Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Organizácia EMM 2007

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod TomAnt » Pon Okt 30, 2006 3:09 pm

Michal 4WS píše:Predseda, čo povieš ????? :neane :pray


No, ze organizovat to de facto v dvojici s TGalom ako minuly rok, to naozaj nestaci. 2ja ludia su pekelne malo...
Vsetko ostatne je relativne... Nema zmysel teraz zacat vyvracat niektore tvrdenia a tak podobne :ho:

Vsetko je to o dvoch veciach

- o ludoch ochotnych pomoct s organizaciou (ale nie ze len deklarujem ochotu, proste realne ciny)
- o peniazoch (a opat, nepomoze ked niekto napise, ze on by vedel zohnat, tie peniaze treba mat realne na ucte)

V tomto momente mame realnu ponuku na medialneho partnera.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Zoran » Pon Okt 30, 2006 3:22 pm

Kris píše: je cele emm marne usilie. :roll
pozdravujem vsetkych pesimistov!!! :mrk :koule :twist:
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Michal 4WS » Pon Okt 30, 2006 4:13 pm

Paráda!!! :tlesk: :hura :tlesk: A aký mediálny partner by to mal byť?
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Michal 4WS » Pon Okt 30, 2006 4:13 pm

Steve píše:
Gretka píše:pardon za off: Miso, odIsla sa pise s I...potazne, admini, hned ho aj zmazte


Nemazeme, mne to tiez riadne derie oci.

... tak si ich zatvor aby si si ich úplne nezodral ......
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod TomAnt » Pon Okt 30, 2006 4:21 pm

Michal 4WS píše:Paráda!!! :tlesk: :hura :tlesk: A aký mediálny partner by to mal byť?


Jeden z najvacsich slovenskych internetovych portalov...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Michal 4WS » Pon Okt 30, 2006 4:24 pm

Čiže by bola reklama aj inde na webe? Zoznam.sk ? :spik2
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod TomAnt » Pon Okt 30, 2006 4:31 pm

Michal 4WS píše:Čiže by bola reklama aj inde na webe? Zoznam.sk ? :spik2


To uz by bolo predmetom dalsieho dohovoru, nateraz to mozme zhodnotit tak, ze ponuka prisla z druhej strany... Momentalne netreba vraviet ze kto...
Naposledy upravil TomAnt dňa Pon Okt 30, 2006 4:32 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Pon Okt 30, 2006 4:32 pm

Zoran píše:
Kris píše: je cele emm marne usilie. :roll
pozdravujem vsetkych pesimistov!!! :mrk :koule :twist:


Dal som tu argumenty, za akych okolnosti to podla mna nema zmysel... nepzonas ma pretoze by si to nenapisal...to nie je pesimiznus ale skusenosti..ja som tiez zato aby bolo EMM..to nie je o tom ze CI TO CHCEM, jasne ze by to bolo fajn, ale o tom CO JE MOZNE ZA TYCH OKOLNOSTI ake som popisal.

Bohuzial, v realnom zivote je nadsenie nevyhnutna, ale absolutne nedostacujuca podmienka na to, aby si nieco dosiahol...zatial vidim iba to nadsenie.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Bootleg » Pon Okt 30, 2006 4:41 pm

Michal 4WS píše:
Steve píše:
Gretka píše:pardon za off: Miso, odIsla sa pise s I...potazne, admini, hned ho aj zmazte


Nemazeme, mne to tiez riadne derie oci.

... tak si ich zatvor aby si si ich úplne nezodral ......


Mam dobre mazivo, don't worry.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod aniel » Str Nov 01, 2006 1:19 am

Steve píše:
Michal 4WS píše:
Steve píše:
Gretka píše:pardon za off: Miso, odIsla sa pise s I...potazne, admini, hned ho aj zmazte


Nemazeme, mne to tiez riadne derie oci.

... tak si ich zatvor aby si si ich úplne nezodral ......


Mam dobre mazivo, don't worry.



:o) :o) :o) :o) :o) :o)
aniel
Prispievateľ
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Pon Nov 07, 2005 12:47 am

Poslaťod socoman » Ned Nov 05, 2006 9:17 am

Kris píše:
Michal 4WS píše:Super termín !!!! 7 . 7 . 2007 :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk:


Super symetria...okrem toho este co je super na tom termine? :lol Mne to tak pride ze ma viac nedostatkov ako prednosti.. :lol

No dobre skusim byt uz neustipacny a k veci...
Je to len moj nazor, ostatni admini si to asi nemyslia alebo som aspon nevypozoroval nazorovu zhodu pred rokom.

Povazujem celu diskusiu a myslienku na EMM 2007 za uplne scestnu...

1) V prvom rade postradame organizacne kvality. To je zlozita otazka co a preco vsetko treba aby to bolo dobre zorganizovane ale jednako aspon zakladne veci - nema to kto robit, ak by si aj nasiel cas ,nema tolko casu kolko treba..ak by mal fulltime..nema kontakty..atd..atd..

2) Ne su peniaze - a to aby boli na to treba schopnost ich ziskat....realita to zmerala objektivne..ak sme sa vypli k maximalnemu vykonu minuly rok (kazdy z nas robil co vedel) a vysledok bol 50 tisic ..tak proste si trea priznat, ze nedokaze nikto z nas dotiahnut serioznych sponzorov typu radio, televizia, mazda.sk, atd...pretoze 50 tisic je o nicom..a na taku akciu treba aspon 150 - 200 tisic.

3) Nevieme organizovat namieste..moj nazor je otvoreny a uprimny...EMM2005 bola z organizacneho hladiska v mieste cinu za 3- . Nuda, ludia postavali hore dole..akcii chybala dynamicnost a spad..zachranilo to zopar akcii ktore proste nemozu nemat uspech...typu vecerne sprinty a kolona...nehovorim ze to bolo fiasko..ale posobilo to na mna provincne a polopofesionalne.

Michal4WS je mily chlapec (ak so msi ho nepomylil s niekym :) )ale mi to pride cele strasne naivne..ja myslim ze poznajuc momentalnu personalnu situaciu ludi co by do toho zavadili je cele emm marne usilie. :roll

Kris pride mi to sproste, a mnoho ludi si tu zranil svojim nazorom, ale napisal si to presne tak ako to je.

jedna vec je ochota pomoct, ale druha vec je skutocnost ze s cim tu mnoho ludi dokaze v reale pomoct???

na jednej strane ochota (aj ja som sa ponukal, ze pomozem) ale popravde no co uz mi mozte dat na starost v humennom ohladom organizacie.a este ked moj skutocny denny pracovny cas trva 13-14 hodin.

ozaj prvorade su peniaze a potom sa uvidi, respektive tomas and company az potom moze riesit a rozdavat kompetencie po ludoch.

nadsenie je super vec, ale super je aj ak s toho nadsenia pre vec nieco je. myslim osozne


PS: na nikoho som v tomto prispevku nemyslel a nekonkretizoval
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Predchádzajúci

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť