Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Klasika...

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Klasika...

Poslaťod TomAnt » Pia Aug 28, 2009 5:46 pm

Ospravedlnujem sa vopred za slovnik, ale musim. Kto nechce, nech dalej necita.

***

Ludia su kurvy, takze to skratim.
Pridem rano k zabe a zaba je naburana od nejakeho kokota, ktory nevie parkovat. A ten vyjebanec ani nenechal odkaz za stieracom.
Takze cely den kolecko policia, poistovna, Mazda.

Suma sumarum, zaba dostane nove lave zadne dvere, a bude sa striekat lavy zadny blatnik a zadny naraznik...

A ja o chvilu vyrazam von na lov s fotakom a ak najdem toho skurvenca, co bude mat pozostatky zelenej metalizy na svojom aute, tak ma chalan problem, nakolko zdrhol z miesta cinu. A mam v pici ze to dlho potrva, ale zaloba na sud pojde a budem si narokovat usly zisk, psychicku ujmu a cokolvek co este pojde. Mna takito kokoti srat nebudu. Drzte palce nech ho najdem...

P.S. Fotky sa mi sem davat ani nechce, za a. to na fotkach tak neviniklo ako v skutocnosti, za b. ani to vlastne nie je az take hrozne ako ked to clovek napise a za c. ani vas nebudem stresovat so smutnou udalostou...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod mosat1 » Pia Aug 28, 2009 9:35 pm

Joj chlape, tak to mi je luto, ze si to takto schytala tvoja zabka. A od daneho cloveka to je teda riadne svinstvo. Si mal urcite dost neprijemny den a riadne pokazenu naladu... Bolo by fajn, keby sa ti podari daneho cloveka najst a nechcel by som byt v jeho kozi, ked ho najdes...
Mazda 6 GG, 2.0, 2003
mosat1
Prispievateľ
 
Príspevky: 344
Registrovaný: Štv Sep 13, 2007 9:45 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod dopr » Pia Aug 28, 2009 9:51 pm

no comment... jak jsi napsal, lidi jsou kurvy, tak to proste je :bee
.: MX-5_NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino :. Obrázok
Obrázok užívateľa
dopr
Forum Guru
 
Príspevky: 1234
Registrovaný: Uto Jún 26, 2007 4:49 pm
Bydlisko: Senetářov, BRNO
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod JodiBB » Sob Aug 29, 2009 10:11 am

Ludia su fakt pi*e. Mne uz niekto so striebornou metalizou ojebal vodicove dvete pri na/vystupovani. Auto ma 3 mesiace. :potichu
Od vtedy parkujem v praci sam na druhom konci parkoviska a pred domom na pozdlznom stani.
Drzim palce nech toho curaka najdes. :hummer
Mazda6 2.5i GTA R2 sedan ebony
Obrázok užívateľa
JodiBB
Pisateľ
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Sob Apr 04, 2009 7:38 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod solino2 » Sob Aug 29, 2009 2:34 pm

ODJEB MU HLAVUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :!!: :!!: :!!:
Mazda 6 2,3i Sport
Obrázok užívateľa
solino2
Komunikátor
 
Príspevky: 547
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 2:01 pm
Bydlisko: Slovensko - Vráble
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod MaceK » Sob Aug 29, 2009 2:36 pm

tak to je nieco ...... pichni ho kudlou do chrbta hajzla ... nee nee kudlou do vsetkych pneumatik a troska sa prejst po laku kurve akejsi ..... sry za vyrazi ale mne sa tiez nieco take stalo ale kaslal som na to bol to iba Fiat Uno :dobry
MaceK
Opytovateľ
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Štv Aug 27, 2009 12:58 am

Poslaťod Batman » Sob Aug 29, 2009 10:11 pm

Chuj jeden. Tiez mam velke obavy z podobnej veci kedze mam auto z kazdej strany olepene dielcami ktore asi uz tazko zozeniem.
Mazda 6, 1.8, 2003, GroundZero, Mio C720 IGO8
Obrázok užívateľa
Batman
Komunikátor
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Štv Mar 06, 2008 9:55 am
Bydlisko: Trenčín
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod leichnam » Ned Aug 30, 2009 2:25 am

"Boha jeho", tu sa začalo riadne nadávať :lol
K téme: zabic, usekac ruky, uje*ac hlavu, upálic až ho nájdeš :hmmhmm
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod pepo » Ned Aug 30, 2009 3:25 pm

taka vec dokaze riadne zneprijemnit vsetko okolo, do puce hajzel jeden...

keby sa ho/ju podarilo najst, hned spisat zalobu na sud a vysudit co sa da, ale neviem ci sa podari najst...

ak mas priamo vyhlad z okna na zabku, tak neuvazoval si nad nejakou kamerou?
pepo
Prispievateľ
 
Príspevky: 408
Registrovaný: Str Feb 20, 2008 5:12 pm
Bydlisko: BR, TT
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod TomAnt » Pon Aug 31, 2009 7:53 am

Kamera je s krizkom po funuse :) Uvazoval, ale kedze parkovisko pri dome je obrovske, potreboval by som aspon 3 tie kamery. Navyse, na miesto, kde som parkoval pri tomto incidente z okna ani nevidim...

Najst ho uz asi nenajdem, pretoze som si to zanalyzoval a viem ako k tomu na 98% doslo. Tym padom viem, ze to s najvacsou pravdepodobnostou nebol ziaden sused, ale nejaki robosi / maliari / oknari, co tu rano vykladali nejake veci (tovar, cokolvek). Tym padom to auto sem uz nemusi nikdy zavitat... Zial...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod MrSix » Pon Aug 31, 2009 9:38 am

Odtat ruky takemu chrapunovi, od samej prdele! Nic ineho si nezasluzi...

Dufaj ze ta uz nic horsie necaka, lebo ja som mal v priebehu par mesiacov tri neprijemnosti: naraznik na parkovisku, vzapati klucom dvere dodriapane, a na zaver buracka. Teraz uz pol roka ziaden problem, tak som z toho uplne nesvoj... :-)
Mazda6/Sport, CD143, Plusline (2007)
Mazda6/SportCombi, G194, Revolution (2019)
MrSix
Prispievateľ
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Ned Dec 30, 2007 7:33 pm

Poslaťod PePa » Pon Aug 31, 2009 2:08 pm

Tome, aj keby si ho nasiel, asi by sa to tazko dokazovalo.
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod TomAnt » Pon Aug 31, 2009 2:47 pm

To som sa pytal policajtov, ze co spravit, ked najdem na druhy den na parkovisku auto s mojou metalizou na jeho narazniku.

No a povedali mi, ze normalne mam v pohode zavolat 158, ze mam podozrenie ze je to on, oni pridu, zavolaju typka, vypocuju na mieste, ODMERAJU (zrejme nejaka rekonstrukcia ako sa to mohlo prihodit) a ak to bude pasovat vyskovo, proste ze to sedi a ma na narazniku moju metalizu, tak sa ho budu pytat dalej. No a ma dve moznosti, bud do niekoho takto nabural predtym a uz je to nahlasene, co oni vedia vysielackou zistit, alebo to nabural do mna...

Lenze, uz ho nenajdem...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Uto Sep 01, 2009 1:57 pm

Co chces, aby som povedal. Viem, ako sa citis, stalo sa mi to rovnake, akorat vpredku. Su to svine a kurvy a nezrobis nic :(. Drz sa a nech sa oprava moc neponahla...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod ursus » Uto Sep 01, 2009 7:18 pm

Tak to Ti vôbec nezávidím. No ale ako vidím, vy v BA ste už takí. Pri mne raz v ZA na parkovisku stálo celý deň auto so ŠPZ BA a po jeho odchode som si našiel preliačinu na lavých dverách. Od vtedy sa už viac neukázal. No keby, urobil by som mu to isté ja."Ďakujem!"
Obrázok užívateľa
ursus
Prispievateľ
 
Príspevky: 149
Registrovaný: Pia Jún 12, 2009 6:02 pm
Bydlisko: ZA

Ďalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť