Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Klasika...

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Re: Klasika...

Poslaťod Epicure » Uto Sep 01, 2009 9:19 pm

My v BA sme už takí?? To si asi robíš prdel.. Tým chceš povedať, že len my Bratislavčania nevieme parkovať, alebo oplieskavame dvere na parkovisku ostatným autám?

A mimochodom, TomAnt napísal, že pravdepodobne to bolo nejaké robošské auto, čo vykladalo materiál na parkovisku. A kto v Bratislave prevažne mukluje(myslím tým špinavú manuálnu prácu)?? CPčkári(pre neznalých - cezpolní - mimobratislavčania).

A na margo vás Žilinčanov: bolo niekedy na jar tohto roku. Bol som pracovne v ZA a zastavil som sa na parkovisku pred OC Dubeň. Stál som opretý o kapotu, fajčil som a v tom prišla rodinka v staršom golfe. Staršia pani - spolujazdec, otvorila svoje dvere a dala nimi takú šupu do mojich, že mi skoro cigareta vypadla z huby. Tak som sa otočil, aby som sa pozrel, že čo to je za sedláka a ani som nestačil otvoriť ústa a ich škaredý syn (sedel za tou ropuchou) zopakoval to, čo spravila jeho mama. A do tretice, aby toho nebolo málo, tak vystúpil pán vodič a tiež dal taký symbolický ťuk do auta stojaceho vedla. Tak som sa ich kludným tónom spýtal, že či by to išlo aj bez tých ťukesov do dverí a tá pani mi odpovedala že nech si robím poriadky doma v Blave (už len za tú Blavu by som jej dal facku, neznášam to slovo). Bol som na služobnom aute, čiže mi to bolo srdečne jedno, tak som to už nechal tak, ale ide o princíp..
Ale príbeh ešte nekončí. Tak som dofajčil a išiel som dnu na kávu. Keď som sa vracal ku autu, tak vidím babenku v 5kovom BMW, ako sa snaží vycúvať zo svojho miesta. To vám bola komédia, to vám poviem. Už to vyzeralo, že to zvládne, tak čo sa nestalo? Samozrejme mi oškrela nárazník.. Nepochopím ako, lebo tam mala sezory a ešte aj display, ale budiž. Fešácky mi oškrela auto a pobrala sa preč..

Neuveritelné? Bežná vec. A to mám teraz šeckých Žilinčanov hádzať do jedného vreca, lebo mi takto behom polhodiny zmastili služobné auto? Je druhá vec, kebyže sa mi toto stane na Mazde, tak to by pre nich dopadlo úplne inak. Proste ludia sú šelijakí. Sú aj k*koti, sú aj normálny. Ale to čo sa stalo TomAntovi sa dennodenne deje na celom SR. A preto nemám rád, keď ludia kydajú na Bratislavu, Bratislavčanov, že vy ste takí a takí.. Proste najprv pouvažujem nad niečím, čo poviem...
Obrázok užívateľa
Epicure
Prispievateľ
 
Príspevky: 390
Registrovaný: Str Jún 11, 2008 1:42 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Rainbow » Uto Sep 01, 2009 10:49 pm

Tak s tymto suhlasim, vratane slova "Blava" - to ked pocujem, tak sa mi otvara nozik vo vrecku.
Mazda 323 BA 3HB, Z5
Obrázok užívateľa
Rainbow
Forum Guru
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 9:52 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod mollusca » Štv Sep 03, 2009 7:03 pm

ja parkujem s mojou mazdou vo dvore bytovky, miesta su dost na tesno a uz mam dva tukance z boku predneho naraznika, kde parkuje blondinecka s oktavkou kombi /znacka BA/ a maju maleho syna - tukance presne pasuju na jej zadne dvere :(
mollusca
Opytovateľ
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Str Júl 22, 2009 8:04 pm

Poslaťod Kris » Štv Sep 03, 2009 8:25 pm

Moj 11 rocny synovec tiez otvoril xedos tak ze drbol do vedlajsieho auta. Zjebal som ho jak sirotu. Proste ohybaj ma mamko kym som janko.
Tomo, aj zazraky sa deju a mozno ho najdes.

Tu je jeden zo zazrakov.
Mojej kolegyni bratovi ukradli feldu. Smutny bol, lebo hoci bola uz osuntela, kopa nedostatkov, proste mal ju rad.
O tyzden na to bol v Karlovke pri Bille, a co nevidi ,jeho felda, opravene plechy, dana do pucu, sklo vymenene.atd.proste skoro-generalka :)).. Ide ti k autu a hovori panicke v aute ..take blondynecka okolo 35tky..ze nehnevajte sa ale toto sa mi zda ze je moje auto..a ona ze to je vylucene a ze on ze nie a ze ked chce ze jej to dokaze ..a ona ze nie .. a ze on teda vola policajtov...a ona ze nech vola..a jak zavolal, tak ze ona si ide zatial nieco vybavit do lekarne..uz ju viac nevidel :)))
Policajti jak prisli, to len overili, pokrcili plecami a povedali ze je jeho..tak nech si auto samozrejme berie.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod andree » Pia Sep 04, 2009 5:40 pm

Lidi jsou totální debilové.
Moje Mazda si vybrala "své" blbé období v dubnu.
Parkuji podélně a v kopci, ono to podélné parkování je samo sebou porodem, když člověk vidí, co někteří "řidiči" u toho natropí, tak je rád, že jeho auto není v dosahu. A když je to v kopci, je o zábavu postaráno. Takže raději parkuji dále od domu na šikmém stání. Holt si člověk ale nevybere a Technická správa chtěla čistit komunikace, takže Mazda musela jít na 2 dny do podélného exilu.

Žádný překvápko se nekoná - rýha 25x10 na zadním nárazníku vlevo, od nějakýho bílýho vocase. Asi 50m dále jsem našel bílou firemní Fabku, s čerstvou rýhou - seděla jak tvarem, tak výškou - nafotil jsem to, skontaktoval jsem se s jednatelem firmy, ten mi dal číslo na člověka, co s tím jezdí a... ten to samozřejmě všechno popřel :)

Málem jsem ale upadnul na prdel, když jsem si - na tom šikmém stání :lol - našel za 3 týdny na to pravej zadek nabořenej od ňákýho kokota. Kruh s průmerem asi 30 cm, lak sedřenej až na černej plast - prostě radost.

Lístečky nebo tak něco, ani v jednom případě, nejsme v Norsku :nene
Tady u nás bude platit jen chytit toho hajzla u toho a nasadit prdelí na kůl v plotě...ať má taky ňákej emocionální prožitek...

PS: Důlky ve dveřích? :lol Myslíte, že to někoho trápí? Vždyť to je jen spotřební zboží! [Jak já bych je za tyhle hlášky mlátil.. bezohledná blbá hovada!!!]
andree
Prispievateľ
 
Príspevky: 119
Registrovaný: Pon Feb 09, 2009 9:34 pm

Poslaťod Doktor » Ned Sep 06, 2009 2:27 pm

Vidim, ze je to tu sama vazna tema, tak sa pridam aj ja. Uz asi 4 mesiace sedlam noveho tatosa, momentalne som v Cambridge, no a vcera som bol na leteckom dni zvanom Duxford Air show. Po ukonceni show nastal na parkovisku mensi chaos, pretoze nastal efekt hrdla lieviku. Tak som sa ani nenamahal sa niekam tlacit, pekne som si v klude cital noviny. Ked uz to vyzeralo, ze by sa to mohlo hybat bez prerusenia, tak som sa vydal na cestu aj ja. Nevsimol som si ale plastovy kuzel, ktory mi nejaky dobrosrdecny domorodec postavil medzi predne a zadne dvere na pravej strane, zatial co som bol pohruzeny do mojho Daily Telegraph. No, kuzelka bola po smrti, na aute len trosku oranzovej farby, ktora sa da utriet, ale aj tak... Mrtvu kuzelku som nalozil do kufra, priviezol panovi pri brane s poziadavkou dostojneho pohrebu. Iba mavol rukou a hodil ju do kosa.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod miko613 » Ned Sep 06, 2009 8:26 pm

Ako si to tu citam,kazdemu z nas sa nieco pritrafilo,ja som sa tiez dlho netesil asi dva mesiace na ti mi nejaky k.k.t/p.c. cuchol cez zadne prave dvere az po blatnik,ryha az do zakladu.
TOMANT: sucitim s tebou,ale staci ak sa pozries na autoskoly ako sa tam ucia jazdit.

Najviac sa mi pacia baby co cu cickami nalepene na volante operadlo v kolmej polohe a podme na cestu.
Xedosik to je V6 ako ináč.Ale uz nie sú dva.
Obrázok užívateľa
miko613
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Sob Aug 04, 2007 10:56 pm
Bydlisko: Kežmarok,SLOVAKIA
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Casper » Pon Sep 07, 2009 12:32 pm

Moja mazda tento piatok natrafila na kokota ktory nevedel parkovat. Vysledok polamany predny spojler, samozrejme ziadny listocek alebo nieco take. Dufam ze firemne kamery na parkovisku snimaju aj tu zonu kde som parkoval. Ked zistim kto to bol vrucne podakovanie ho neminie :snip
[b]626 GE Comprex
Obrázok užívateľa
Casper
Prispievateľ
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Uto Nov 28, 2006 1:57 pm
Bydlisko: Galanta okolie
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Pon Sep 07, 2009 2:44 pm

Uprimnu sustrast. Su to hovada...

PS: Spominal som klucom poznacenu novu A4 jedneho kolegu... tak druhy kolega s A4 ma uz uplne rovnako oskretu.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Rainbow » Pon Sep 07, 2009 3:26 pm

Rozmyslanie: Nalestene auto = drahe auto = urcite si na to majitel nakradol. Ja som tolko nenakradol => aspon mu to znicim.
Mazda 323 BA 3HB, Z5
Obrázok užívateľa
Rainbow
Forum Guru
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 9:52 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod andree » Štv Dec 10, 2009 3:49 pm

Takze Mazdicka vydrzela nedotcena skvelych 6 mesicu a 18 dnu od posledniho setkani s kokotem :jupi

Dneska ji pribyla odrenina pro zmenu vlevo vepredu od nejakyho cervenyho hajzla. Pocas mistniho setreni (= "podivam se ve vedlejsi ulici") jeden ze 3 kandidatu ujel (zrovna ten nejperspektivnejsi :lol ). Po minulych zkusenostech (druha rana nasledovala 3 tydny po te prvni) se vsak bojim, ze tohle byl jen darecek od Mikulase, a ten pravy - Vanocni, teprv prijde :tma

Pro legracku jsem zavolal na mestskou policii, jestli to nahodou nezachytila kamera a kupodivu to jeden straznik celkem resi (nebo to alespon rika). Nicmene jeho jasne doporuceni pro takovyto pripad bylo volat 158 a dopravku, oni prijet MUSI, resit to MUSI, a pocas setreni by pak zjistovali i pritomnost kamer / zaznamu. Pry me individualni sance i s jejich pomoci jsou mensi... No nic, snad to alespon nejak rozlestim, i kdyz mam "odpaneny" dalsi dil... Kurva lidi je to mozny??? Ze mi nabori auto 3x za pul roku?
andree
Prispievateľ
 
Príspevky: 119
Registrovaný: Pon Feb 09, 2009 9:34 pm

Poslaťod Sedvo » Sob Dec 12, 2009 2:43 pm

Pánové, tak Vám to způsobil aspoň někdo cizí. Já když měl 14 dní svou M6, tak jsem jeli na výlet, plné auto vše ok a když rozváším od přítelkyně kámošky, tak ta jedna vystupuje, tak suprově, že no jak to napsat, vší silou otevřela dveře, ty samozřejmě vyletěly a co se nestalo, byla tam vlečka a jako na sfiňu hrot, takže tam mám důlek. Raději jsem ani nereagoval, protože její slova byly:,, Ty dveře jdou otvírat tak lehce a tak hodně?" Nezabili byste ji?
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod iron-racing » Sob Dec 12, 2009 4:59 pm

lidia su jebnuty. ja to neriesim. nic s tym nenarobis a zbytocne sa stresujes. je to proste tak. ak nechces mat na aute ani skrabanec, musel by si ho odstavit do garaze, zamurovat vchod a s autom nejazdit. ja pre istotu vacsinou nechavam vzadu tazne a uvazoval som o takom rame, co maju v amerike fizli na fordoch vpredu... :ho:
626GD; 2.0i 66kW 1991 FE6E
Xedos 9; 2.5i V6 24V 149kW 1993 KLZE? :)
Obrázok užívateľa
iron-racing
Prispievateľ
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Sob Okt 03, 2009 1:00 am
Bydlisko: Blízko hlavného mesta
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod andree » Ned Dec 13, 2009 2:20 pm

Sedvo píše:Raději jsem ani nereagoval, protože její slova byly:,, Ty dveře jdou otvírat tak lehce a tak hodně?" Nezabili byste ji?

Tyvoe, to jseš fakt pan Kliďas. Já bych měl o kámošku míň.
Který z těch dvou významů by to ve skutečnosti byl (jestli by jen utrpěly vztahy a nebo její zdraví) si teď tak nějak netroufám odhadnout...
andree
Prispievateľ
 
Príspevky: 119
Registrovaný: Pon Feb 09, 2009 9:34 pm

Poslaťod Sedvo » Ned Dec 13, 2009 2:53 pm

Co jsem měl dělat. Zabít nemůžeš a když bych jí vynadal, tak mi to taky nepomůže.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť