Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Drncanie vyfuku

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Drncanie vyfuku

Poslaťod thejazz » Str Júl 13, 2011 9:07 pm

Ahojte ,
Mam taky problem s Mazdou 6 r.2006.Ked prejdem po nejakej diere, nerovnosti, vytlku, tak pocut kovovy zvuk, akokeby plech o plech.Ide to zo zadu akokeby od vyfuku, no inu moznost nepopieram.Viete mi poradit co to moze byt? Robi to iba pri nerovnostiach, ked idem po kvalitnej ceste tak absolutne nic.Napadli ma tepelne stity , vraj modely pred FL mali s tym problem ze boli uvolnene, no my mame model po FL.Tak neviem co to moze byt.

Vopred Dakujem :wink
Mazda 6 GG 2.0i 108kW Benzin F/L
Obrázok užívateľa
thejazz
Opytovateľ
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Str Júl 13, 2011 7:21 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Rainbow » Str Júl 13, 2011 9:13 pm

Skus chytit zadnu cast vyfuku (najlepsie studenu) a poriadne s nou pohybat. Sice nemam Mazdu 6, ale stary vyfuk mi buchal o napravu a teraz novy bucha o plech nad nim...
Mazda 323 BA 3HB, Z5
Obrázok užívateľa
Rainbow
Forum Guru
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 9:52 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod thejazz » Str Júl 13, 2011 9:18 pm

OK skusim zajtra ze co to robi. Akurat som vymenil tie gumy co drzia vyfuk , boli nejake makke, ale nezlepsielo sa to, a pri prehliadke servisak zistil ze jeden z tych troch drziakov co drzia vyfuk bol zlomeny,zavarilo sa to a stale to robi.
Mazda 6 GG 2.0i 108kW Benzin F/L
Obrázok užívateľa
thejazz
Opytovateľ
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Str Júl 13, 2011 7:21 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod thejazz » Pia Júl 22, 2011 7:04 pm

do rici uz ma to zere nenormalne...dneska som sa valal hodinu pod autom , buchal som po vyfuku no nenasiel som nic, tepelne stity su take tenucke jeden rezonoval tak som to vytlmil , siel som sa previezt a furt to rezenovalo...uz ma to zere po kazdej velkej nerovnosti rezonuje nejaky plech....neviem to najst sakra.....ti co mate 6 . ku....nerobilo vam to? :hmmhmm :hmmhmm
Mazda 6 GG 2.0i 108kW Benzin F/L
Obrázok užívateľa
thejazz
Opytovateľ
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Str Júl 13, 2011 7:21 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Pon Júl 25, 2011 1:48 pm

Nerobilo a nerobi (M6 1.8 wagon 2007)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod M6 GH GTA » Pon Júl 25, 2011 9:21 pm

Zavez to normalnemu mechanikovy a usetris si cas aj nervy!
ex M3 Mps, Mazda 6 GJ 2.5 AT, Mazda RX-8,
M6 GH GTA
VIP 2013
 
Príspevky: 651
Registrovaný: Str Jan 14, 2009 1:21 am
Bydlisko: Hiroshima
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod leichnam » Uto Júl 26, 2011 7:07 pm

Taketo drnciace veci sa tazko riesia od stola, preto som tiez toho nazoru aby si to zaviezol inam :palec
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod thejazz » Sob Sep 03, 2011 1:03 pm

Problem vyrieseny, bola to taka banalita ze az.....ked robili na aute folie a davali spat plast na piate dvere, tak pri svetle je taky kovovy hacik , ktory drzi plast .Ten samozrejme zabudli na pravej strane , a to rachotilo o plech.Som rad ze som to konecne nasiel a ze to nie je vyfuk. :dobry

Inak ked robili folie vybili mi baterku, zadny stierac dali pozdlzne a nie zvislo, zle dali tapacirung na prave zadne dvere , plus toto. Asi este nerobili sestku. :ko Ale zas folie su zrobene spickovo. Takze dakujem za rady, tema je uz pre mna uzavreta 8)
Mazda 6 GG 2.0i 108kW Benzin F/L
Obrázok užívateľa
thejazz
Opytovateľ
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Str Júl 13, 2011 7:21 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť