Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nový systém parkovania v BA

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Nový systém parkovania v BA

Poslaťod kayman » Pia Sep 28, 2012 8:25 am

čo si o tom myslíte?
http://bratislava.sme.sk/c/6547462/park ... lnych.html

ja bývam v jednej zóne a chodím za priateľkou do druhej. no bude to sranda teda.. :ko
Mazda 626 GF 1.8 74kW, strieborná, hatchback :)
Obrázok užívateľa
kayman
Prispievateľ
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Štv Mar 01, 2012 12:26 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Rainbow » Pia Sep 28, 2012 8:40 am

Je to chore. Neriesi to nic, len vybera peniaze. Byvam v zone, kde nemam trvaly pobyt. Chodim k rodicom do inej zony, kde trvaly pobyt mam. Oni maju tiez auto, takze tam vtedy budu auta dve - a to je uz podla sudruhov vela.
Mazda 323 BA 3HB, Z5
Obrázok užívateľa
Rainbow
Forum Guru
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 9:52 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod marclucpicard » Pia Sep 28, 2012 4:03 pm

No záleží ako zadefinujú pojem "večer", od kedy do kedy to bude ak povedzme od 19-tej tak moje návštevy u rodičov budú časovo obmedzené. Nakoľko "večer" už zaparkujú len rezidenti s príslušnou kartičkou za "smiešny ?ročný? poplatok" 20€ :o)
Hoci neviem do ktorej zóny budú patriť ak bývajú pri zimnom štadióne, kde nový systém parkovania snáď pomôže.
Ja bývam na Trnávke čo je 4km ďalej.

edit: takže budeme v rovnakej zóne Ružinov takže pohoda :-)
M6 GG 2.3L - moj dlhorocny sen ktory sa mi splnil 7.6.07
Obrázok užívateľa
marclucpicard
Prispievateľ
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Str Okt 17, 2007 9:56 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod marclucpicard » Pia Sep 28, 2012 4:09 pm

Ale zonácia aj tak nezabráni obyvateľom a nemajiteľom parkovaciho miesta/garáže v Jégého aleji parkovať na opačenej strane ulice kde zaberajú parkovacie miesta tamojším obyvateľom ktorí potom nemajú kde zaparkovať, v prípade hokeja je to skoro nemožné bez blokovania 2 áut.
A takýchto podobných parkovacích problémov bude viacej.

Ale na druhú stranu to možno donúti niektorých cezpoľných si zmeniť TP do BA, je totiž veľa takých ktorí vlastnia byt v BA a TP mimo BA.
M6 GG 2.3L - moj dlhorocny sen ktory sa mi splnil 7.6.07
Obrázok užívateľa
marclucpicard
Prispievateľ
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Str Okt 17, 2007 9:56 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron