny pan policajt: - Dobre, pokracujte v jazde.
Ja (sokovany jak maly krtko): - Dakujem, dovidenia!

Tak vam poviem, ze netusim, o co islo...
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Maco222 » Štv Aug 10, 2006 8:24 am

Isiel si po celej Einsteinovej alebo vo svojom pruhu? :lol :lol
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Pavel Rittich » Štv Aug 10, 2006 8:30 am

dabel píše:Prave som mal zaujimavy zazitok s policajtami... rano (pred 8h) si frcim po Einsteinovej, vidim v dialke policajtov, ako odstavuju auta. Tak som sa tvaril "nenapadko" - samozrejme si ma z kolony "vytiahli". Tak reku, ze asi tam niekde mali radar, ale po spusteni okienka prebehol nasledovny rozhovor:
Ja: - Dobre rano!
Prisny pan policajt: - Dobre rano! Pan vodic, pozili ste pred jazdou alkoholicke napoje????
Ja (vykuleny, toto som teda fakt necakal): - Tak to teda ROZHODNE nie! Pozil som naposledy mozno v nedelu!
Prisny pan policajt: - Dobre, pokracujte v jazde.
Ja (sokovany jak maly krtko): - Dakujem, dovidenia!

Tak vam poviem, ze netusim, o co islo...


Zapoměli trubičky, tak zkoušeli, jestli se někdo udá dobrovolně :chi:
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Enzo » Štv Aug 10, 2006 8:31 am

Po chodniku isiel. Ved som to videl. :lol
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod dabel » Štv Aug 10, 2006 8:34 am

Enzo píše:Po chodniku isiel. Ved som to videl. :lol

KUrna, to si nemal prezradit... Ale ozraty som nebol, len som cihal na suseda, co ma nasral - chcel som ho setat! :twisted
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Enzo » Štv Aug 10, 2006 8:37 am

Ja som mal tiez dobry zazitok s nimi. Stal som na krizovatke a odbocoval som dolava na kamenny most. (co boli na zraze vedia). Skocila oranzova a ja som bol este v krizovatke a oproti mne uz sa ryli policajti. Tak hned ma predbehli, majaky, lapanka, vybehol jak hovado po mne krpec 150cm. Tak som vystupil a hovorim, ze som siel na oranzovu. A on, ze doklady a isli ste na cervenu. Tak mu hovorim, ze som 100% isiel na oranzovu. A ze sa mi tiez stalo, ked som isiel opacnym smerom, ze som sa s niekym v krizovatke stretol. Na to mi ten krpec hovori, ze ano, lebo oranzove farby na semaforoch sa sretaju. Tak som mu na to povedal, ze ja som isiel na oranzovu a oni museli ist tiez. Preto sme sa stretli. A ze keby pockali na zelenu, tak sa nestretneme. Pozrel z tej 150 cm vysky na mna a vratil mi bez slova doklady...............A ze potom nechcu zarabat na obycajnych ludoch
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod tomasicek » Štv Aug 10, 2006 9:03 am

socoman píše:je to podla mna slovinsko, lebo poznam typka co sa vola Saša Kokot a je slovinec u nich kokot znamena KOHUT
( po cesky KOHOUT) :ho: :hura


to musis byt na stryka hrdy :lol , bez urazky
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod TomAnt » Štv Aug 10, 2006 9:35 am

Ja som ich dnes tiez na Einsteinovej zazil, skocil mi pred auto a vytiahol si ten Mercedes co siel vedla mna... Ja som sa sice na zaklade tej jeho tabulky v ruke podujal tiez brzdit a vyhodil som blinker ze teda idem to odstavit, ale ukazal mi ze mam ficat dalej :hura
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Maco222 » Štv Aug 10, 2006 9:38 am

TomAnt píše:Ja som ich dnes tiez na Einsteinovej zazil, skocil mi pred auto a vytiahol si ten Mercedes co siel vedla mna... Ja som sa sice na zaklade tej jeho tabulky v ruke podujal tiez brzdit a vyhodil som blinker ze teda idem to odstavit, ale ukazal mi ze mam ficat dalej :hura

Mal si ho prejst, nech tam tolko nezavadza uz :)
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod TomAnt » Štv Aug 10, 2006 9:46 am

Ty sa smejes, ale vies ako je to rano, ides vlastne do protisvetla, oni su obleceni v zelenom, no tak ti poviem bratm, ze mal som dost problem ho vobec zbadat, chvilu som aj rozmyslal ze zastavim a poviem mu to ze je takmer neviditelny...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Maco222 » Štv Aug 10, 2006 9:50 am

TomAnt píše:Ty sa smejes, ale vies ako je to rano, ides vlastne do protisvetla, oni su obleceni v zelenom, no tak ti poviem bratm, ze mal som dost problem ho vobec zbadat, chvilu som aj rozmyslal ze zastavim a poviem mu to ze je takmer neviditelny...

Pred sudom by to obstalo :) ale nie.. oni si inac vzdy vyberaju take nachuja miesta ze to vazne s niecim hranici.. ako ides po Kollarku smerom k Hviezde, stojis v kopci na cervenu, pohnes sa a oni hned v krizovatke odstavovali auta, takze ked si bol 3-4 v kolone na semafore, uz si stal v strede krizovatky, kym prveho neodstavili.. som sa skoro pocural od smiechu, kto im toto prikazal..
Naposledy upravil Maco222 dňa Štv Aug 10, 2006 9:51 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť