Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zaruka na novu 2-jku

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Re: Zaruka na novu 2-jku

Poslaťod majki » Pon Dec 08, 2008 4:10 pm

V tomto ti fandim, ja sa strasne rad hadam, ked viem, ze uz nemam co stratit :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod shureido » Pon Dec 08, 2008 4:15 pm

Dakujem. Potesi ked aspon niekto drzi palce...potom si nepripadam ako uplny idiot....
shureido
VIP 2009
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Máj 22, 2008 2:30 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Kris » Pon Dec 08, 2008 4:27 pm

Niekedy vyhras nie logickymi argumentami, ale tak ze druhu stranu vycerpas. :ho:
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod majki » Pon Dec 08, 2008 4:28 pm

Presne tak, Kris :palec
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod 323.Hans.626 » Uto Dec 09, 2008 8:40 am

majki píše: ja sa strasne rad hadam, ked viem, ze uz nemam co stratit :ho:

tak to rozhodně nejseš sám... to sme dva
jj já jsem hrozná držka... to vím.. ale co už s tím nadělám... sry za ot :dobry :dobry :dobry :dobry
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod GG7 » Štv Dec 11, 2008 9:19 pm

my mame doma momentalne 5 mazd a este nikdy ale nikdy sa mi nepodarilo urobit taku spotrebu ako je to napisane v technicaku. Myslel som si, ze to je tym charakterom ciest po ktorych casto jazdim ... ale co uz. Jedina m626 2,0 z 1997 ma super spotrebu. Cim tazsia noha a rychlejsia jazda tym menej papa. Neuveritelne. :o)
Vsetko je sila zvyku a tiez si myslim, ze pokial si clovek kupuje auto s vacsim objemom motora, tak urcite je natolko rozumny, ze si vopred zvazi, ci to bude vediet zivit alebo nie. :o)
Obrázok užívateľa
GG7
Opytovateľ
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Str Nov 05, 2008 7:58 pm
Bydlisko: Stropkov

Poslaťod ursus » Pia Aug 21, 2009 3:50 pm

Rad by som sa vratil k teme "trasenie volantom na novej Mazde 2". Aj ja mam s tým dost problem na mojej dvojke najma jazdou po dialnici.
Uz som dal tri krat vyvazovat letne kolesa (nehovoriac, co ma to stalo) a nepomohlo. Este si budem musiet vsimnut odozvy na zimne (mam ich zvlast obute na plechovych diskoch). V servise pri prvej prehliadke sa potvrdilo trasenie volantom, ale servis skonstatoval zle vyvazenie kolies. Teraz mi napadlo, skoda, ze som ich nenechal vyvazit u nich, a asi to aj tak urobim. No pocul som, ze na starych trojkach sa casto menili riadiace tyce, nebude to mat s tym nieco spolocne?
Neviem vlastne, ako sa s tym trasenim vysporiadala Shureido?
Naposledy upravil ursus dňa Pia Aug 28, 2009 12:33 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
ursus
Prispievateľ
 
Príspevky: 149
Registrovaný: Pia Jún 12, 2009 6:02 pm
Bydlisko: ZA

Poslaťod shureido » Uto Aug 25, 2009 4:49 pm

No posleduj temy co som zalozila. Skoncilo to tym ze mi v decembri opat zbrusili brusne kotuce po x-tej reklamacii (bez platenia) s tym, že sa uvidi po dalsich 4000 km (tie som doteraz nenajazdila). Zatial je to bez problemov. (klopem na čelo, stôl a všetko drevenne okolo). Neviem co skutočne v servise spravili (nebola som tam, ) ale zda sa ze to asi zabralo. (ved bolo na čase). Ale daj vediet ako dopadne tvoje trasenie a aky mas rok vyroby.
shureido
VIP 2009
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Máj 22, 2008 2:30 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod ursus » Pia Aug 28, 2009 12:29 pm

Čau shureido. Spýtam sa ťa: ozaj Ti triaslo volantom len pri brzdení, alebo to bolo pri jazde určitou rýchlostou? (nechce sa mi teraz pátrať vo fóre, čo si písala)
Mne to trasie veľmi nepravidelne, no keď mám vzadu ešte dvoch ľudí tak na dialnici už od 110 km/h skoro stále celou cestou. Nehovoriac o tom, že keď
zaparkovávam auto a potrebujem vytočiť plný na jednu alebo druhú stranu tak niečo počas pretáčania vo volante akoby praskalo. Upozorňoval som na to pri prvej prehliadke, no v servise mi to pripadá, že keby som mal odtrhnuté celé koleso, tak povedia, že tomu nič nie je.
Auto som kúpil 6/2008 a objednával začiatkom 3/2008.
Obrázok užívateľa
ursus
Prispievateľ
 
Príspevky: 149
Registrovaný: Pia Jún 12, 2009 6:02 pm
Bydlisko: ZA

Poslaťod PVD » Pia Aug 28, 2009 12:53 pm

to podle mě není od brzd, jako měla Shureida. To vidím spíše na posilovač, osy kol nebo tlumiče... :)
Mazda2 1.3 MZR 75k CE Pro Obrázok
PVD
Prispievateľ
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Sob Mar 15, 2008 11:54 am
Bydlisko: Stará Boleslav

Poslaťod pepo » Ned Aug 30, 2009 3:33 pm

neviem, mozno som to niekde spominal. na firemnom(nie mazda, nie japonec, ale nieco ceske) trasie tiez a v podstate najviac vtedy ked sa pridava plyn. ak sa ide po dialnici bez plynu tak velmi to necitit, ale ako sa zosliapne plyn(staci na udrzovanie rychlosti, alebo pridavanie) tak zacne triast
pepo
Prispievateľ
 
Príspevky: 408
Registrovaný: Str Feb 20, 2008 5:12 pm
Bydlisko: BR, TT
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod shureido » Pia Sep 04, 2009 10:00 am

Mne triaslo volantom len nad 60 km/hod. a po dialnici. V beznej mestkej prevadzke len nad 60-tku.
shureido
VIP 2009
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Máj 22, 2008 2:30 pm
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron