Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Tak mi to synátor dneska opřel o sloup

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod TomAnt » Str Aug 09, 2006 8:42 pm

JosephBSG píše:
dabel píše:OK odborniku, tak si skus teda tipnut, aka bola skoda pri tomto:


Sekundove lepidlo za 20sk by to zvladlo :-P


Leda tak tebe prilepit prsty o klavesku :ho: :lol :jamaica
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Joseph » Str Aug 09, 2006 8:50 pm

Inak neblaznite a neprehanajte, nieco podobne sa stalo na mojej mazdicke a nestalo to nic, iba museli nanovo vycentrovat uchytenie zadneho kufra. Technici sa vobec nezaoberali vyrovnanim zadneho plechu, asi by sa to tak lahko ani nedalo.

Obrázok
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Bootleg » Str Aug 09, 2006 8:53 pm

Suky, ten blatnik sa da pekne spravit, vytmelit a nastriekat do pristreku, praca asi za 5000tis Sk max aj s farbou, svetlo nejake casom z vrakoviska do 1000 Sk.. Neviem, ako su na tom ostatne veci, ale tu by sa to dalo spravit za tuto sumu.. A nie je to az take zle, ako som si predstavoval..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod dabel » Štv Aug 10, 2006 8:35 am

Jozko, tak pre info: servisu som zaplatil "na drevo" 65000 korun, z ktorych mi poistovna vdaka "amortizacii" zaplatila cca. 55000. Odborniku :skler :koule

Piate dvere sa nakoniec dali opravit (po otvoreni sa uz nedal zavriet kufor), naraznik a svetlo menene, nastastie to nezasiahlo celo (auto za mnou "poskocilo"), kopec dalsich malych dielikov vymenenych, polka auta nanovo vystriekana... atd. atd.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Black » Štv Aug 10, 2006 9:04 am

dabel píše:Jozko, tak pre info: servisu som zaplatil "na drevo" 65000 korun, z ktorych mi poistovna vdaka "amortizacii" zaplatila cca. 55000. Odborniku :skler :koule

Piate dvere sa nakoniec dali opravit (po otvoreni sa uz nedal zavriet kufor), naraznik a svetlo menene, nastastie to nezasiahlo celo (auto za mnou "poskocilo"), kopec dalsich malych dielikov vymenenych, polka auta nanovo vystriekana... atd. atd.
Vždyť jsem to tady psala, že do mne nahučela ženská, která si zrušila přede auta a já měla škráblý nárazník a v Mazdě stál jen ten lak zadního nárazníku 10 000Kč.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Joseph » Pia Aug 11, 2006 12:43 am

Black píše:
dabel píše:Jozko, tak pre info: servisu som zaplatil "na drevo" 65000 korun, z ktorych mi poistovna vdaka "amortizacii" zaplatila cca. 55000. Odborniku :skler :koule

Piate dvere sa nakoniec dali opravit (po otvoreni sa uz nedal zavriet kufor), naraznik a svetlo menene, nastastie to nezasiahlo celo (auto za mnou "poskocilo"), kopec dalsich malych dielikov vymenenych, polka auta nanovo vystriekana... atd. atd.
Vždyť jsem to tady psala, že do mne nahučela ženská, která si zrušila přede auta a já měla škráblý nárazník a v Mazdě stál jen ten lak zadního nárazníku 10 000Kč.


Strasne s tymi zenami, kto im len dal vodicak? :-P :-D
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Black » Pia Aug 11, 2006 9:24 am

JosephBSG píše:
Black píše:
dabel píše:Jozko, tak pre info: servisu som zaplatil "na drevo" 65000 korun, z ktorych mi poistovna vdaka "amortizacii" zaplatila cca. 55000. Odborniku :skler :koule

Piate dvere sa nakoniec dali opravit (po otvoreni sa uz nedal zavriet kufor), naraznik a svetlo menene, nastastie to nezasiahlo celo (auto za mnou "poskocilo"), kopec dalsich malych dielikov vymenenych, polka auta nanovo vystriekana... atd. atd.
Vždyť jsem to tady psala, že do mne nahučela ženská, která si zrušila přede auta a já měla škráblý nárazník a v Mazdě stál jen ten lak zadního nárazníku 10 000Kč.


Strasne s tymi zenami, kto im len dal vodicak? :-P :-D
jen si provokuj, já ti to spočítám :twisted :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Suky » Štv Nov 15, 2012 9:14 pm

Už zase (tedy ještě pořád, jen se zhoršil stav...) aktuální, nemáte prosím někdo na prodej zadní levé světlo (stačilo by to vnější) na GW r. 2001, viz foto na předchozí straně nebo 626 v profilu?
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť