Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mam dnes nadherny den

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Mam dnes nadherny den

Poslaťod miko613 » Pon Okt 05, 2009 9:14 pm

Tak a zase so dojazdil,este vcera som ho chvalil ze ako pekne drzi a dnes sa mi to vratilo jak bumerang.
Slak trafi cely Mercedes.
Prílohy
IMG008.jpg
IMG005.jpg
Xedosik to je V6 ako ináč.Ale uz nie sú dva.
Obrázok užívateľa
miko613
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Sob Aug 04, 2007 10:56 pm
Bydlisko: Kežmarok,SLOVAKIA
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod tomcat » Pon Okt 05, 2009 9:35 pm

Čo ti odišlo?
tomcat
Prispievateľ
 
Príspevky: 361
Registrovaný: Štv Jan 03, 2008 5:18 pm
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod miko613 » Pon Okt 05, 2009 9:45 pm

Tipujem na vstrek,alebo ventil.Zajtra budem vediet isli to rozobrat.

Ale asi by ma j..lo keby som tak musel volat ku xedosu. :lol
Xedosik to je V6 ako ináč.Ale uz nie sú dva.
Obrázok užívateľa
miko613
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Sob Aug 04, 2007 10:56 pm
Bydlisko: Kežmarok,SLOVAKIA
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Casper » Pon Okt 05, 2009 9:47 pm

ja som tiez pochvalil mazdu ako dobre pradie a na druhy den prdlo tesnenie pod hlavou(alebo hlava) :buuu:
[b]626 GE Comprex
Obrázok užívateľa
Casper
Prispievateľ
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Uto Nov 28, 2006 1:57 pm
Bydlisko: Galanta okolie
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod tomcat » Pon Okt 05, 2009 11:46 pm

miko613 píše:Tipujem na vstrek,alebo ventil.Zajtra budem vediet isli to rozobrat.

Ale asi by ma j..lo keby som tak musel volat ku xedosu. :lol


Xedos je už iná značka... :palec
tomcat
Prispievateľ
 
Príspevky: 361
Registrovaný: Štv Jan 03, 2008 5:18 pm
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod miko613 » Pia Okt 16, 2009 9:11 pm

No takze nakoniec mi zadrelo ojnicne loziska a par krat obleteli okolo klukovky,az je krasne fialova.

Tak sa dal druhy motor a vcera v Klcove mi zase zadymilo a Turbo v prdeli.

To neviem ci mam take stastie alebo je ten Spriner fakt na hovno.
Xedosik to je V6 ako ináč.Ale uz nie sú dva.
Obrázok užívateľa
miko613
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Sob Aug 04, 2007 10:56 pm
Bydlisko: Kežmarok,SLOVAKIA
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Doktor » Sob Okt 17, 2009 6:59 pm

Asi jazdis ako klasicke dodavkarske hovado. :spik2
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod miko613 » Ned Okt 18, 2009 9:56 am

:hmmhmm to neviem snazim sa dodrzovat predpisy,aj ked sice jazdim rychlo.
Co sa mi stalo nie tak davno
pri vyjazde zo Secoviec siel predomnou Seat Toledo a vliekol sa asi 40 celu obec,tak som pred koncom obce hodil blinker a obehujem ho no ked som bol na jeho urovni zacal mi hajzel pridavat tak som siel na brzdy a znova za neho.
No ale ma tak nasral ze som si ho sledoval az po Hriadky a ked zacal spomalovat uz som bol vedla neho zapol som mu pravy blinker a zacal som ho tlacit von z cesty,ved uz pravou stranou siel po jarku.
Tak dufam ze mu to stacilo a nabuduce si uvedomi co ma spravit.Nie ze by ma to bavilo ale ak by vtedy vyslo oproti auto asi by to bolo o drzku.
Uz ma to jednoducho nebavi a pozicane vraciam okamzite spat. :prdel
Xedosik to je V6 ako ináč.Ale uz nie sú dva.
Obrázok užívateľa
miko613
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Sob Aug 04, 2007 10:56 pm
Bydlisko: Kežmarok,SLOVAKIA
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod MrSix » Uto Okt 20, 2009 10:33 am

miko613 píše:...pri vyjazde zo Secoviec siel predomnou Seat Toledo a vliekol sa asi 40 celu obec,tak som pred koncom obce hodil blinker a obehujem ho no ked som bol na jeho urovni zacal mi hajzel pridavat tak som siel na brzdy a znova za neho.
No ale ma tak nasral ze som si ho sledoval az po Hriadky a ked zacal spomalovat uz som bol vedla neho zapol som mu pravy blinker a zacal som ho tlacit von z cesty,ved uz pravou stranou siel po jarku...

Vies co, nemaj mi to za zle, ale ty si sa tiez nezachoval spravne (a to som svoj nazor riadne scenzuroval). Pred koncom obce aj ja zacnem obvykle pridavat, a tipujem ze to robi 95% vodicov. To si predsa mohol cakat, ze nepojde po okreske 40-50km/h len preto, ze ho niekto s dodavkou chce obehnut! Neviem co mal za motor, ale mozno by ten Seat isiel mimo obce este rychlejsie ako ty.

A k tomu vytlacaniu z cesty: mam v odkladacom priestore dveri ulozeny kluc na kola, taky fajnovy zahnuty, s rukovatou. Ja na jeho mieste by som stiahol okno, a yebol bych ti ten kluc cez tvoje sklo dveri do hlavy. Prisambohu! Ak by som nedajboze viezol niekoho vedla seba, priatelku alebo rodinu, tak zastanem, a zrubem ta tak ze mesiac-dva budes soferovat leda tak invalidny vozik! Clovece, len si ma svojim prispevkom utvrdil v tom, ze vacsina vodicov tychto skrinovych dodavok su ober-hovada za volantom. A este sa tym aj chvalia!
Mazda6/Sport, CD143, Plusline (2007)
Mazda6/SportCombi, G194, Revolution (2019)
MrSix
Prispievateľ
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Ned Dec 30, 2007 7:33 pm

Poslaťod Epicure » Uto Okt 20, 2009 12:30 pm

Keď si ho na konci obce začal predbiehať a on SVIŇA JEDNA si dovolil pridať? To je absolútne logické, že na konci dediny pridá. A keď si sa tak strašne ponáhlal a on sa vliekol neuveritelne pomalých 40km/h, tak prečo si ho neopálil ešte v dedine?

Keby si to s tým vytláčaním do jarka spravil mne, tak ťa v momente zablokujem, z kastlíka zoberem gun a na mieste ťa tam odjebem! Uvedom si do budúcnosti jednu vec: toto spravíš nesprávnemu človeku a skončíš..

Edit: A navyše si myslím, že ten človek doteraz ani len netuší, prečo si mu to spravil. Pokial to bol nejaký sviatočný šofér, čo sa pozrie do zrkadla jeden krát za jazdu, tak ani nevedel, že sa ho chystáš predbehnúť...
Ja som tiež kedysi jazdil zhodou okolností na Sprintri - najdlhšia 313 to bola. Ja viem, čo to je keď natrafíš na šoféra, čo sa vleče. Ale prepáč, 40 km/h v dedine nie je až také zlé, aby si mu na oplátku spravil toto.. Doteraz trávim v aute denne množstvo času a stretnem sa denno denne s množstvom čurákov, čo ma naserú. Ale ja si zanadávam a pak už serem na to, lebo viem, že ma o chvílu vytočí ďalší. Je to hlavne o prístupe a o konktrétnom človeku, pretože ja si nepotrebujem nič dokazovať konaním takýchto somarín, ktoré ohrozujú mňa, ale hlavne DRUHÝCH!

Just think about it...
Obrázok užívateľa
Epicure
Prispievateľ
 
Príspevky: 390
Registrovaný: Str Jún 11, 2008 1:42 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Peacemaker » Uto Okt 20, 2009 1:03 pm

Plne súhlasím s Epicure.
MAZDA6 nero, r.v2003, diesel 2.0, 100kW
Boh stanovil medze ľudskej múdrosti,ale nestanovil žiadne medze pre ľudskú hlúposť-a to nie je fér.
Obrázok užívateľa
Peacemaker
Komunikátor
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Štv Feb 26, 2009 8:08 pm
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod Epicure » Uto Okt 20, 2009 1:18 pm

PS: Miko, neber to osobne, ja ťa nebudem poúčať, čo je správne a čo nie.. Tiež to neber ako "útok" na tvoju osobu. Len na môj vkus to bolo troška moc. To je všetko. Mier na tvojich cestách :o) Dúfam, že si sa neurazil.. :wink
Obrázok užívateľa
Epicure
Prispievateľ
 
Príspevky: 390
Registrovaný: Str Jún 11, 2008 1:42 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod miko613 » Uto Okt 20, 2009 5:19 pm

Chlapci citajte pozornejsie,pisal som ze mi zacal pridavat az ked som bol na jeho urovni,a okrem toho ak by zastavil tak ho vytiahnem vonku sam a zmalujem mu ksicht tak ze sa bude bat pozriet do zrkadla.
Podla mna vie velmi dobre co spravil ale nebudem to tu zase rozmazavat.
Xedosik to je V6 ako ináč.Ale uz nie sú dva.
Obrázok užívateľa
miko613
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Sob Aug 04, 2007 10:56 pm
Bydlisko: Kežmarok,SLOVAKIA
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod MrSix » Uto Okt 20, 2009 5:41 pm

miko613 píše:...tak som pred koncom obce hodil blinker a obehujem ho no ked som bol na jeho urovni zacal mi hajzel pridavat tak som siel na brzdy a znova za neho...

To si si "nevsimol", ze ste medzicasom dosli na koniec obce??? Pochop ze on UPLNE NORMALNE zacal zrychlovat, prave preto, ze skoncila dedina! Nemohol za to, ze za nim siel daky druk nadrzany jak sanky na jesen, a zacal rozbiehat svoju skatulu uz sto metrov pred koncom obce, co mu vydalo tak aby sa dostal vedla neho. Ti nedoslo, ze osobne auto asi zrychluje lepsie? Ked na to nemas, tak nepredbiehaj! Ale necakaj ze ostatni zmenia svoj styl jazdy len preto, aby si ich ty "trhol" tesne na konci dakej dediny.

A este nieco, a to je sakra dolezite: AJ KEBY TO ON UROBIL SCHVALNE, neopravnuje ta to k takemu jednaniu! On ta neohrozil priamo na zivote (ak si sa teda nevybral predbiehat rovno oproti autu prichadzajucemu v protismere, co zas vodici tranzitov robia uplne bez problemov). Ale ty, ak si ho fakt vytlacil tak ze uz "isiel pravou stranou po jarku" (tvoje slova!), tak si ho ohrozil uplne jednoznacne a umyselne. BODKA!

Hovadinu si spravil ty, tak si to aspon uznaj. A hovorim ti na rovinu, ja jazdim uplne rovnako ako ten v tom tolede: v obci radsej pomalsie ako nad limit, a ked pride koniec obce, zacnem pohodlne zrychlovat, aj keby bolo za mnou 10 soferov na transitoch a vsetkym by tiekla uz pena z huby len aby ma predbehli. Chran ta panboh a vsetci svati spolu, ak by si mne chcel vyviest nieco podobne. To by si fakt len tazko rozchodil. Si kup radsej NeedForSpeed na konzolu, a tam sa mozes vyblaznit do aleluja. Aj vytlacat druhych z cesty...
Mazda6/Sport, CD143, Plusline (2007)
Mazda6/SportCombi, G194, Revolution (2019)
MrSix
Prispievateľ
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Ned Dec 30, 2007 7:33 pm

Poslaťod miko613 » Uto Okt 20, 2009 6:10 pm

Vies co kasli na to toto sem vobec nepatri,ja som len chcel poukazat na to ako to na cestach je,bohuzial.Prejazdil som celu Europu a nikde sa mi nic podobne nestalo.
No keby si sedel vedla mna asi by si mi dal za pravdu,ale nebol si tam tak nesud.BODKA
Xedosik to je V6 ako ináč.Ale uz nie sú dva.
Obrázok užívateľa
miko613
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Sob Aug 04, 2007 10:56 pm
Bydlisko: Kežmarok,SLOVAKIA
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť