Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Přepis vozidla.

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Přepis vozidla.

Poslaťod VladaSavel » Pia Aug 05, 2016 8:18 pm

Tak si jdu vylít zlost. Dne 16.6 jsem si zakoupil mazdičku. Autobazar ji neměl ve svém vlastnictví protože mazdu měli jen krátce, tak jsme se domluvily že majitelka vozidla nebude auto přepisovat na ně ale hned na mě aby to bylo rychlejší( hahaha).
Auto jsem si odvezl. Dne 17.6 jsem jel zařidit evidenčku a sepsat plnou moc(ručně), a poslal (Česká pošta) jsem to na adresu.
Nějakým záhadným způsobem dokumenty došli po dvou týdnech. Jelikož evidenčka platí jen 2 týdny musel jsem znovu na evidenčku. Tak jsem tak učinil a odeslal. Tentokrát se pošta činila a za 3 dny byl dokument tam kde měl být. Tak už jsem se těšil že bude vše v pohodě. OMYL!! V Praze na úřadech vadila někomu kdo se blbě vyspal ručně sepsaná plná moc. No trošku jsem si zanadával odeslal novou plnou moc a doufal že tentokrát to bude v pohodě. Ale to už zase byl problém s tím že než jsem se to dozvěděl a plná moc došla tak zase prošlá evidenčka. Tak jsem se nasral s autem bez dokladů jsem jel do bazaru (100km) tam jim to postavil že už nehodlám dál platit další evidenčku a že když mají na stránkách že vše zařídí tak at se úkažou jak to umí. Sepsal jsem s nima papír že na to mají 10 dní a jinak že vozidlo vrátím a oni uhradí náklady. Autobazar s tím neměl žádnej problém a papír podepsali. No tak už jsem si říkal že to bude v pohodě. Včera jsem jel do autobazaru pro vozidlo s tím že mi bylo od nějakého toho jejich kolegy řečeno že si pro to můžu přijet. No tak jsem jel a co jsem zjistil. Doklady nikde. Že prej problém s tím že kopie zelené karty byla vytisknutá na křivo a že museli poslat novou(smyšlenou aby to udajně netrvalo dlouho). Včera prej paní majitelka už vozidlo přepsala a že doklady už odeslala. Tak s nasraností ale zároven s pocitem štěstí že už budu mít po takový době doklady jsem s autem odjel(zase bez dokladů) protože potřebuju vymenit nějaké části na podvozku tak abych mohl hned jak doklady přijdou(pokud se tak stane) jezdit. Vím že Vás to zajímat nebude ale já si musel ulevit. Díky za přečtění a přeji vám aby jste takové jebnuté problémy neměli.
Mazda 323 F BJ 1.6i i 77kw M/T
Toyota Rav4 2.0 VVT-i 98kw A/T
Mitsubishi Carisma 1.8 GDI 92kw A/T
Obrázok užívateľa
VladaSavel
Čitateľ
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str Jún 22, 2016 8:40 pm
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Sedvo » Sob Sep 03, 2016 10:51 am

Pošta je kapitola sama pro sebe, ale pokud posílám doporučeně, tak zásilku lze vždy dohledat (14 dnů u doporučeného dopisu neexistuje - lze reklamovat). Majitelka mohla být salámistka, tedy dostala peníze od bazaru, ale už není tolik motivovaná k přepisu. Důležité je, že už je to OK.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť