Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda gril Brno 26.-27.8 2006

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Black » Uto Aug 29, 2006 3:13 pm

TomAnt píše:
Black píše:...protože ten současný už na srazy nejezdí :spik2 .


Je niekde problem v tom ze som sa nezucastnil? Asi som mal na to dost dobry dovod, resp. ine povinnosti. A myslim ze nikto tu nie je povinny sa niekomu spovedat ze co kde preco naco zaco kam ide a nejde. Dakujem za pochopenie.
Ne vůbec to není problém a nikdo po tobě nechce, aby jsi se z něčeho zpovídal, já jsem jen konstatovala, že už jsem tě dlouho nikde, kromě blaváckých srazů neviděla, toť vše.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gretka » Uto Aug 29, 2006 3:14 pm

Black píše:
Gretka píše:
Black píše:
Kris píše:
Black píše:
Kris píše:Co je Rozovka? :ha:
Pití pro Mazďáky, takže nic pro tebe :twisted :mrk .


No dovol :neane Na rozovku sa ti mozem :prdel Ale ze si ma vylucila z mazdakov.. tak za toto zlucim BlackBox s Kefalinom a do kazdeho druheho prispevku pojdu ramiky s napisom GD sux :jamaica
Nejenom, že jsem tě vyloučila, ale ještě jsme tam zvolili nového Predsedu, protože ten současný už na srazy nejezdí :spik2 .
a kto sa nim stal? Uz zacinam prirpravovat agendu na riesenie veci okolo fora...aspon sa mi "ex-predseda" bude moct viac venovat, napr. namiesto updatovania webu :jamaica
Já myslím, že to je snad jasné, kdo byl zvolen :mrk .
ani by som nepovedala :jamaica
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Black » Uto Aug 29, 2006 3:15 pm

Gretka píše:
Black píše:
Gretka píše:
Black píše:
Kris píše:
Black píše:
Kris píše:Co je Rozovka? :ha:
Pití pro Mazďáky, takže nic pro tebe :twisted :mrk .


No dovol :neane Na rozovku sa ti mozem :prdel Ale ze si ma vylucila z mazdakov.. tak za toto zlucim BlackBox s Kefalinom a do kazdeho druheho prispevku pojdu ramiky s napisom GD sux :jamaica
Nejenom, že jsem tě vyloučila, ale ještě jsme tam zvolili nového Predsedu, protože ten současný už na srazy nejezdí :spik2 .
a kto sa nim stal? Uz zacinam prirpravovat agendu na riesenie veci okolo fora...aspon sa mi "ex-predseda" bude moct viac venovat, napr. namiesto updatovania webu :jamaica
Já myslím, že to je snad jasné, kdo byl zvolen :mrk .
ani by som nepovedala :jamaica
Samozřejmě ten, kdo má nejvíc příspěvku přece :neane :spik2 .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Uto Aug 29, 2006 3:47 pm

Black píše:
Gretka píše:
Black píše:
Gretka píše:
Black píše:
Kris píše:
Black píše:
Kris píše:Co je Rozovka? :ha:
Pití pro Mazďáky, takže nic pro tebe :twisted :mrk .


No dovol :neane Na rozovku sa ti mozem :prdel Ale ze si ma vylucila z mazdakov.. tak za toto zlucim BlackBox s Kefalinom a do kazdeho druheho prispevku pojdu ramiky s napisom GD sux :jamaica
Nejenom, že jsem tě vyloučila, ale ještě jsme tam zvolili nového Predsedu, protože ten současný už na srazy nejezdí :spik2 .
a kto sa nim stal? Uz zacinam prirpravovat agendu na riesenie veci okolo fora...aspon sa mi "ex-predseda" bude moct viac venovat, napr. namiesto updatovania webu :jamaica
Já myslím, že to je snad jasné, kdo byl zvolen :mrk .
ani by som nepovedala :jamaica
Samozřejmě ten, kdo má nejvíc příspěvku přece :neane :spik2 .


Black, poprosime ta o vyriesenie cachovania obrazkov, hlavne problemu s duplicitnym cachovanim obrazkov pri citacii prispevku, dalej ich rozdelenie podla ID kategorii fora, pripadne ID prispevku pouzivatela. Taktiez by pomohlo nakodovanie noveho admin panelu na spravu nacachovanych obrazkov s prehladnym GUI a vsetkymi beznymi moznostami co takyto admin panel ma prinasat. Samozrejme, cele by to malo ficat na zaklade nalogovania uzivatela, a teda jemu pridelenych prav.

Dakujemeeeeeeee. :tlesk: :tlesk: :tlesk:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Uto Aug 29, 2006 3:48 pm

Ale inac dakujem Black za, podla slov zucastnenych, vydareny zraz a naozaj ma mrzi ze sme sa nemohli zucastnit.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod EDU » Uto Aug 29, 2006 3:53 pm

TomAnt píše:
Black píše:
Gretka píše:
Black píše:
Gretka píše:
Black píše:
Kris píše:
Black píše:
Kris píše:Co je Rozovka? :ha:
Pití pro Mazďáky, takže nic pro tebe :twisted :mrk .


...................................................................quote]

Black, poprosime ta o vyriesenie cachovania obrazkov, hlavne problemu s duplicitnym cachovanim obrazkov pri citacii .......................................................
Dakujemeeeeeeee. :tlesk: :tlesk: :tlesk:



Black, najmutim Admina toto vsechno lehce zaridis. Pisni SZ TomAntovi, urcite se toho rad ujme :-)
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod TomAnt » Uto Aug 29, 2006 3:55 pm

EDU píše:Black, najmutim Admina toto vsechno lehce zaridis. Pisni SZ TomAntovi, urcite se toho rad ujme :-)


Ak sa jej na to podari niekde ziskat financie, mile rad. Som ale pekelne drahy :jamaica
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Sedvo » Uto Aug 29, 2006 3:59 pm

Michal 4WS píše:
Sedvo píše:Michaleeeeeeeeeeeeee, kurňa rožovka nebyla, tak co tě prosím tě skolilo :lol Nic si z toho nedělej, i těm nejlepším se to stává!!! Škoda,že jsem tam nebyl!!!

Foto a video jsou perfektní, není co dodat!!

Zradca !!!!! :twist:


Zrádce nejsem, jenom jsem musel být na šéfové svatbě a tam jsem dělal řidiče až do 5:00 hodin do rána, takže žádná sranda!!! Nevím jak bych to potom se šéfem snášel v práci, to zase musíš uznat, že něco na tom je!!! Ale do Valtic jedu a přes to vlak nejede!!!
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Sedvo » Uto Aug 29, 2006 4:19 pm

Blackie určitě bych předsedu nepopichoval a nesesazoval, jednak vést webovky není žádná sranda, dále si myslím, že to není jenom o příspěvcích!!! A že předseda nejezdí na srazy, to je jeho problém a hlavně jeho škoda!!! Já bych ho velice rád poznal a snad budu mít tu možnost když např. vyjde EMM 2007 a to si myslím, že bez TomAnta asi nepůjde!!! Další věc, taky mě do toho vlezlo, že musím na svatbu a to se nedá ovlivnit běh událostí!!!

Jednak je zase pravda, že co se týká organizování nějakého srazu, je tady velké riziko, že z 30 přihlášených přijede 5 - 10 aut, což je škoda a potom, když se musí platit např. nějaká taková chata, tak to není zrovna levná záležitost!!

Prostě se musíme všichni na foru domluvit, tak aby ty srazy byly smysluplné a byla vždy hojná účast!!

Není to jednoduché!!!
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Michal 4WS » Uto Aug 29, 2006 5:07 pm

Sedvo !!! Chceš povedať že si bol na svadbe od piatka večera do nedele poobedia ? ! ?
A k tým zrazom chcem povedať toľko : Prihlásilo sa veľa ľudí, napr. Brno, ale ospravedlnili sa zatiaľ na fore iba traja !!! Ak sa nemýlim (Tomáš , Sedvo, BSG ) Tý čo to majú najbliššie boli kde ... ? :neane
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Gretka » Uto Aug 29, 2006 5:12 pm

Ja som sa ospravedlnila hadam ako prva na 19tej strane...ale v pripade ze Tomasa si myslel Predsedu, tak je to ok :mrk
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Michal 4WS » Uto Aug 29, 2006 5:19 pm

Gretka píše:Ja som sa ospravedlnila hadam ako prva na 19tej strane...ale v pripade ze Tomasa si myslel Predsedu, tak je to ok :mrk

Jasné Gretka!!! Si "spojená" spolu s predsedom :spik2
V podstate vyzvedať nikto nemôže, že prečo ten a aten nebol ... ale potom nech sa neprihlási do zoznamu. Potom by to aj inakšie vzeralo keby prišiel, všetci by boli radi :o) :spik2
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Black » Uto Aug 29, 2006 6:18 pm

Sedvo píše:Blackie určitě bych předsedu nepopichoval a nesesazoval, jednak vést webovky není žádná sranda, dále si myslím, že to není jenom o příspěvcích!!! A že předseda nejezdí na srazy, to je jeho problém a hlavně jeho škoda!!! Já bych ho velice rád poznal a snad budu mít tu možnost když např. vyjde EMM 2007 a to si myslím, že bez TomAnta asi nepůjde!!! Další věc, taky mě do toho vlezlo, že musím na svatbu a to se nedá ovlivnit běh událostí!!!

Jednak je zase pravda, že co se týká organizování nějakého srazu, je tady velké riziko, že z 30 přihlášených přijede 5 - 10 aut, což je škoda a potom, když se musí platit např. nějaká taková chata, tak to není zrovna levná záležitost!!

Prostě se musíme všichni na foru domluvit, tak aby ty srazy byly smysluplné a byla vždy hojná účast!!

Není to jednoduché!!!
Sedvo buď v klidu, píšu to v žertu a rozhodně nemám v úmyslu Predsedu zkrátit o hlavu ani připravit o vedení, koneckonců je to jeho klub a ne můj.
Nebudu lhát, když napíšu, že připravit v jedné osobě sraz pro 20 lidí je opravdu hodně těžký úkol. Nejde jen o to vymyslet program, ale vše musí být zajištěné a je nutné se postarat, aby lidé nestrádali hlady a žízní a aby se dobře bavili, dá se to zvládnout, pokud se sejde dobrá parta lidí, kteří ti i pomohou a pomůže i bratr, tak se to zvládnout dá.
Pronájem chaty levná záležitost nebyla, ale zvládli jsem to a vyšlo to určitě levněji než hotel a narozdíl od hotelu se tady lidé sblížili více.
Na foru se domluvit nedá, neboť spoustu lidí slíbí, že přijede a pak ani účast neodřekne, tak to nebylo jen v případě srazu v Brně, ale je to tak pořád :roll .
Naposledy upravil Anonymous dňa Uto Aug 29, 2006 6:19 pm, celkovo upravené 1
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod socoman » Uto Aug 29, 2006 6:18 pm

Michal 4WS píše:
Maco222 píše:Takze uz sme stastne doma, v prvom rade sa chcem este raz podakovat BLACK za super organizaciu, starostlivost a All Inclusive servis pre nas :) bolo super bomba spica pecka dobre :tlesk:

Bolo supéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééér :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk:
Domov som došiel v pohode (skoro som driemal .... ) . Stav počítadla km sa zastavil pri cca 680 km :spik2

noo my sme dosli domov o desiatej vecer, tiez podriemacky a mne sa pocitadlo km zastavilo na hodnote 1140km. este dojazdim zvysok nadrze a vyratam spotrebu. inak chata bola ozaj perfis, partia takisto. chlastu po kkt, akurat tie kilometre. dakujem BLEK za starostlivost, udrzbu a program. takisto KAWA sa o nas postaral bez chybicky. a odmena za najvzdialenesieho ucastnika bola tiez odovzdana. "PAPEZ"ovi dakujem za stali prisun piva druhy vecer, MACOVI za to ze mi pomohol na svojom taznom odtiahnut miesacku do opravy :mrk , DOPImu za spolocnost pri kave v olympii, JOKERovi sa ospravedlnujem, ze som ho volal cely prvy vecer Jirka ked je Martin :koule a tiez vsetkym za obsmrdanie pri spolocnych presunoch, lebo ze vraj som dymil, jak cihelna. ale som bol jediny diesel!

neberte to ako report, akurat toto su jedine veci ktore si z vikendu pamatam :skler
Naposledy upravil socoman dňa Uto Aug 29, 2006 7:09 pm, celkovo upravené 1
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod Black » Uto Aug 29, 2006 6:21 pm

socoman píše:
Michal 4WS píše:
Maco222 píše:Takze uz sme stastne doma, v prvom rade sa chcem este raz podakovat BLACK za super organizaciu, starostlivost a All Inclusive servis pre nas :) bolo super bomba spica pecka dobre :tlesk:

Bolo supéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééér :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk:
Domov som došiel v pohode (skoro som driemal .... ) . Stav počítadla km sa zastavil pri cca 680 km :spik2

noo my sme dosli domov o desiatej vecer, tiez podriemacky a mne sa pocitadlo km zastavilo na hodnote 1140km. este dojazdim zvysok nadrze a vyratam spotrebu. inak chata bola ozaj perfis, partia takisto. chlastu po kkt, akurat tie kilometre. dakujem BLEK za starostlivost, udrzbu a program. takisto KAWA sa o nas postaral bez chybicky. a odmena za najvzdialenesieho ucastnika bola tiez odovzdana. "PAPEZ"ovi dakujem za stali prisun piva druhy vecer, MACOVI za to ze mi pomohol na svojom taznom odtiahnut miesacku do opravy :mrk , DOPYmu za spolocnost pri kave v olympii, JOKERovi sa ospravedlnujem, ze som ho volal cely prvy vecer Jirka ked je Martin :koule a tiez vsetkym za obsmrdanie pri spolocnych presunoch, lebo ze vraj som dymil, jak cihelna. ale som bol jediny diesel!

neberte to ako report, akurat toto su jedine veci ktore si z vikendu pamatam :skler

Také ti děkuji za tvoji pomoc a že jsi pomáhal hodně, ať ti chutná ta odměna pro nejvzdálenějšího účastníka :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť