Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Tak a sme v novinach

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod TomAnt » Str Aug 09, 2006 7:27 pm

socoman píše:
Michal 4WS píše:Čo na to povie Maco a Weiny ! ? ! Mohli im aspoň vymazať EČ :neane

a takisto uz viem ze ENZO je Libor :mrk :hura

Sa clovek podozveda veci coooo? :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod socoman » Str Aug 09, 2006 7:30 pm

TomAnt píše:
socoman píše:
Michal 4WS píše:Čo na to povie Maco a Weiny ! ? ! Mohli im aspoň vymazať EČ :neane

a takisto uz viem ze ENZO je Libor :mrk :hura

Sa clovek podozveda veci coooo? :ho:

chi no ta nee?? aj webovu stranku jeho poznam, ale meno som nikde nenasiel... :mrk
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod socoman » Str Aug 09, 2006 7:30 pm

...nie ze by som ho nejako hladal...
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod Michal 4WS » Str Aug 09, 2006 8:04 pm

dabel píše:
Michal 4WS píše::ho: Myslím parametre . . .

...viz podpis :lol

Takže ty máš Hondu Accord 2,4i 190PS ?
Tak to asi nič, také úprave zatiaľ nechystám . . . :roll
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Doktor » Str Aug 09, 2006 8:18 pm

ENZO JE BOH!!!
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Enzo » Str Aug 09, 2006 8:42 pm

No si predstav. :lol To by som si vedel inak veci zariadit........... :lol
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod tomasicek » Štv Aug 10, 2006 9:14 am

Sedvo píše:Tak to potom bych tě chtěl vidět, jak by si s ním vydržel ještě celý večer a zpáteční cestu!!! Já se tak těšil na sprintík, ale hold ženská!! A to že ji mám rád, tak jsem ji nechtěl nasrat!!!

Ale už se těším do Brna, protože drahá polovička tam nebude a to se dá jet bez zábran!!!



ja ta teda nechapem, tak ked je auto moje tak si s nim budem robit co chcem ja a nie co mi povie priatelka, nie? No ale ak je niekto pod papucou heh :angrywife: :parohac :hihi:
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Maco222 » Štv Aug 10, 2006 9:19 am

tomasicek píše:
Sedvo píše:Tak to potom bych tě chtěl vidět, jak by si s ním vydržel ještě celý večer a zpáteční cestu!!! Já se tak těšil na sprintík, ale hold ženská!! A to že ji mám rád, tak jsem ji nechtěl nasrat!!!

Ale už se těším do Brna, protože drahá polovička tam nebude a to se dá jet bez zábran!!!



ja ta teda nechapem, tak ked je auto moje tak si s nim budem robit co chcem ja a nie co mi povie priatelka, nie? No ale ak je niekto pod papucou heh :angrywife: :parohac :hihi:

Vies, priatelka a manzelka je sakra velky rozdiel pri ktorom sa zo dna na teba TVOJE stava NASE :)
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Black » Štv Aug 10, 2006 9:20 am

tomasicek píše:
Sedvo píše:Tak to potom bych tě chtěl vidět, jak by si s ním vydržel ještě celý večer a zpáteční cestu!!! Já se tak těšil na sprintík, ale hold ženská!! A to že ji mám rád, tak jsem ji nechtěl nasrat!!!

Ale už se těším do Brna, protože drahá polovička tam nebude a to se dá jet bez zábran!!!



ja ta teda nechapem, tak ked je auto moje tak si s nim budem robit co chcem ja a nie co mi povie priatelka, nie? No ale ak je niekto pod papucou heh :angrywife: :parohac :hihi:
Tomasicek a tu bejzbolku nechceš vidět znovu :twisted ?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Sedvo » Štv Aug 10, 2006 9:35 am

tomasicek píše:
Sedvo píše:Tak to potom bych tě chtěl vidět, jak by si s ním vydržel ještě celý večer a zpáteční cestu!!! Já se tak těšil na sprintík, ale hold ženská!! A to že ji mám rád, tak jsem ji nechtěl nasrat!!!

Ale už se těším do Brna, protože drahá polovička tam nebude a to se dá jet bez zábran!!!



ja ta teda nechapem, tak ked je auto moje tak si s nim budem robit co chcem ja a nie co mi povie priatelka, nie? No ale ak je niekto pod papucou heh :angrywife: :parohac :hihi:


Hele, když si z někým přes 3 roky, tak už to není přítelkyně, ale tyran (skoro stejné jako by si byl ženatý) :lol Mám hodnou ženskou, hlavně praktickou a v když se na to podívám z její strany, tak se ani nedivím!!!

Ono její argument, když se ti na tom něco posere, tak co budeš dělat v sobotu večer, na Slovensku s posraným autem!!! Má to svou logiku a např. platit odtahovku do ČR by se mi nechtělo!!!

Je zase pravda, že auto mám ve velice dobrém stavu, tak bych neměl čeho bát!!!
Víš co je nejhorší, nasrat ženskou!!! Ale ty asi nemáš takovou zkušenost!!!
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod EDU » Štv Aug 10, 2006 10:03 am

Sedvo píše:
tomasicek píše:
Sedvo píše:Tak to potom bych tě chtěl vidět, jak by si s ním vydržel ještě celý večer a zpáteční cestu!!! Já se tak těšil na sprintík, ale hold ženská!! A to že ji mám rád, tak jsem ji nechtěl nasrat!!!

Ale už se těším do Brna, protože drahá polovička tam nebude a to se dá jet bez zábran!!!



ja ta teda nechapem, tak ked je auto moje tak si s nim budem robit co chcem ja a nie co mi povie priatelka, nie? No ale ak je niekto pod papucou heh :angrywife: :parohac :hihi:


Hele, když si z někým přes 3 roky, tak už to není přítelkyně, ale tyran (skoro stejné jako by si byl ženatý) :lol Mám hodnou ženskou, hlavně praktickou a v když se na to podívám z její strany, tak se ani nedivím!!!

Ono její argument, když se ti na tom něco posere, tak co budeš dělat v sobotu večer, na Slovensku s posraným autem!!! Má to svou logiku a např. platit odtahovku do ČR by se mi nechtělo!!!

Je zase pravda, že auto mám ve velice dobrém stavu, tak bych neměl čeho bát!!!
Víš co je nejhorší, nasrat ženskou!!! Ale ty asi nemáš takovou zkušenost!!!


dva uuuuplne jine svety SEDVO. Ja a moje auto x My a nase auto.
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod Enzo » Štv Aug 10, 2006 10:11 am

Sedvo píše:Ono její argument, když se ti na tom něco posere, tak co budeš dělat v sobotu večer, na Slovensku s posraným autem!!! Má to svou logiku a např. platit odtahovku do ČR by se mi nechtělo!!!


Si chlape nemysli, ze keby sa ti posralo auto, ze ta tam necham v brinde. Mam kamosov velmi dobrych mechanikov. Tak by si siel domov urcite po svojich.
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Sedvo » Štv Aug 10, 2006 10:19 am

Enzo píše:
Sedvo píše:Ono její argument, když se ti na tom něco posere, tak co budeš dělat v sobotu večer, na Slovensku s posraným autem!!! Má to svou logiku a např. platit odtahovku do ČR by se mi nechtělo!!!


Si chlape nemysli, ze keby sa ti posralo auto, ze ta tam necham v brinde. Mam kamosov velmi dobrych mechanikov. Tak by si siel domov urcite po svojich.


To já vím, že by se auto dalo dohromady, ono by se teda neposralo, ale hold jsem podlehl jejím argumentům!!!
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Sedvo » Štv Aug 10, 2006 10:22 am

EDU píše:
dva uuuuplne jine svety SEDVO. Ja a moje auto x My a nase auto.


Možná tak to funguje u tebe, ale u nás je to v trochu v jiné pozici!!!
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Enzo » Štv Aug 10, 2006 10:22 am

Ja ti nic nevycitam. Pre klud v rodine to bolo najlepsie riesenie.
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť