Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Pizza Friday 21st July

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod TomAnt » Str Júl 19, 2006 12:49 pm

Maco222 píše:
JosephBSG píše:
donaifel píše:
JosephBSG píše:
donaifel píše:
JosephBSG píše:
Maco222 píše:Nechcem tu zabrdat, ale letecka doprava je najbezpecnejsi sposob dopravy na svete...


Ale ja viem ze je relativne najbezpecnejsia ale kdeze sme na mazda fore tak sa patri vzdy pozdvihnut mazdu, takze keby si vedel troska predvidat, na moju reakciu si kludne mohol napisat: Ano chod radsej mazdou ako lietadlom alebo nechod nikam a zostan v SVK :-P

No tak mazdou do Egypta? No neviem....
A na Slovensku nedovolenkujem, lebo tu mam stale pocit ako keby som nikde nebol.Ono to chce iny kontinent.


Nechapem, preco musia niektori ludia cestovat za kazdu cenu do zahranicia aby ziskali dobry pocit, mne je dobre tu v BA, dovolenkujem a uzivam si kazdy den, kazdy moment zivota a nepotrebujem ist nikam, kde na mna ciha smrt a teroristi a choroby a ine anomalie, na, ktore my europania niesme zvyknuti...

Ale hlavne,ze lietas po galaxii s mimozemstanmi :twist:


Ale tak cesta na mars je bezpecnejsia ako do egypta, lebo mozes spadnut, lenze ja vo svojej lodi nespadnem nikam :P

Ja lietam jedine s nim, je nenormalny.. http://www.humanoidilia.sk/


Tak to je huste :ganja
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Maco222 » Str Júl 19, 2006 1:00 pm

To je.. je to klient mojho kamosa, si nechava taketo veci prekladat z inych jazykov a pravidelne cca raz za tyzden updatuje stranku :)
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Gretka » Str Júl 19, 2006 1:05 pm

Maco222 píše:
Ja lietam jedine s nim, je nenormalny.. http://www.humanoidilia.sk/

ohh, som baran, pes, sokol, mut (co to je a ako to vyzera??) a jarabina.... toooolko parazitov :chacha
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Maco222 » Str Júl 19, 2006 1:13 pm

Gretka píše:
Maco222 píše:
Ja lietam jedine s nim, je nenormalny.. http://www.humanoidilia.sk/

ohh, som baran, pes, sokol, mut (co to je a ako to vyzera??) a jarabina.... toooolko parazitov :chacha

No hamba ti :) ja som chcel ist na oblet vesmirnou lodou okolo Marsu 90 sekund len za 1800 Euro aby som sa dokonale ocistil a zbavil parazitov, ale tento tyzden to nie je v ponuke :(
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod PePa » Pia Júl 21, 2006 2:22 am

Takže škoda, chcel som sa s Vami zoznámiť (zatiaľ sa poznám iba s KoZmOm), ale som až do pondelka rána mimo BA. Ale čo je najhoršie, robím aj cez posledný víkend, takže ani do Piešťan sa nedostanem :cry
Takže až nekdy příště.
:zhuleny:
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod Joseph » Pia Júl 21, 2006 4:11 am

PePa píše:Takže škoda, chcel som sa s Vami zoznámiť (zatiaľ sa poznám iba s KoZmOm), ale som až do pondelka rána mimo BA. Ale čo je najhoršie, robím aj cez posledný víkend, takže ani do Piešťan sa nedostanem :cry
Takže až nekdy příště.
:zhuleny:


Skoda, chcel som vidiet tvoje auto...
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod socoman » Pia Júl 21, 2006 11:19 am

ja pizzastretko tiez uz asi nestiham. do tretej mam robotu, a potom mam eventualne volno, ale to uz potom do BA nacas asi nestiham. ale eventualne potom to stiham v strazskom v pizzerke. eventualne, potom, mozno... :mrk :suns :suns :suns
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod Zoran » Pia Júl 21, 2006 11:33 am

socoman píše:ja pizzastretko tiez uz asi nestiham. do tretej mam robotu, a potom mam eventualne volno, ale to uz potom do BA nacas asi nestiham. ale eventualne potom to stiham v strazskom v pizzerke. eventualne, potom, mozno... :mrk :suns :suns :suns
cize presuvame stretko do strazskeho? :lol
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod socoman » Pia Júl 21, 2006 11:38 am

Zoran píše:
socoman píše:ja pizzastretko tiez uz asi nestiham. do tretej mam robotu, a potom mam eventualne volno, ale to uz potom do BA nacas asi nestiham. ale eventualne potom to stiham v strazskom v pizzerke. eventualne, potom, mozno... :mrk :suns :suns :suns
cize presuvame stretko do strazskeho? :lol

ojoj okrem teba, co by si to mal vlasne po ceste (do rumunskych karpat) by sem asi nikto zo zapadu neprisiel na pizzu. aj keby som platil... :ho:
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod TomAnt » Pia Júl 21, 2006 11:40 am

Mame v pizzerke rezervovane 3 stoly vonku na terase... ale stretame sa na parkovisku, na pizzu pojdeme hromadne :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod pete » Pia Júl 21, 2006 9:08 pm

Zoran píše:
socoman píše:ja pizzastretko tiez uz asi nestiham. do tretej mam robotu, a potom mam eventualne volno, ale to uz potom do BA nacas asi nestiham. ale eventualne potom to stiham v strazskom v pizzerke. eventualne, potom, mozno... :mrk :suns :suns :suns
cize presuvame stretko do strazskeho? :lol

to by bolo dost silne kafe pre vacsinu z vas, ale nie zly napad, je tam najlepsia zmrzlina aku som kedy jedol ( chcel som napisat lizal :lol )
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod TomAnt » Pia Júl 21, 2006 10:39 pm

Taaakze, prisli sme, popozerali, posedeli, pojedli a pokecali... a takto nejak to bolo...

ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Joseph » Pia Júl 21, 2006 11:01 pm

TomAnt píše:Taaakze, prisli sme, popozerali, posedeli, pojedli a pokecali... a takto nejak to bolo...


Fiiiha, to si dobre rychly, ze si tak skoro zverejnil obrazky...
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod PePa » Pia Júl 21, 2006 11:04 pm

Prave som rozmyslal, ze kedy sa spytam, ze ako bolo, ze kedy uz budete znovu doma a tu mile prekvapkanie, uz su tu aj photos :tlesk: :poklona :tlesk:
:zhuleny:
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod Kris » Pia Júl 21, 2006 11:09 pm

Ejjj! Este by som si dal pizzku.. :ha:
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron