Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Klasika...

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Re: Klasika...

Poslaťod Epicure » Pon Dec 14, 2009 8:14 am

Neviem ako vás, ale mňa viac vytočí, keď si na aute spravím niečo ja sám, než keď mi to spraví niekto druhý. Lebo s blbosťou druhých sa nedá robiť nič, ale s vlastnou blbosťou... :o)
Ako minule. Na parkovisku pri Tescu na Zlatých okolo druhej v noci pri mne zastalo čierne nové MLko s špz žilina. Vyskočila odtial jedna mladá slečna v najmenšej minisukni a spýtala sa ma, že kde sú nejaké slušné podniky, kde si môžu s kamarátkami zatancovať. Tak som jej povedal asi dva, tri. Chvílku sme kecali a pak sa velmi pekne poďakovala, usmiala sa a odkráčala k autu. Ja som mal otvorené moje dvere, tak som šiel nastúpiť. Ale jak som sa za ňou ešte pozeral (resp. za tou minisukňou), tak som troška netrafil moje dvere a ošuchol som sa o lavé zadné dvere. Od nepämati nosím hodiny na pravej ruke a tým ošuchom som tam nechal takú krásnu asi 8cm dlhú ryhu(výhoda drahých, ťažkých, kovových hodiniek). To ma tak neskutočne znechutilo, že odvtedy som začal nosiť hodiny na lavej. Ale zakaždým, keď si idem sadnúť do auta a vidím tam tú ryhu, tak si poviem, že: Ach, ja k*kot! :lol
Obrázok užívateľa
Epicure
Prispievateľ
 
Príspevky: 390
Registrovaný: Str Jún 11, 2008 1:42 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod jegi » Pon Dec 14, 2009 10:11 am

To máš za to, že takto Obrázokčumíš za minisukňou... :ho:
Obrázok užívateľa
jegi
Prispievateľ
 
Príspevky: 147
Registrovaný: Štv Apr 10, 2008 10:19 pm
Bydlisko: Nové Zámky

Poslaťod andree » Pon Dec 14, 2009 12:57 pm

Epicure píše:Ach, ja k*kot!


Neni potreba se vinit za neco, za co naprosto nemuzes!
Cili by to melo byt: Ach, ten muj k*kot! :)
andree
Prispievateľ
 
Príspevky: 119
Registrovaný: Pon Feb 09, 2009 9:34 pm

Poslaťod Epicure » Pon Dec 14, 2009 3:17 pm

andree píše:Neni potreba se vinit za neco, za co naprosto nemuzes!
Cili by to melo byt: Ach, ten muj k*kot! :)


:lol :lol :lol
Obrázok užívateľa
Epicure
Prispievateľ
 
Príspevky: 390
Registrovaný: Str Jún 11, 2008 1:42 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod mclee3 » Uto Feb 09, 2010 3:29 am

poslednu stranu som nedočítal, ale pridám svoj "kameň" trochu z opačnej strany...
v práci som mal jednu najmúdrejšiu kolegyňu, ktorá prišla ráno do roboty a povedala:
"ku*va asi som niekomu zas na*ebala auto" ani nevedela kedy kde iba si všimla že na aute má niekde niečo z ineho auta čo tam nemalo byť či čo...
postup ?
skoro tyzden parkovala o 3 ulice dalej a dala to spraviť kamoššovi ktory zahladil stopy (neviem ako, ale viem že mu denne vyvolavala že ona musi parkovať o 3 ulice dalej)
este ze bývam na dedine daleko od nej.
tak good luck, nech Vás netrafí... :spik2

p.s.: neznašam takých "ludi" čo oťukávajú iným autá, tým treba dať povoz s hnojom a može sa isť fúrikovať...
mazda 121
mclee3
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob Feb 06, 2010 1:06 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod canndale » Str Mar 03, 2010 6:42 pm

mclee3 píše:p.s.: neznašam takých "ludi" čo oťukávajú iným autá, tým treba dať povoz s hnojom a može sa isť fúrikovať...

to by nepomohlo, potom ti obije auto tym furikom s hnojom a na tom nema ani PZP :ho:
je: Mazda 6 HTB 2003 2.0i 104kW
bol: Ford Focus combi 2000 1.6i 74kW
Obrázok užívateľa
canndale
Prispievateľ
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Štv Sep 03, 2009 8:17 pm
Bydlisko: (SVK) BA (niekedy BB)
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť