Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

A je po tuningovaní

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Re: A je po tuningovaní

Poslaťod leichnam » Štv Apr 23, 2009 12:12 pm

Ked už takto, tak daj aspon na prednu nápravu rovnaké kolesá :o)
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod Sinister » Štv Apr 23, 2009 12:14 pm

leichnam píše:Ked už takto, tak daj aspon na prednu nápravu rovnaké kolesá :o)


no šak jasne len nebolo kedy :D
=== Mazda Xedos 9 --MCE-- 2,3l ... V6 ... 210hp ===
Obrázok
Obrázok užívateľa
Sinister
Forum Guru
 
Príspevky: 1095
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 12:27 am
Bydlisko: Bratislava - Petržálka
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Fredino » Pon Jún 15, 2009 5:30 pm

chlapci takze ma caka husta generalka ala vybrus,kruzky gufera cca spolu tych 30 tisic alebo zohnat vrak xedosa samozrejme z funkcim motorom...newiete o niecom....vdaaaakaaa
Mazda Xedos 6, V6, 24V, 106Kw, r.v 1998 Dopravi ma z bodu A do bodu B...co sa o europskych rachotinach neda povedat :)
Obrázok užívateľa
Fredino
Prispievateľ
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv Jan 29, 2009 9:33 am
Bydlisko: Okres Senica

Poslaťod Sinister » Pia Aug 21, 2009 8:34 pm

Ohladom Mazdiašiho sa ASI konečne vyriešil posledný problém...Jednalo sa o praskanie prednej nápravy na velkých hrboloch alebo skôr tukotanie než praskanie...Furt sme boli v tom že za to môže horné uloženie tlmiču čo už nie je 2x vnajlepšom stave ale ako sa mi čírou náhodou podarilo zistit môže za to axialne tiahlo riadenia resp. tyčka riadenia..pri tom naraze dostala taku ranu že sa vytvorila dosť velká vôlav tom kĺbe a tá vytvara to blbé buchotanie čo mi tak pije krv :potichu takže ak sa konečne usmeje štastie v najbližšej dobe sa da nova a mazdiaši bude zasa v starej forme :jupi
=== Mazda Xedos 9 --MCE-- 2,3l ... V6 ... 210hp ===
Obrázok
Obrázok užívateľa
Sinister
Forum Guru
 
Príspevky: 1095
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 12:27 am
Bydlisko: Bratislava - Petržálka
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Fredino » Pia Aug 21, 2009 8:46 pm

ja som zas v prdeli z budikmi dal som indiglo a rucicky sa zblaznili....no coment v poslednej dobe sa mi secko serie :bee
Mazda Xedos 6, V6, 24V, 106Kw, r.v 1998 Dopravi ma z bodu A do bodu B...co sa o europskych rachotinach neda povedat :)
Obrázok užívateľa
Fredino
Prispievateľ
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv Jan 29, 2009 9:33 am
Bydlisko: Okres Senica

Poslaťod Sinister » Pia Aug 21, 2009 8:48 pm

Fredino píše:ja som zas v prdeli z budikmi dal som indiglo a rucicky sa zblaznili....no coment v poslednej dobe sa mi secko serie :bee


ja som sa väčšej uprave budikov vyhol prave kvoli vyberani ručičiek lebo stym je skoro VŽDY problem už som kvoli tomu dával aj nový otáčkomer takže som to radšej už nehal tak :P btw sry že som ta nedvihal nebol som pri tel.
=== Mazda Xedos 9 --MCE-- 2,3l ... V6 ... 210hp ===
Obrázok
Obrázok užívateľa
Sinister
Forum Guru
 
Príspevky: 1095
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 12:27 am
Bydlisko: Bratislava - Petržálka
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Fredino » Pia Aug 21, 2009 8:51 pm

pohoda nic sa nedeje...doporucujem nemen budiky :) musim to dat nejakemu elektrikarovi ci sa to da sprawit...v pondelok budem mudrejsi
Mazda Xedos 6, V6, 24V, 106Kw, r.v 1998 Dopravi ma z bodu A do bodu B...co sa o europskych rachotinach neda povedat :)
Obrázok užívateľa
Fredino
Prispievateľ
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv Jan 29, 2009 9:33 am
Bydlisko: Okres Senica

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť