Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Východniarsky Mazda Mikuláš 2006

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Bootleg » Pia Dec 08, 2006 1:35 pm

A bude sa pisat aj do temy Zrazy 2007, ked velavazene panstvo zhora pripusti moznost vytvorenia threadu. :)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod pete » Pia Dec 08, 2006 1:44 pm

Steve píše:A bude sa pisat aj do temy Zrazy 2007, ked velavazene panstvo zhora pripusti moznost vytvorenia threadu. :)

ale ved mas meno v orange, tak ty mozes :ha:
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod Bootleg » Pia Dec 08, 2006 2:04 pm

pete04 píše:
Steve píše:A bude sa pisat aj do temy Zrazy 2007, ked velavazene panstvo zhora pripusti moznost vytvorenia threadu. :)

ale ved mas meno v orange, tak ty mozes :ha:


No tak to by si sa cudoval, presne tak, ako som sa cudoval ja vcera, ked som to chcel vytvorit... :wink

No ale mozeme sa zacat hrat na macku a mys, mne je to uz ukradnute. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod pete » Pia Dec 08, 2006 2:06 pm

Steve píše:
pete04 píše:
Steve píše:A bude sa pisat aj do temy Zrazy 2007, ked velavazene panstvo zhora pripusti moznost vytvorenia threadu. :)

ale ved mas meno v orange, tak ty mozes :ha:


No tak to by si sa cudoval, presne tak, ako som sa cudoval ja vcera, ked som to chcel vytvorit... :wink

tak to uz ma do cinenia s legislativou :neutral skus prekonzultovat s Billom :lol
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod pete » Pia Dec 08, 2006 2:07 pm

Steve píše:
pete04 píše:
Steve píše:A bude sa pisat aj do temy Zrazy 2007, ked velavazene panstvo zhora pripusti moznost vytvorenia threadu. :)

ale ved mas meno v orange, tak ty mozes :ha:


No tak to by si sa cudoval, presne tak, ako som sa cudoval ja vcera, ked som to chcel vytvorit... :wink

No ale mozeme sa zacat hrat na macku a mys, mne je to uz ukradnute. :o)

bez osobnych urazok, cisto priklad: Doktor v cervenom ma vacsie pravomoci ako Steve v oranzovom ? :koule
som tu este len rok, mozno dobre nepoznam pravidla :roll
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod dabel » Pia Dec 08, 2006 2:38 pm

pete04 píše:bez osobnych urazok, cisto priklad: Doktor v cervenom ma vacsie pravomoci ako Steve v oranzovom ? :koule
som tu este len rok, mozno dobre nepoznam pravidla :roll

Je to haluz, pravdepodobne technickeho razu. Prosim nebrat zase vsetko osobne a nehladat za vsetkym utoky na nejaku osobu.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod hackra » Pia Dec 08, 2006 6:09 pm

dabel píše:
hackra píše:No fotky som poslal na mailto:mazdaklub@mazdaklub.sk aj s popisom, zatial sa vsak nic neobjavilo v galerii. :shock

...lebo sa to este flaka a este to nedorazilo... (colna kontrola? :twisted :twisted :twisted )




Mam to poslat este raz ?

Rado
Mazda Xedos 6 r.94 V6 2.0L 106kW/144k
Suzuki Ignis - maly gazik :)
Obrázok užívateľa
hackra
VIP 2009
 
Príspevky: 616
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:16 pm
Bydlisko: Bardejov, Slovensko

Poslaťod Bootleg » Pia Dec 08, 2006 6:15 pm

hackra píše:
dabel píše:
hackra píše:No fotky som poslal na mailto:mazdaklub@mazdaklub.sk aj s popisom, zatial sa vsak nic neobjavilo v galerii. :shock

...lebo sa to este flaka a este to nedorazilo... (colna kontrola? :twisted :twisted :twisted )




Mam to poslat este raz ?

Rado


No skus.. podla mna sa to niekde vala v inboxe, hehe..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod hackra » Sob Dec 09, 2006 1:43 am

Tak a uz som v galérii, teda, nie ja, ale moj Xedos :tlesk: :tlesk: :tlesk:

Rado
Mazda Xedos 6 r.94 V6 2.0L 106kW/144k
Suzuki Ignis - maly gazik :)
Obrázok užívateľa
hackra
VIP 2009
 
Príspevky: 616
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:16 pm
Bydlisko: Bardejov, Slovensko

Poslaťod aniel » Sob Dec 09, 2006 3:29 am

pekne pekne si zrazujete... MX3 s otvorenou kapotou, ts ts ts, kto sa dival dnu, priznajte sa!!!!

:o) :o) :o) :o) :o) :o) :o)
aniel
Prispievateľ
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Pon Nov 07, 2005 12:47 am

Poslaťod TomAnt » Sob Dec 09, 2006 3:50 pm

pete04 píše:
Steve píše:
pete04 píše:
Steve píše:A bude sa pisat aj do temy Zrazy 2007, ked velavazene panstvo zhora pripusti moznost vytvorenia threadu. :)

ale ved mas meno v orange, tak ty mozes :ha:


No tak to by si sa cudoval, presne tak, ako som sa cudoval ja vcera, ked som to chcel vytvorit... :wink

No ale mozeme sa zacat hrat na macku a mys, mne je to uz ukradnute. :o)

bez osobnych urazok, cisto priklad: Doktor v cervenom ma vacsie pravomoci ako Steve v oranzovom ? :koule
som tu este len rok, mozno dobre nepoznam pravidla :roll


Ad Doktor: Nema
Ad nemoznost pre Steva pisat do Zrazy 2007: to som pri vytvarani celej sekcie nastavil NASCHVAL a moznost vytvorit tam thread som odobral VSETKYM. Je mi luto, ze Steve to zobral osobne, ale je to jeho problem (a neviem co sme mu zase take spravili, ze pouzil slovne spojenie "velavazene panstvo zhora ", ja osobne o nicom neviem.) . Zaroven sa ospravedlnujem vsetkym, ze som dostatocne nevysvetlil myslienku sekcie roku 2007... Sekciu som planoval odblokovat 1.1.2007, dovtedy som chcel aby sa zbierali terminy do threadu c.1 a diskusia bezala v threade c.2)
Kedze to uz ale Dabel medzitym odblokoval (zrejme pre vsetkych), tak uz to do povodneho stavu davat nebudem. Piste si tam co chcete a kde chcete, ale ak sa to tam zacne zbordelievat, tak budem mazat :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod socoman » Sob Dec 09, 2006 6:08 pm

oki predseda, takto vysvetlene to mne osobne staci. a myslim, ze sa steve nenasr... (moj pocit) a prosil som ho o to ja, lebo sme s petem04 chceli hned od dania prispevku o MAZDA EAST vediet a vidiet reakcie na fore o takejto akcii. nie sme vsetkym pri ruke, tak nas zaujimaju reakcie viac vzdialenych clenov. kazdopadne ten zraz urobime, len nam islo o to ci to bude ceskoslovensky zraz, alebo len regionalny a dostavia sa len poblizsie byvajuci clenovia.


a este som chcel len dodat, ze som kontaktoval steveho (a nie teba) aj preto, lebo s nim sme sa o tom bavili a predsalen je "nas" clovek (ako vychodniar) :ho: a ratame aj s jeho pomocou pri organizovani. hlavne prezentacia na MK a tak. sak kazdy vie v com je steve najlepsii :hura :tlesk:
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod TomAnt » Sob Dec 09, 2006 7:29 pm

Ved v pohode :ho:
Je to na webe a to je podstatne...

Moja prvotna myslienka tiez nemusela byt spravna (ale mohla), to uvidime.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Zuzana » Sob Dec 09, 2006 9:33 pm

aniel píše:pekne pekne si zrazujete... MX3 s otvorenou kapotou, ts ts ts, kto sa dival dnu, priznajte sa!!!!

:o) :o) :o) :o) :o) :o) :o)


no vsetci co sa zucastnili "mikulasa" :tlesk: ja osobne tiez, inak ten motor je cistucky ako keby bol v "umyvacke riadu" umyty...inak Steve ju dava pekne do poriadku (nemyslim, ze zle vyzerala, ale vylepsuje ju :spik2 ) a spominali sme aj teba, ved naposledy si sa este zucastnil aj ty pamatas? :o) ani nepises ako sa v UK mas? ale urcite ti tam chybame, vsakze? :mrk
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod aniel » Ned Dec 10, 2006 12:22 am

v UK? tak super sa mam... len hrozny je ten pocit, napr. teraz som si nasiel jedno auto na SK, a mozem si ho s kludom dovolit, ale proste niesom na SK atd. cize si ho vlastne dovolit nemozem :o) :o) a tak no. To je ten kruty pocit, ked odkladas na nieco peniaze, ze proste zarabas si pekne ale nemozes si nic kupit...

tu je babika co si ju nemozem ist kupit :-( : http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=161221
aniel
Prispievateľ
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Pon Nov 07, 2005 12:47 am

Predchádzajúci

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť