Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Prach v aute

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod Black » Pon Apr 03, 2006 9:50 pm

socoman píše:
Black píše:
socoman píše:jojojo ale na obale nepise, ci su na leskly alebo matny. som to obracal s kazdej strany a nikde som to nenasiel. su to take vytahovacie utierky v takej tube.

asi zmenim znacku :mrk :lol
Právě, že se to tam píše zlatíčko :mrk , se žlutým víčkem jsou na lesklý povrch a zelené či teď nově oranžové víčko značí matný povrch. Jaké máš doma ty?


cicka :suns ale ved ja mam tie s oranzovym vrchnakom. takto biznis neurobime :mrk
BTW podlozky pod SPZ jak?
Tak to máš ty nové s pomerančem, je fakt, že ty vyzkoušené nemám a chystám se je koupit zrovna dnes jsem si je prohlížela. Podložky pod SPZ se řeší, ale řádně se to zkomplikovalo, jednám s firmou v Sušici, protože v Brně je to s reklamními agenturami neskutečné, chtějí obrovské peníze za to, že by tam na podložku jen nalepili samolepku, což jsem rezolutně odmítla, chci, aby to bylo uděláno sítotiskem a to dělá ta firma v Sušici a je to i za přijatelnou cenu. Omlouvám se všem, ale nečekala jsem, že to tak zkomplikuje, pracuje se na tom, mějte prosím trpělivost :pray . Děkuji.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod socoman » Pon Apr 03, 2006 9:56 pm

tak tak su s pomrdancom. som to nechcel pisat, bo si predtym frflala na tie s aromou. tak uz vies ze stoja za PRD. ak chces mozeme vymenit je ich tam este asi 10 (od maja) :ho:
a v sobotu som v ziline popijal "vase pivo" (cerna hora) som tam kedysi chodieval do jednej firmy tak som zaspominal pri pive...
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod Black » Pon Apr 03, 2006 10:07 pm

socoman píše:tak tak su s pomrdancom. som to nechcel pisat, bo si predtym frflala na tie s aromou. tak uz vies ze stoja za PRD. ak chces mozeme vymenit je ich tam este asi 10 (od maja) :ho:
a v sobotu som v ziline popijal "vase pivo" (cerna hora) som tam kedysi chodieval do jednej firmy tak som zaspominal pri pive...
OK domluveno :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Uto Apr 04, 2006 8:10 am

socoman píše:tak tak su s pomrdancom. som to nechcel pisat, bo si predtym frflala na tie s aromou. tak uz vies ze stoja za PRD. ak chces mozeme vymenit je ich tam este asi 10 (od maja) :ho:
a v sobotu som v ziline popijal "vase pivo" (cerna hora) som tam kedysi chodieval do jednej firmy tak som zaspominal pri pive...

Ale ten pomeranč tam není kvůli aróma (ani to moc nevoní), má nějaký čistící vlastnosti.
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Uto Apr 04, 2006 8:11 am

ma(ZDA)rtin píše:
socoman píše:tak tak su s pomrdancom. som to nechcel pisat, bo si predtym frflala na tie s aromou. tak uz vies ze stoja za PRD. ak chces mozeme vymenit je ich tam este asi 10 (od maja) :ho:
a v sobotu som v ziline popijal "vase pivo" (cerna hora) som tam kedysi chodieval do jednej firmy tak som zaspominal pri pive...

Ale ten pomeranč tam není kvůli aróma (ani to moc nevoní), má nějaký čistící vlastnosti.
To máš naprostou pravdu :tlesk: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod bibop » Str Apr 05, 2006 11:45 am

ja pouzivam ty ubrousky na leskle plasty...a na matny povrch.. zadne smouhy tam nemam :-) ..asi zalezi na sikovnosti :-)))
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Doktor » Str Apr 05, 2006 2:23 pm

Já nepoužívám nic, občas otevřu okno a prach je pryč.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod bibop » Str Apr 05, 2006 2:37 pm

Doktor píše:Já nepoužívám nic, občas otevřu okno a prach je pryč.

ty si chlap :lol
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Doktor » Str Apr 05, 2006 2:43 pm

bibop píše:ty si chlap :lol


Auto není kosmetické zrcádko ani Váš ksichtík, abych ho furt leštil a ofukoval. :lol
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod bibop » Str Apr 05, 2006 2:58 pm

Doktor píše:
bibop píše:ty si chlap :lol


Auto není kosmetické zrcádko ani Váš ksichtík, abych ho furt leštil a ofukoval. :lol

:shock nase ksichtiky by si lestil? :skler ja ze delas na traumatologii a ne na plastice :lol
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod socoman » Str Apr 05, 2006 4:13 pm

bibop píše:ja pouzivam ty ubrousky na leskle plasty...a na matny povrch.. zadne smouhy tam nemam :-) ..asi zalezi na sikovnosti :-)))

som pisal, ze sa mozme dohodnut na nazornej ukazke. som bol cez vikend v blave sme sa mohli dohodnut, sikulka. ale ja este dva tyzdne pockam a opat budem v blave. tak si potom na vikend nic neplanuj. :mrk
a ked sa ti bude mazda malit, dojdem autobusom :lol
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod pete » Str Apr 05, 2006 8:47 pm

Doktor píše:
bibop píše:ty si chlap :lol


Auto není kosmetické zrcádko ani Váš ksichtík, abych ho furt leštil a ofukoval. :lol


preto ja este nemam fotky mazdy v galerii, lebo odkedy som na fore, dajako sa mi nepodarilo to auto umyt :neutral
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod Doktor » Str Apr 05, 2006 9:06 pm

bibop píše: :shock nase ksichtiky by si lestil? :skler ja ze delas na traumatologii a ne na plastice :lol


delam na ARO, ne na traumacce, ale plastiku zadara delame taky nekdy, kdyz je to nejakej kulich, hehe.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Black » Str Apr 05, 2006 9:26 pm

Doktor píše:
bibop píše: :shock nase ksichtiky by si lestil? :skler ja ze delas na traumatologii a ne na plastice :lol


delam na ARO, ne na traumacce, ale plastiku zadara delame taky nekdy, kdyz je to nejakej kulich, hehe.
Bibop ty to máš popletené :mrk , traumatologii bych jednou chtěla dělat já, tedy pokud se na tu školu dostanu a pokud ji zvládnu vystudovat :pray .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod bibop » Štv Apr 06, 2006 10:50 am

ahaaaaa..... tak to se omlouvam :mrk .. jinak, kdyz jsem byla na skole v prirode, tak jsme meli zdravotni dozor pani, ktera delala sestru na ARU.. pfuuu co nam ona tehdy rikala :shock ... chlap s pulkou pily z cirkularu v hlave..a taaak... :hnus
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron