Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zaruka na novu 2-jku

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Re: Zaruka na novu 2-jku

Poslaťod majki » Uto Sep 30, 2008 9:51 pm

Jaaaj, tak to gratulujem :D. A kadeze ta spina bola, nevies? :) A teraz, skusala si, uz je to vazne OK? :)
Tak to sa tesim normalne s tebou...kolko teda mas nabehane? Ja uz sa blizim k 13tisicom :shock . No, 20tkm do garancky asi nedam :spik2
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod shureido » Uto Sep 30, 2008 10:11 pm

Neviem kde bola ta spina akurat viem ze som celu noc nespala ake som mala nervy ze co tomu autu je. Mam nabehanych 9900 km. Velke skusanie bude asi az cez vikend dovtedy len po meste....
Brdzove testy dopadli dobre, mierne zvysena ovallita na prednej naprave - ale to vraj sadne. Kotuce vraj boli neposkodene (aleluja)...a trasenie volantom mohlo spôsobit kdeco nejaka spina co medzitym vypadla...no ako hovorim, uz nepatram hlavne ze avetko je zdrave a ja budem snad tiez ked dospim ten tyzden co som mala nervy ....
Vdaka inak za podporu...vsetkym... :zerute:
shureido
VIP 2009
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Máj 22, 2008 2:30 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod majki » Uto Sep 30, 2008 10:31 pm

Ja od teho naburania neznamym na parkovisku mam nervy pokazde, co idem k autu :tma
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Str Okt 01, 2008 12:06 am

Ak vam to pomoze (co asi nie), tak mne obil strechu ladovec... tak ze je to volnym okom viditelne...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod leichnam » Str Okt 01, 2008 6:17 am

Spina mohla byt asi len z vnutornej strany diskov, nie? Čo ine by tak vyvažilo kolesa aby hadzali? :hmmhmm
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod majki » Str Okt 01, 2008 8:51 am

TomAnt píše:Ak vam to pomoze (co asi nie), tak mne obil strechu ladovec... tak ze je to volnym okom viditelne...

Ladovec? Si byl s nou v Norsku? :shock
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Str Okt 01, 2008 9:44 am

Aaale, asi pred mesiacom ci kedy sa Bratislavou prehnala taka burka...
Dokonca som bol na zachrannej misii, cez celu ulicu vietor niesol kontajner, ktory sem tam obuchal nejake auto (nastastie kontajner umelohmotny). No a som to zbadal a zistil ze je uz len asi 5 metrov od zaby, tak som to siel poriesit. Zaujimave je, ze aj ked ten kontajner putoval stredom cesty (po oboch stranach zaparkovane auta), tak auta co tadial sli ho bud obchadzali (ak sa dalo), alebo vycuvali. Nikto z nich nevystupil a neodsunul ho prec... proste, ludia maju v <>

Takze, z tej noci ma zaba par preliacenin na streche a asi 2 na kapote. (ale v podstate to nic nie je, je to sice viditelne, ale ked o tom nevies, tak si to nevsimnes, treba to pozerat aj pri dobrom svetle, najlepsie to vidno po dazdi, lebo to svetlo sa tam na tych kvapkach inak lame)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod leichnam » Str Okt 01, 2008 9:55 am

Pohoda, take preliačiny ti vyrovnaju na počkanie. A to si skočil z okna? Lebo mi to nejde do hlavy, kontajner 5m od žaby a ty na neviemkolkom poschodí :ho:
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod TomAnt » Str Okt 01, 2008 9:59 am

No, vtedy uz ten kontajner nebol na kolieskach, ale prevrateny na bok, takze sa pohyboval pomalsie, len pri velkom poryve vetra, takze som to stihol. To bol taky ten umelohmotny velky na papiere.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Str Okt 01, 2008 10:05 am

No dobre akcne veci tam mate u Vas ti poviem :ho: . Ale kamosovi dva roky spat kontajner totalne zdemoloval caly bok Corolly :ho: .
Inac, dnes v noci bola Jesterka hlidana svojou veeeelkou sestrou Mazdou BT-50 :o) , koxo, taky prcek vedle nej vyzerala :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod 8lado » Uto Okt 14, 2008 1:32 pm

fuuuuuuuu :shock ak tak citam tieto tu prispevky tak mi to zacina robit trosku starosti ...ale osobne si myslim ze to bude asi nejakaa zlaaa seriiaa ..neviem NOooo :tma :?:
Obrázok užívateľa
8lado
Pisateľ
 
Príspevky: 72
Registrovaný: Štv Dec 20, 2007 4:19 pm

Poslaťod majki » Uto Okt 14, 2008 1:42 pm

Nechapem z coho sa ti orosilo?? Zo skusenosti jednoho majitela? Ked tu su dalsi tri bez problemov? :spik2
Nie je vse a vzdy dokonale, dolezity je ale v koncu ten pomer zle : dobre a tiez to, ako sa dotycny servis zachova k zakaznikovi..
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Uto Okt 14, 2008 2:02 pm

Hlavne ta problemova ma (ak som dobre pochopil) za sebou peknu buracku...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod shureido » Uto Okt 14, 2008 4:41 pm

ano dobre si pochopil buracku za seobu ma. Skoda ze len to asi neopravili dokonale, no ale to je asi cena za to.... Inak si myslim ze je to fajn auto.
shureido
VIP 2009
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Máj 22, 2008 2:30 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod majki » Uto Dec 02, 2008 10:08 am

shureido píše:S tlmicom do dopadlo na jednotku. Zavolali aby som prisla, ked som prisla, zobrali zoom zoom a za hodinu mi ho vratili s novym tlmicom. Bez otazok, ceremonii, neplatila som nic. S usmevom ze keby sa nieco dialo mam hned prist a oni sa na to pozru. Maju velke +.

Dneska se mi ozval clovek, co kupoval Dvojku minuly rok v prosinci. Byl znepokojen kravalem, co mu vydava zadni naprava i pri prejeti byt male nerovnosti. Po mensim natlaku (nevim, zda to tak nazvat, nicmene servis byl pry dost neoblomny) nakonec servis povolil uzdu a nabidl vymenu zdarma. Tak si rikam, jestli ty auta z prvni varky prece jen nemely nejake jine tlumice. Taky mi rekl, ze se to projevuje v zavislosti na teplote, ze v lete, v teple, to ma normalni projev (proste bouchne to az na poradne dire), ale jakmile zacne klesat teplota k nule, tak je to horsi a horsi.
Ja osobne rozdil mezi letem a zimou nepozoruji a desivy zvuk to vyda az pri poradne dire, to je bohuzel dan za odlehcene auto a lehoucky zadek (kdyz je vzadu auto zatizene, tak je projev naprosto normalni, jako u jinych aut).
No doufam, ze na rocni prohlidce kontroluji i tlumice, jsem zvedavy, co mi v tom lednu najdou.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť