Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zajíc terorista!

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Re: Zajíc terorista!

Poslaťod socoman » Ned Feb 17, 2008 1:46 pm

a nebol nahluchly? ten jelen? :ho: ja som minule trubil na jednu srnu a si mal vidiet ten frmol, jak sa pratala s cesty. :ho:
a par dni pred tym, by som veril, ze ten pes mal na krajicku exrement. vybehol mi z predu nastartovaneho odstaveneho kamiona, takze ma nepocul prichadzat. a takym lahkym poklusom chcel prejst na druhu stranu cesty. ked ma zbadal a este zacul, prudko zmenil smer a davajho naspat. som sa smial este cele doobeda, ked som si na toho psa spomenul. jak mu lietali usi z jednej strany na druhu pri tom sprinte. urcite to este nejaku chvilu rozdychaval :alik
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod Pavel Rittich » Ned Feb 17, 2008 1:53 pm

To jsi mu asi přetrhl kakání, chudákovi, ten pak musel mít ve střevech bolení. Ale lepší než rána spoilerem!
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod pollyanna » Ned Apr 11, 2010 4:36 pm

tak toto mi pripomína test ABS, ako som si viezla domov novucickeho shrecika....december, sest hodin vecer, tma ako v rohu, 90 na tachometri, oproti ide auto a s pred neho mi do cesty skocil riadny vlciak.....tak sme si riadno poskackali a este ze havo stiahol pod seba chvost :) ale aspon viem, ze ABS funguje a havko si z nas urobil sprievodne vozidlo, lebo este asi kilometerutekal pred nami tak, ze sa nedal obehnut, a bolo mu uplne jedno ce blikam, trubim :blee
pollyanna
Opytovateľ
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Ned Jan 31, 2010 5:03 pm
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron