Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

zase ja to neni mozne. . .

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Re: zase ja to neni mozne. . .

Poslaťod misko42 » Pon Júl 07, 2008 10:54 am

zatial to pokracuje tak ze bol som u toho co to obhliadol a napisal ze skoda je 20760,-skk najskor mi to chcel dat ako dve poistne udalosti,cize by som platil dvakrat spoluucast,hahaaa... cakal ze mu dam nieco do vacku,uplne to bolo na nom vidiet, ze: "ako ma presvedcite?!" atd atd tak som mu to velmi rychlo vysvetlil,tak to potom napisal normalne. 14.teho maju volno v servise,vraj to bude trvat cca 4dni tak som zvedavy ako to dopadne.

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod misko42 » Štv Aug 07, 2008 7:44 am

az teraz som sa dostal k internetu. takze auticko je hotoveee... neni to vobec ale vobec vidiet.paradna pracicka naozaj :palec
auto sa im prinieslo v pondelok a vo stvrtok volali ze v piatok uz bude hotove,jediny problem bol v tej poistovni,neposlali im ani kopiu,fax,email, krycieho listu. tak sa im tam volalo a ze ano vsetko je uz im posielaju peniaze ale oni potrebovali ten list aspon kopiu ze ona to posle,cakalo sa 2dni a zas sa jej volalo a ona ze to neni jej praca... tak sa trosku zvysil hlas a za 10min volali z hondy ze uz tam maju ten list mozme prist pre auto. a vymenili aj rucnu brzdu vraj je zvolavacka ze by sa mohla v buducnosti pokazit :o)

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Mr.Sullivan » Štv Aug 07, 2008 12:12 pm

Mam presne to iste,s tym rozdielom ze na ten list este cakam,kym na nich nebudes vyslovene svinsky,seru ti na hlavu :ko
Mr.Sullivan
Prispievateľ
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Uto Jún 24, 2008 1:27 pm

Poslaťod majki » Štv Aug 07, 2008 3:14 pm

Ked chces, aby ti v servise urobili opravu na kryci dopis, je to martyrium na pevne nervy, vid moj thread s Puntikom, ked mi ho vykradli...teraz mna to caka nanovo s Jesterkou...achjo...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť