Stránka 1 z 1

Aký som to ja hlupák...

PoslaťNapísal: Uto Apr 27, 2010 5:41 pm
od asfethan
Tak včera v Europa SC (BB) som oryhoval po základnú farbu pravé zadné dvere (asi 10 pásikov 1mm širokých o dĺžke 5-15cm). Darmo keď má človek na tvári slnečné okuliare v podzemnej garáži a snaží sa centimeter líznuť stĺp aby zaparkoval vedla rozkysnutého SUV tak to nemôže dobre dopadnúť. Mám za sebou už viac ako desať tisíc kilometrov bez nehody na X6 a teraz sa mi stane toto. A to len preto že som taký tvrdohlavý blb a nedal som na slová priateľky ktorá mi hovorila že už tam nie je miesto. "Však to vykryjem tesno-tesne" hovoril som si... Ach.

Takže teraz môžem s pravým predným blatníkom dať prestriekať aj dvere. Peňaženka schudne minimálne o 300EUR. Ach. Mimochodom za ten blatník môže nafúkaná ženská ktorá sa po zaparkovaní na okraji cesty pozrie do spätného zrkadla či niečo nejde, potom 5min šmátra v kabelke a potom zrazu a prudko priam "rozkopne" dvere... Na vozovke 5cm snehu (stalo sa to vo februári tuším) a ja som sa aj s ABSkom šmýkal ďalší meter aj niečo. A ešte má tú drzosť po mne vykrikovať "aj nabudúce treba ísť tak rýchlo" - šiel som 30km/h a mám na to svedka... Jej "Pólu" sa nestalo nič a za chvíľku zmizla peši za rohom. Darmo som tam vyčkával 3/4 hodiny, už sa nevrátila a ja som musel fičať do BB.

Na porazenie...

Re: Aký som to ja hlupák...

PoslaťNapísal: Uto Apr 27, 2010 9:17 pm
od TomasVFR
dufam ze tej pici si aspon obisiel auto klucom :ko

Re: Aký som to ja hlupák...

PoslaťNapísal: Uto Apr 27, 2010 10:42 pm
od asfethan
No praveze ja nedokazem byt taka pomstychtiva svina... Mozno je to aj na skodu, takto nedostala ziadnu priucku a bude to robit kludne dalej. Chcel by som teda varovat ludi zo zapadoslovenskeho kraja, mala totiz pezinske znacky. Pokial teda uvidite stat na kraji cesty, alebo v dosahu cesty strieborny VW Polo, dajte si pozor aj napriek tomu ze bude mat zhasnute vsetky svetla, pozatvarane dvere, nebude nastartovany a vnutri nebude nikoho vidno!

Inak je to pre mna bezvychodiskova situacia. Xedosik by som chcel dat komplet prestriekat na ciernu lesklu (ako zrkadlo) metalizu. No vybalit jednorazovo 1500-2000EUR za striekanie je pre mna velmi velka polozka... A zase davat 300E aby som dal prestriekat tieto dva diely do povodnej farby su z dlhodobeho hladiska vyhodene peniaze do luftu. Proste som z toho uplne na vetvi, vobec neviem co a ako dalej :bee