Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Bibop svadba session 17.06.2006 - Devín

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Black » Štv Jún 15, 2006 12:29 pm

Gretka píše:
Black píše:
Gretka píše:implantat??? :koule si to dobre rozmysli... radsej zvol mostik so sklenenym pilierom... totiz sa moze stat, ze ten implantat tvoj oranizmus odmietne...
ano budu tam mít za 25 000Kč implantát, můstek nechci protože si kvůli můstku nenechám ubrousit zdravé zuby,radši půjdu do rizikovějšího implantátu.
no ty vies...potazne sa porozpravame po bibopkinej svadbe
pokud mi do té doby neupadne papulka tak přijedu a dáme řeč :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod peager » Štv Jún 15, 2006 12:36 pm

tak to vyzera ze pridem asi aj ja pozriet nevesticku :mrk ak mi do toho nic neskoci a za taky mini zraz som tiez za.bude sa robit ta listina kto vsetko pojde? :koule
626 coupe 2.0i 16V r.v91
ne,ze by na tom nejak zalezalo,ale ano ....
Obrázok užívateľa
peager
Prispievateľ
 
Príspevky: 240
Registrovaný: Ned Apr 02, 2006 11:43 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Michal 4WS » Štv Jún 15, 2006 1:09 pm

Peager len si nepomýl dátum :mrk
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod peager » Štv Jún 15, 2006 1:18 pm

neboj uz davam bacha :lol
626 coupe 2.0i 16V r.v91
ne,ze by na tom nejak zalezalo,ale ano ....
Obrázok užívateľa
peager
Prispievateľ
 
Príspevky: 240
Registrovaný: Ned Apr 02, 2006 11:43 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Joseph » Štv Jún 15, 2006 2:18 pm

peager píše:tak to vyzera ze pridem asi aj ja pozriet nevesticku :mrk ak mi do toho nic neskoci a za taky mini zraz som tiez za.bude sa robit ta listina kto vsetko pojde? :koule


Uz nebudeme robit listinu, nech pride kazdy kto moze, bude to dobre a velke stretko. Na sobotu hlasia 30 stupnou celzia, mozno by bolo dobre sa ist aj niekam vykupat, co vy va to? :-P

Ja asi nestihnem prijst presne na 16:00 hod a ked sa tam zacnu zbiehat mazdaci, tak by bolo dobre aby ich niekto zmenezoval, hlasi sa niekto ( TomAnt :-P ) dobrovolen, kto to tam zatial postrazi?
Naposledy upravil Joseph dňa Štv Jún 07, 2007 2:11 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod TomAnt » Štv Jún 15, 2006 2:25 pm

A kde sa vlastne stretneme? Lebo pred tym kostolom moc miesta na parkovanie asi nebude :ho: (tymto sa nehlasim dobrovolne na nic, len konstatujem :ho: )
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Doktor » Štv Jún 15, 2006 3:17 pm

Black píše:Předem děkuji za vysvětlení, to je lepší trocha bolesti než trubka v krku, kterou mi tahali po operaci a já už byla při vědomí a tak jsem si to zažila naplno :cry . Já si nestěžuji na Slováky to pozor mě je jedno jestli je doktor Slovák nebo Čech, pro mě je důležité, aby uměl, díky tvému vysvětlení jsem pochopila, že za to ten doktor nemohl i když nemusel být takový hulvát. Nejsem hypochondr Doktore, ale to byla fakt stašná bolest a další mě ještě čeká při tom, když mě za půl roku tam budou dávat do kosti imlplantát :cry . Takže se nečerti nemám nic proti slovenským doktorům :mrk .


Já se nečertím, mě je to v zásadě dost jedno. Trubka v krku při vědomí je pořád lepší než zvratky v plicích, víš, protože na to druhý se dá i umřít. Říká se tomu aspirace.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Black » Štv Jún 15, 2006 9:14 pm

Doktor píše:
Black píše:Předem děkuji za vysvětlení, to je lepší trocha bolesti než trubka v krku, kterou mi tahali po operaci a já už byla při vědomí a tak jsem si to zažila naplno :cry . Já si nestěžuji na Slováky to pozor mě je jedno jestli je doktor Slovák nebo Čech, pro mě je důležité, aby uměl, díky tvému vysvětlení jsem pochopila, že za to ten doktor nemohl i když nemusel být takový hulvát. Nejsem hypochondr Doktore, ale to byla fakt stašná bolest a další mě ještě čeká při tom, když mě za půl roku tam budou dávat do kosti imlplantát :cry . Takže se nečerti nemám nic proti slovenským doktorům :mrk .


Já se nečertím, mě je to v zásadě dost jedno. Trubka v krku při vědomí je pořád lepší než zvratky v plicích, víš, protože na to druhý se dá i umřít. Říká se tomu aspirace.
Moc jedno ti to není jinak by jsi to nepsal. Ta trubka v krku moc příjemná při vědomí moc není, nevím jestli si měl možnost to vyzkoušet, ale není o co stát. jinak já vím, že to mělo důvod a šlo o život, jen je lepší chvíli přetrpět tu bolest než kvůli zubu podstoupit narkozu :cry .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Joseph » Pia Jún 16, 2006 11:37 pm

TomAnt píše:A kde sa vlastne stretneme? Lebo pred tym kostolom moc miesta na parkovanie asi nebude :ho: (tymto sa nehlasim dobrovolne na nic, len konstatujem :ho: )


No stretnut sa mozme pod hradom na parkovisku, je dost velke a mozme tam urobit spolocne foto. Ale na svadbu chodte do kostola o 16:00
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Black » Sob Jún 17, 2006 12:00 am

JosephBSG píše:
TomAnt píše:A kde sa vlastne stretneme? Lebo pred tym kostolom moc miesta na parkovanie asi nebude :ho: (tymto sa nehlasim dobrovolne na nic, len konstatujem :ho: )


No stretnut sa mozme pod hradom na parkovisku, je dost velke a mozme tam urobit spolocne foto. Ale na svadbu chodte do kostola o 16:00
ani nebudu psát,že tam netrefím :hanged :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod KoZmO » Sob Jún 17, 2006 12:10 am

:cry :cry ja som tam mal byt ties ale nemozem musi ist makat takze sa ospravedlnujem :cry :cry
http://www.royalriders.sk Už nič nehovort, len ma lúbte!!! So schyzofreniou nikdy nie si sam
Žena je ako diaľnica - čím dlhšie ju poznáš, tým menšiu pozornosť jej venuješ
Obrázok užívateľa
KoZmO
Prispievateľ
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Str Okt 19, 2005 2:49 pm
Bydlisko: Senec

Poslaťod Gretka » Sob Jún 17, 2006 4:58 am

Black píše:
JosephBSG píše:
TomAnt píše:A kde sa vlastne stretneme? Lebo pred tym kostolom moc miesta na parkovanie asi nebude :ho: (tymto sa nehlasim dobrovolne na nic, len konstatujem :ho: )


No stretnut sa mozme pod hradom na parkovisku, je dost velke a mozme tam urobit spolocne foto. Ale na svadbu chodte do kostola o 16:00
ani nebudu psát,že tam netrefím :hanged :lol .
:chacha
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Wlado » Sob Jún 17, 2006 6:55 am

...joj prišiel by som vás všetkých pozrieť. Tiež ideme dnes na svadbu do BA na 16.30.

Ale ak by ste mi dali číslo tak by som vám zavolal, že kde potom budete. :ha:
Obrázok užívateľa
Wlado
Prispievateľ
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Sob Jún 10, 2006 7:17 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Black » Sob Jún 17, 2006 8:56 am

Gretka píše:
Black píše:
JosephBSG píše:
TomAnt píše:A kde sa vlastne stretneme? Lebo pred tym kostolom moc miesta na parkovanie asi nebude :ho: (tymto sa nehlasim dobrovolne na nic, len konstatujem :ho: )


No stretnut sa mozme pod hradom na parkovisku, je dost velke a mozme tam urobit spolocne foto. Ale na svadbu chodte do kostola o 16:00
ani nebudu psát,že tam netrefím :hanged :lol .
:chacha
Co se křeníš, teď jsi horší jak Doktor s Blekošem :jamaica , to je úplně vážná věc :lol :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Sob Jún 17, 2006 8:58 am

Takže před svatbou by jste si všichni mohli zahrát hru najdi Black v Blavě :twisted :lol a výhrou vám bude moje milá společnost po zbytek dne :twisted :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť