Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zaruka na novu 2-jku

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Re: Zaruka na novu 2-jku

Poslaťod TomAnt » Uto Dec 02, 2008 10:41 am

Videl si tie struny na zadnej naprave? Mne pridu uz pomaly ako z pera... Na moj vkus strasne subtilne :) Sa ani necudujem ze to ide na dorazy...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Uto Dec 02, 2008 10:52 am

Vies aky je ten zadok lahky? Najtazsi vec na zadku su piate dvere...a furt hovorim, ze ma kua prekvapuje, vzhladom k tak lahkej prdeli, ze je sakra velky problem ju "urvat" a dohnat na limit.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod GG7 » Uto Dec 02, 2008 6:08 pm

k tym problemom co ste tu mali s brzdovymi kotucmi prispejem aj ja. ja som menil na cx-7 kompletne kotuce a dosticky pri 14 000km.... sialene ma to zarazilo. a pre istotu aby som sa nemusel hadat so servisom, tak som si to dal urobit inde.
Obrázok užívateľa
GG7
Opytovateľ
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Str Nov 05, 2008 7:58 pm
Bydlisko: Stropkov

Poslaťod shureido » Pia Dec 05, 2008 1:58 pm

:vztekly :vztekly :vztekly :vztekly

Tak toto je kabaret priatelia...
pri 4 reklamacií ze mi trasie volant, servis stocil kotúce bez mojho súhlasu a este mi tvrdia ze je to pravdepodobne "chybou brzdenia".
Nemam ani slov....idem pre auto a som pevne rozhodnuta riesit to v obciansko-pravnom konani....
shureido
VIP 2009
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Máj 22, 2008 2:30 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod majki » Pia Dec 05, 2008 2:01 pm

Koxo, tak teraz mi povedzte, co je spatne? :tma
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod shureido » Pia Dec 05, 2008 2:03 pm

to viem celkom presne. Kupit si mazdu..... tak mi treba....alebo iba ze by bolo spatne dat auto do AP Bratislava???
shureido
VIP 2009
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Máj 22, 2008 2:30 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod leichnam » Pia Dec 05, 2008 2:10 pm

Priklánam sa k druhej možnosti, ich práca hovorí za všetko :jo
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod majki » Pia Dec 05, 2008 2:15 pm

Pocuj, takyto pristup sa mi nepaci. Ze nemala si si kupit Mazdu. Zatial si jedina, co ma taketo problemy. Viem, je to velmi, velmi neprijemne, ale keby som ja mal dat na reci plno znamych, ze Fiat Punto je bleeee...a pritom oba Punta (jedno ma teraz mama) tak fungovali a funguje naprosto bez problemov, riesi sa len bezne veci ako prerezly vyfuk apod.
Co je s kotucami neviem, ale tiez viem, ze servisom sa da velmi, velmi moc pokazit. Takze by som si vyziadal stanovisko ineho servisu (ved si pisala, ze si nasla iny a bola si naprosto spokojna s pristupom, nie? Tak preco opet AP Blava, ked na nu tu boli/su stiaznosti?)
Cize asi tak. Ano, je mi luto, ze mas taketo problemy a pokial by mna v nejakom servise raz vyfuckovali, v zivote uz by mna tam nevideli aj keby som mal jazdit o 50km inde...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Mr.Sullivan » Pia Dec 05, 2008 4:02 pm

Tak vam treba,ked ma nepocuvate :o)
Mr.Sullivan
Prispievateľ
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Uto Jún 24, 2008 1:27 pm

Poslaťod shureido » Sob Dec 06, 2008 10:22 am

ja som bola v inom servise, lenze nikto nechce prebrat zodpovednost za to co robili v AP. vraj to musim reklamovat tam kde mi to robili..takze nemam inu moznost.....
Vcera som si tam posedela v debate dve hodiny, zatial to nie je uzavreté, cakam kym sa na to pride pozriet nejaky špecialny technik importera....
vraj podla nich je auto v absolutnom poriadku.....tak som sa len opytala, ze co mi povedia ked o 4000 km pridem s tym ze mi trasie volant......
shureido
VIP 2009
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Máj 22, 2008 2:30 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod majki » Sob Dec 06, 2008 11:21 am

Aha...som myslel, ze ked ide o autorizovany servis, tak to funguje jak s elektronikou, cize je jedno, kde reklamujes...no, auta su asi predsa len zlozitejsie..
No a co ti odpovedali na tvoju otazku, ked prides o 4tkm znova?
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Sob Dec 06, 2008 1:39 pm

Nejde o to ze su zlozitejsie, ale..

Ak nieco z elektroniky reklamujes, napriklad DVD Sony, tak reklamaciu preplaca priamo Sony a je jedno u koho, je to VEC. Tu ide ale primarne o reklamaciu PRACE, co je pochopitelne, ze nikto iny sa toho chopit nechce, nema dovod. Keby islo o jeden retazec servisov, budiz, ale servisy vlastnia rozni majitelia, a preco by mal majitel A riesit reklamacne (t.j. pre neho zdarma) pruser, ktory vyrobil servis majitela B.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Sob Dec 06, 2008 1:41 pm

Ja mam furt za to, ze vada uz tam bola z vyroby :tma
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod shureido » Sob Dec 06, 2008 3:25 pm

Na otazku ze povedia potom len pokrcili plecami...ja fakt neviem kde je chyba ja len viem ze ma to uz krajne nebavi....chodim do servisu ako na hodiny klavira....neviem keby som si kupila karton mlieka a je pokazene tak ho vyhodim, ale co mam robit s novym autom????
shureido
VIP 2009
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Máj 22, 2008 2:30 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Mr.Sullivan » Ned Dec 07, 2008 2:12 pm

shureido píše:Na otazku ze povedia potom len pokrcili plecami...ja fakt neviem kde je chyba ja len viem ze ma to uz krajne nebavi....chodim do servisu ako na hodiny klavira....neviem keby som si kupila karton mlieka a je pokazene tak ho vyhodim, ale co mam robit s novym autom????


V krajnom pripade vratit,viem uz o par pripadoch,auto je vec ako kazda ina a plati tu zakon
Mr.Sullivan
Prispievateľ
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Uto Jún 24, 2008 1:27 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť