Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Pezinska baba, druhe kolo, 23.9, sobota v noci

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Pezinska baba, druhe kolo, 23.9, sobota v noci

Poslaťod yano » Uto Sep 12, 2006 10:01 am

Tak a je tu druhe kolo :-) Verim, ze tentokrat nas bude viac, zoznam budem doplnat.

Naposledy boli skoro uplne prazdne cesty, takze tentokrat mozme skusit o hodinku skor, takze o 22:00 VECER na parkovisku za Polusom.

Pripomeniem len, ze je tam novucicky asfalt, ziadne diery a jazdi sa naozaj nadherne, takze myslim ze nikto nebude lutovat, ci uz mate slabsi, alebo silnejsi motor :ha:

Takze, kto sa prida?



Zatial sa slubili:
Naposledy upravil yano dňa Štv Sep 14, 2006 12:41 pm, celkovo upravené 9
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod TomAnt » Uto Sep 12, 2006 10:04 am

Ja len jednu pripomienku, parkovisko za Polusom je dost vseobecny pojem, neviem osobne ako to tam presne vyzera, ale nebolo by vhodnejsie na taketo predstretnutie pred akciou napriklad parkovisko pri McDonald's oproti Mladej Garde? O tom case tam bude uz prazdno co sa tyka aut, takze nie je kde zabludit ani sa minut.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod yano » Uto Sep 12, 2006 10:06 am

TomAnt píše:Ja len jednu pripomienku, parkovisko za Polusom je dost vseobecny pojem, neviem osobne ako to tam presne vyzera, ale nebolo by vhodnejsie na taketo predstretnutie pred akciou napriklad parkovisko pri McDonald's oproti Mladej Garde? O tom case tam bude uz prazdno co sa tyka aut, takze nie je kde zabludit ani sa minut.


ak dojdes, specialne kvoli tebe to zmenime :-) minule sme sa stretli uplne bez problemov, ono o takom case nevidis vela mazd za polusom prichadzajucich, a polus kazdy pozna myslim si. Ja napriklad neviem kde je ta garda, predsa len nie som bratislavcan ;-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod TomAnt » Uto Sep 12, 2006 10:55 am

Aha tak OK, ako vravim, neviem aky je stav za Polusom, ale predstavil som si hned kopu aut :) Kvoli mne sa nemusi nic presuvat :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod yano » Uto Sep 12, 2006 10:56 am

TomAnt píše:Aha tak OK, ako vravim, neviem aky je stav za Polusom, ale predstavil som si hned kopu aut :) Kvoli mne sa nemusi nic presuvat :)


Dojdes? ;-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod TomAnt » Uto Sep 12, 2006 10:59 am

yano píše:
TomAnt píše:Aha tak OK, ako vravim, neviem aky je stav za Polusom, ale predstavil som si hned kopu aut :) Kvoli mne sa nemusi nic presuvat :)


Dojdes? ;-)


Ten termin je pre mna strasne vzdialena buducnost, netusim zatial. Ale inac nemam chut blbnut s Xedosom, uz mi na Babe a okoli raz prevodovka vytiekla :ho: Takze ak, tak jedine ako spolukolonnik bez jazdeckych ambicii :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod yano » Uto Sep 12, 2006 11:11 am

TomAnt píše:
yano píše:
TomAnt píše:Aha tak OK, ako vravim, neviem aky je stav za Polusom, ale predstavil som si hned kopu aut :) Kvoli mne sa nemusi nic presuvat :)


Dojdes? ;-)


Ten termin je pre mna strasne vzdialena buducnost, netusim zatial. Ale inac nemam chut blbnut s Xedosom, uz mi na Babe a okoli raz prevodovka vytiekla :ho: Takze ak, tak jedine ako spolukolonnik bez jazdeckych ambicii :ho:


Hehe, oki dam ta zatial s otaznikom. A nemusis jazdit, ved hadam nikoho nutit nebudeme ;-) aj obycajne povozenie tade moze byt fajn ;-) To co si robil ze ti prevodovka vytiekla prosim ta? ;-) ja som tam uz dal autu pekne zabrat neraz a nic mi nevytieklo odnikial :-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Maco222 » Uto Sep 12, 2006 11:14 am

Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod yano » Uto Sep 12, 2006 11:15 am

Maco222 píše:Igen, idem


tesim! ;-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod TomAnt » Uto Sep 12, 2006 11:33 am

yano píše:
TomAnt píše:
yano píše:
TomAnt píše:Aha tak OK, ako vravim, neviem aky je stav za Polusom, ale predstavil som si hned kopu aut :) Kvoli mne sa nemusi nic presuvat :)


Dojdes? ;-)


Ten termin je pre mna strasne vzdialena buducnost, netusim zatial. Ale inac nemam chut blbnut s Xedosom, uz mi na Babe a okoli raz prevodovka vytiekla :ho: Takze ak, tak jedine ako spolukolonnik bez jazdeckych ambicii :ho:


Hehe, oki dam ta zatial s otaznikom. A nemusis jazdit, ved hadam nikoho nutit nebudeme ;-) aj obycajne povozenie tade moze byt fajn ;-) To co si robil ze ti prevodovka vytiekla prosim ta? ;-) ja som tam uz dal autu pekne zabrat neraz a nic mi nevytieklo odnikial :-)


Praveze nic :ho: Sli sme na EMM2005 kolonu

ObrázokObrázok
kolona pripravena na odjazd, moj Xedos ako veduce vozidlo, este funkcny :ho:

do Pezinka k Tescu, kde sme zaparkovali a zacali sa fotit

ObrázokObrázokObrázokObrázok

Tu bola prevodovka funkcna naposledy (Majki sa este usmieva)

Obrázok

Nasledne hned po odjazde uz prevodovka prestala radit, siel som len na jednotke (sli sme pomaly tak som si to najprv nevsimol, az za kruhacom. Auto zostalo definitivne stat pri kulturaku v Pezinku s obrovskou mlakou prevodovkoveho oleja pod nim.

No a potom uz bola kolona pocas navratu bezo mna

Obrázok
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod yano » Uto Sep 12, 2006 11:58 am

TomAnt píše:
yano píše:
TomAnt píše:
yano píše:
TomAnt píše:Aha tak OK, ako vravim, neviem aky je stav za Polusom, ale predstavil som si hned kopu aut :) Kvoli mne sa nemusi nic presuvat :)


Dojdes? ;-)


Ten termin je pre mna strasne vzdialena buducnost, netusim zatial. Ale inac nemam chut blbnut s Xedosom, uz mi na Babe a okoli raz prevodovka vytiekla :ho: Takze ak, tak jedine ako spolukolonnik bez jazdeckych ambicii :ho:


Hehe, oki dam ta zatial s otaznikom. A nemusis jazdit, ved hadam nikoho nutit nebudeme ;-) aj obycajne povozenie tade moze byt fajn ;-) To co si robil ze ti prevodovka vytiekla prosim ta? ;-) ja som tam uz dal autu pekne zabrat neraz a nic mi nevytieklo odnikial :-)


Praveze nic :ho: Sli sme na EMM2005 kolonu


No vidis, to mas z toho, ze Xedosu nedoprajes trosku zdraveho sportu :-P
Hlavne ze uz je ok ;-) Inak nebola to sabotaz vlajkoveho vozidla? ;-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Zoran » Uto Sep 12, 2006 1:07 pm

Janko, asi ta zas sklamem, lebo je to termin akurat 7 dni pred mojim planovanym odchodom do Svedska a chcem tam ist autom, takze nemyslim ze je to dobry napad prehanat auto v serpentinach... :-/
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Joseph » Uto Sep 12, 2006 1:27 pm

Zoran píše:Janko, asi ta zas sklamem, lebo je to termin akurat 7 dni pred mojim planovanym odchodom do Svedska a chcem tam ist autom, takze nemyslim ze je to dobry napad prehanat auto v serpentinach... :-/


Zoran, uz ma hnevas, ty sa zamerne vyhybas vsetkym akciam MK, preco?
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Zoran » Uto Sep 12, 2006 1:33 pm

JosephBSG píše:
Zoran píše:Janko, asi ta zas sklamem, lebo je to termin akurat 7 dni pred mojim planovanym odchodom do Svedska a chcem tam ist autom, takze nemyslim ze je to dobry napad prehanat auto v serpentinach... :-/


Zoran, uz ma hnevas, ty sa zamerne vyhybas vsetkym akciam MK, preco?
hehe, nie, jasne ze nie!!! Keby som sa vyhybal nenavrhol by som predsa Pizza zraz! Mam totiz teraz nanovo v praci vela povinnosti a tak nic moc nestiham a po praci zijem aj s ludmi, nielen s autom... :hope
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod yano » Uto Sep 12, 2006 4:59 pm

JosephBSG píše:
Zoran píše:Janko, asi ta zas sklamem, lebo je to termin akurat 7 dni pred mojim planovanym odchodom do Svedska a chcem tam ist autom, takze nemyslim ze je to dobry napad prehanat auto v serpentinach... :-/


Zoran, uz ma hnevas, ty sa zamerne vyhybas vsetkym akciam MK, preco?


Ty dojdes? ;-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Ďalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron