Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Prach v aute

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod socoman » Str Mar 29, 2006 8:02 am

bibop píše:...a nalestila lesklym sajrajtem plasty interieru... co vam budu riiikat? :neane ...proste naaaaadhera... a dorazila jsem to moji klasikou... zelenej prouzkovanej stromecek :hura

...no viem si predstavit tu nadheru ked ti steka po pristrojovke ten mastny sprej na plasty, a potom sa bojis v aute cohokolvek dotknut aby si sa neumazala. brrr ...asi to este chvilu necham tak... mesiac, sest :lol
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod Pavel Rittich » Str Mar 29, 2006 8:04 am

Teď nemeju, nečistím. Okolní silnice jsou pod vodou, odpoledne se už nejspíš nedostanu domů. Koupím si bochník chleba pod hlavu, litr vína k večeři a budu sledovat hladinu vody na našich silnicích :lol
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod socoman » Str Mar 29, 2006 8:18 am

Pavel Rittich píše:Teď nemeju, nečistím. Okolní silnice jsou pod vodou, odpoledne se už nejspíš nedostanu domů. Koupím si bochník chleba pod hlavu, litr vína k večeři a budu sledovat hladinu vody na našich silnicích :lol

no jo. takze to chytilo aj teba. u nas je to zatial pohodka. nasi byvali sudruhovia urobili v meste jendu bohovu vec. postavili nam v meste hradzu, a ked je teraz u nas vela vody nasi vodohospodari jednoducho zmacknu gombik a poslu vodu dole na madarov. a teraz ma okolie trebisova vodu aj v pivniciach. ale srandovne mi to teda nepride. ...som rad ze tam nebyvam :???
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod Black » Str Mar 29, 2006 9:06 am

socoman píše:
bibop píše:...a nalestila lesklym sajrajtem plasty interieru... co vam budu riiikat? :neane ...proste naaaaadhera... a dorazila jsem to moji klasikou... zelenej prouzkovanej stromecek :hura

...no viem si predstavit tu nadheru ked ti steka po pristrojovke ten mastny sprej na plasty, a potom sa bojis v aute cohokolvek dotknut aby si sa neumazala. brrr ...asi to este chvilu necham tak... mesiac, sest :lol
Je vidět, že ti to s tím čištěním moc nejde :spik2 , když ti stéká mastný sprej po přístrojovce a bojíš se vůbec něčeho dotknout, nejlepší je si pořídit ubrousky ArmorAll a tím to vyčistíš krásně a nic ti nikde po palubovce stékat nebude :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod socoman » Str Mar 29, 2006 9:24 am

Black píše:
socoman píše:
bibop píše:...a nalestila lesklym sajrajtem plasty interieru... co vam budu riiikat? :neane ...proste naaaaadhera... a dorazila jsem to moji klasikou... zelenej prouzkovanej stromecek :hura

...no viem si predstavit tu nadheru ked ti steka po pristrojovke ten mastny sprej na plasty, a potom sa bojis v aute cohokolvek dotknut aby si sa neumazala. brrr ...asi to este chvilu necham tak... mesiac, sest :lol
Je vidět, že ti to s tím čištěním moc nejde :spik2 , když ti stéká mastný sprej po přístrojovce a bojíš se vůbec něčeho dotknout, nejlepší je si pořídit ubrousky ArmorAll a tím to vyčistíš krásně a nic ti nikde po palubovce stékat nebude :mrk .

oki, ale po nich zasa ostavaju šmuhy :mrk :koule
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod Black » Str Mar 29, 2006 9:29 am

socoman píše:
Black píše:
socoman píše:
bibop píše:...a nalestila lesklym sajrajtem plasty interieru... co vam budu riiikat? :neane ...proste naaaaadhera... a dorazila jsem to moji klasikou... zelenej prouzkovanej stromecek :hura

...no viem si predstavit tu nadheru ked ti steka po pristrojovke ten mastny sprej na plasty, a potom sa bojis v aute cohokolvek dotknut aby si sa neumazala. brrr ...asi to este chvilu necham tak... mesiac, sest :lol
Je vidět, že ti to s tím čištěním moc nejde :spik2 , když ti stéká mastný sprej po přístrojovce a bojíš se vůbec něčeho dotknout, nejlepší je si pořídit ubrousky ArmorAll a tím to vyčistíš krásně a nic ti nikde po palubovce stékat nebude :mrk .

oki, ale po nich zasa ostavaju šmuhy :mrk :koule
Protože si neumíš vybrat tu správnou variantu pro plasty ve tvém autě. Jednak to musí být ArmorAll a nic jiného, protože ten šmouhy nedělá a jednak podle typu plastů si musíš vybrat buď ArmorAll na lesklý povrch a nebo ArmorAll na matný povrch. V GF mám matný povrch plastů a v GD mám lesklý povrch a pokud bych ty ubrousky zaměnila, tak šmouhy budou, takže dobře vybírej. Ještě jedno je na těch ubrouscích bezva, že nejsou parfémované např. nějakou protivnou vanilkou, jednou jsem musela koupit nějakou náhražku a ta smrděla vanilkou fuuuj.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod socoman » Str Mar 29, 2006 9:42 am

ja mam tiez nejake obrusky (nespomeniem si na nazov) ale stali nejakych dvesto SK a tie mi smuhy nechavaju. takze to robim takto: najprv pouzijem obrusky a potom sprej. a potom necham auto dva tyzdne stat bez pohnutia nech sa ta masnota vypari a nasada opat trochu prachu. ...a potom jazdim :suns
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod Black » Str Mar 29, 2006 9:49 am

socoman píše:ja mam tiez nejake obrusky (nespomeniem si na nazov) ale stali nejakych dvesto SK a tie mi smuhy nechavaju. takze to robim takto: najprv pouzijem obrusky a potom sprej. a potom necham auto dva tyzdne stat bez pohnutia nech sa ta masnota vypari a nasada opat trochu prachu. ...a potom jazdim :suns
A to je právě chyba, jak to děláš, v tom je problém a pak se nediv, že to máš, tak mastné. Nech si poradit a kup si přímo ubrousky ArmorAll a typ vyber podle typu plastů ve tvém autě. Pěkne s nimi palubovku vyčisti a sprej už nepoužívej a napiš, jak jsi spokojen. Já autům co se týče techniky moc nerozumím, ale jak jde o čištění interiéru či exteriéru, tak to je moje parketa v tom si dovolím tvrdit, že odborník jsem, já se tím chystám i tak trošku živit, budu mít firmu na čištění aut :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod socoman » Str Mar 29, 2006 9:57 am

Black píše:
socoman píše:ja mam tiez nejake obrusky (nespomeniem si na nazov) ale stali nejakych dvesto SK a tie mi smuhy nechavaju. takze to robim takto: najprv pouzijem obrusky a potom sprej. a potom necham auto dva tyzdne stat bez pohnutia nech sa ta masnota vypari a nasada opat trochu prachu. ...a potom jazdim :suns
A to je právě chyba, jak to děláš, v tom je problém a pak se nediv, že to máš, tak mastné. Nech si poradit a kup si přímo ubrousky ArmorAll a typ vyber podle typu plastů ve tvém autě. Pěkne s nimi palubovku vyčisti a sprej už nepoužívej a napiš, jak jsi spokojen. Já autům co se týče techniky moc nerozumím, ale jak jde o čištění interiéru či exteriéru, tak to je moje parketa v tom si dovolím tvrdit, že odborník jsem, já se tím chystám i tak trošku živit, budu mít firmu na čištění aut :mrk .

heeej??? a nahodou nebudes zasivat aj sedadla? bo moje soferove je dost na prd. vysedene a potrhane, aj ked je to zakryte potahom. a ArmorAll skusim. si ma presvedcila. :jo
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod Black » Str Mar 29, 2006 9:53 pm

socoman píše:
Black píše:
socoman píše:ja mam tiez nejake obrusky (nespomeniem si na nazov) ale stali nejakych dvesto SK a tie mi smuhy nechavaju. takze to robim takto: najprv pouzijem obrusky a potom sprej. a potom necham auto dva tyzdne stat bez pohnutia nech sa ta masnota vypari a nasada opat trochu prachu. ...a potom jazdim :suns
A to je právě chyba, jak to děláš, v tom je problém a pak se nediv, že to máš, tak mastné. Nech si poradit a kup si přímo ubrousky ArmorAll a typ vyber podle typu plastů ve tvém autě. Pěkne s nimi palubovku vyčisti a sprej už nepoužívej a napiš, jak jsi spokojen. Já autům co se týče techniky moc nerozumím, ale jak jde o čištění interiéru či exteriéru, tak to je moje parketa v tom si dovolím tvrdit, že odborník jsem, já se tím chystám i tak trošku živit, budu mít firmu na čištění aut :mrk .

heeej??? a nahodou nebudes zasivat aj sedadla? bo moje soferove je dost na prd. vysedene a potrhane, aj ked je to zakryte potahom. a ArmorAll skusim. si ma presvedcila. :jo
Tak autočalouníka se nechystám dělat, to fakt neumím :nevim . Ten ArmorAll vyzkoušej, budeš spokojen :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod socoman » Pon Apr 03, 2006 8:54 pm

...som zistil ze tie moje utierky su ArmorAll. (sak stali 200SK 20kusov) len som nemal cas odfotit, ze ake. mam jedne na plasty a jedne na okna. ale nechavaju smuhy- tie na plasty. tak ako to je nieje ArmorAll ako ArmolAll???????????
a v celej serii tychto utierok som nenasiel jedny na drsny a druhe na hladky povrch......
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod Black » Pon Apr 03, 2006 9:12 pm

socoman píše:...som zistil ze tie moje utierky su ArmorAll. (sak stali 200SK 20kusov) len som nemal cas odfotit, ze ake. mam jedne na plasty a jedne na okna. ale nechavaju smuhy- tie na plasty. tak ako to je nieje ArmorAll ako ArmolAll???????????
a v celej serii tychto utierok som nenasiel jedny na drsny a druhe na hladky povrch......
Existuje jeden druh na matný a dalí druh na lesklý povrch, podle toho, co píšeš ,tak používáš ubrousky určené na lesklý povrch na povrch ve svém autě, který je matný a proto, tam máš šmouhy :skler .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod socoman » Pon Apr 03, 2006 9:19 pm

jojojo ale na obale nepise, ci su na leskly alebo matny. som to obracal s kazdej strany a nikde som to nenasiel. su to take vytahovacie utierky v takej tube.

asi zmenim znacku :mrk :lol
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod Black » Pon Apr 03, 2006 9:34 pm

socoman píše:jojojo ale na obale nepise, ci su na leskly alebo matny. som to obracal s kazdej strany a nikde som to nenasiel. su to take vytahovacie utierky v takej tube.

asi zmenim znacku :mrk :lol
Právě, že se to tam píše zlatíčko :mrk , se žlutým víčkem jsou na lesklý povrch a zelené či teď nově oranžové víčko značí matný povrch. Jaké máš doma ty?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod socoman » Pon Apr 03, 2006 9:40 pm

Black píše:
socoman píše:jojojo ale na obale nepise, ci su na leskly alebo matny. som to obracal s kazdej strany a nikde som to nenasiel. su to take vytahovacie utierky v takej tube.

asi zmenim znacku :mrk :lol
Právě, že se to tam píše zlatíčko :mrk , se žlutým víčkem jsou na lesklý povrch a zelené či teď nově oranžové víčko značí matný povrch. Jaké máš doma ty?


cicka :suns ale ved ja mam tie s oranzovym vrchnakom. takto biznis neurobime :mrk
BTW podlozky pod SPZ jak?
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť