Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nehoda a bez zápisu?

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Nehoda a bez zápisu?

Poslaťod bory » Sob Júl 05, 2008 9:38 pm

V pátek hodně brzo ráno jsem jel do Německa a najednou těsně za hranicema už v D padla rána.Řidička osobáku se asi otáčela na děti,nebo zaspala a mírnou zatáčku z prudkého kopce vzala rovně a tak nešťastně,že si vybrala mě.Jel jsem s kamionem.O nehodě jako takové se nebudu rozepisovat,nebyl to pěkný pohled.Jen zadní část vozidla zůstala celá.Měl jsem svědky,jak havárie proběhla,ale policie s nikým nic nesepisovala a místo nafotila,natočila na kameru a odjela.Svědek je nezajímal.Samozřejmě mi stačili vrátit mé doklady a TP a řekla,ať si zavolám odtah a jiné auto na přeložení,že to na silnici takhle stát nemůže.Tím to skončilo a skočili do vozu.Mam na mysli policii.Nemám žádný doklad o nehodě.Asi to nebude normální postup,nebo ano?Nebo mě bude ještě něco čekat v brzké době?Nebo je to tím,že v osobním vozidle nemohl nikdo vypovídat a vinu měla bezesporu řidička?Stalo se někomu z Vás něco podobného?
ObrázokObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod Ivan BA » Sob Júl 05, 2008 9:44 pm

Stalo v BA a tiež to bolo bez zápisu, nasledovali iba súdne predvolania k vypovedaniu (ako svedka).
Držím palec, sú to nepríjemné zážitky.
Ak ti vrátili vodičák, malo by to byť O.K.
Mazda 626 GF 14S2 2.0i 136 PS, Chrysler Voyager 2,5 CRD 143 PS
Obrázok užívateľa
Ivan BA
VIP 2009
 
Príspevky: 699
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 8:11 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod bory » Sob Júl 05, 2008 9:53 pm

Vše mám,ani jsen nedejchal.
ObrázokObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod TomAnt » Sob Júl 05, 2008 9:57 pm

Smutne zazitky :(
Ale pre teba to zrejme skoncilo, inac by ti nevratitli papiere a chvilu by si ta tam nechali, predpokladam.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dopr » Sob Júl 05, 2008 10:02 pm

Uf. tohle nechci nikdy zazit :tma

jinak pravdepodobne uz te nic neceka. To by ti neco rekli. Kazdopadne, kdyz ti vse vratili, asi se jim to taky jevilo jasne, jak se nehoda stala.
.: MX-5_NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino :. Obrázok
Obrázok užívateľa
dopr
Forum Guru
 
Príspevky: 1234
Registrovaný: Uto Jún 26, 2007 4:49 pm
Bydlisko: Senetářov, BRNO
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť